Produkty zn. Balea

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 24 Další »
verunka2201 04.03.12 17:25

Reni, díky za tip, toho bych si vůbec nevšimla. Mandle mám ráda a mastnější mazání upotřebím :) Jestli je to za jejich tradičně nízké ceny, tak to prubnu!

paprlile 04.03.12 17:33

Vyskúšala som všeličo, ale opakovane si kupujem modrý balzám na pery Sensitive a na cesty odličovacie obrúsky na normálnu a zmiešanú pleť - vydržia neskutočne dlho navlhčené, aj keď sú už otvorené, to sa mi s inými nestalo, tie vždy vyschli, keď som ich nestihla minúť… Akurát zlú skúsenosť mám s modrým odličovacím mliekom a vodou na normálnu a zmiešanú pleť, tie ma štípali. Ale modrý čistiaci gél na tvár bol fajn a takisto odličovač očí som si kúpila viackrát - klasický mi vyhovoval viac ako dvojzložkový.

Renama 04.03.12 17:36

Verunko emulze je v tubě ( třeba jako jejich kondicionéry a šampóny), je béžový a na něm obrázek mandlí. ;)

plevanka 06.03.12 19:56

Takže, Baleu jsem zavrhovala jako „tu levnou značku“ a je to jen důkaz toho jak jsem omezená. Odličovací pěna(sice alverde ale produkt DM)je skvělá, zpevňující tělové mléko skutečně funguje a samoopalovací krém na obličej je také dobrý(ikdyž mírně smrdí)…Za sebe mohu jen doporučit.

E.Evulenka 06.03.12 20:04

Já jsem ji taky cíleně zavrhovala, jako levnou -tudíž asi špatnou kosmetiku. Ale co jsem objevila řadu na kudrnaté vlasy Balea -vracím vše zpět a s pokorou jdu nadále kupovat tuto značku. A jejich měsíčková vazelína je blaho pro suchou kůži.

verunka2201 06.03.12 22:47
Renama píše:
Verunko emulze je v tubě ( třeba jako jejich kondicionéry a šampóny), je béžový a na něm obrázek mandlí. ;)

Vím, jaký myslíš, a viděla jsem ho tam ;-) Tento , že?
No, jenže pak jsem hned vedle uviděla tento a byla jsem ztracená. Obsah stejný, cena 60 Kč (tamten 50 Kč), psali 40% podíl olejů a více druhů olejů. Nijak zvláštně nevoněl (nebo jsem přes vlastní parfém necítila :D ale ten druhý ano a byl mi příjemný). Tak jsem se nemohla rozhodnout :(
A pak jsem tam ještě viděla toto a to mě také zaujalo, ale to si nechám spíš na léto ;)

viky 07.03.12 20:55

Já si dnes koupila sprcháč určený pro děti. 8)
Má příjemnou svěží vůni (zeleň a ovoce).

kubacis 07.03.12 21:03

pár sprcháčů a tělových mlék

Ahoj, tak já měla od Baley sprcháč a tělové mléko Med a mléko, celkem dobré, akorát téhle vůně už jsem „přejedená“. Pak peeling vanilka-kokos, to byl marast, vůně umělejší než umělotina… :poblion: Dále vanilkový krém na ruce s pumpičkou, shodli jsme se s přítelem, že smrdí jak máslový popcorn, vanilku v něm necítím ani za mák. Pak jsem měla 2 ty ovocné sprcháče, pitaya a ještě jeden (mango!), nyní už nevím přesně co to bylo, ale už se nedělá. Příjemně voněly i pěnily. Dále jsem měla kakaové máslo, vůně dobrá, ale špatně se vstřebávalo. Teď mám sprchový olejový krém - olej z marulového ořechu a k němu i tělový krém, obojí moc pěkně, hodně sladce voní a hydratuje. Karamelové mýdlo na ruce s pumpičkou bylo taky fajn a teď u mě naprosto vévodí sprcháč a krém Cukrová pusinka. No, ráda bych toho vyzkoušela víc, tohle je všechno za posledních 7 let. :lol:

paprlile 08.03.12 18:30
viky píše:
Já si dnes koupila sprcháč určený pro děti. 8)
Má příjemnou svěží vůni (zeleň a ovoce).

Jeee viky, tak už len kvôli tej žabke na obale by som ho xcela :lol: Určite pôjdem oňuchať, detskú kozmetiku ma ani nenapadlo mrknúť…

paprlile 11.03.12 19:51

Včera som si kúpila tento Balea sprcháč s názvom eisschimmer a mal by zanechať trblietavý efekt. Kvôli tomu som váhala, lebo som sa bála, že budem vyzerať ako vianočná guľa, ale vôňa sa mi tak páčila, že som neodolala…Vonia krásne škoricovo :srdce: Ak by niekto tiež váhal, kvôli trblietkam, nemusí sa vôbec báť, nič trblietavé ani lesklé nevidno. Bohužiaľ ani vôňa nevydrží, hneď po osprchovaní je jemná, takže zážitok z vône je iba počas sprchovania…

plevanka 11.03.12 19:58

Nádherná skořicová vůně, můj nej sprochový gel za pár kaček,paprline, velkej souhlas :palec:

Janeyl 13.03.12 10:21

Za mě Balea jak na co. Používám krém a taky peeling na celulitidu a určitě to pomáhá (předtím jsem měla Oriflame peeling a krémy a NIC) jinak sprchové gely mi voní ale spíš mi více vyhovuje Nivea. Také používám krém na paty a ten je taky skvělý. Výborný byl samoopalovací krém na pokožku a zvlášť další na pleť.

Neutrální: šampon na vlasy. Žádný zázrak.

Co se ale týká deodorantu tak rozhodně NE. Jako osvědčený deodorant (10 let ;) je rozhodně Rexona) a také masky na obličej. Celá jsem se po nich osypala :evil: na obličej mi taky více vyhovuje Nivea :) a melounový krém na tělo (limitka minulé léto) taky nic moc…

Už ani nevím, jestli jsem měla/mám ještě něco od Baley, tak snad to takhle aspoň někomu pomůže :kytka:

verunka2201 13.03.12 17:41

No vidíš, u mě je třeba ten deodorant už stálicí ;-) Jednak extra silný v klasickém spreji s pumpičkou - funguje jak slibuje, jednak je pro mě nepostradatelný z řady Sensitive malý sprejík , je úžasný nejen na cesty a narozdíl od jiných po něm zůstávám svěží i po celém dni. Taky chci zkusit ty ubrousky, ty bych občas upotřebila…

bagheta 13.03.12 17:49

Tak jsem dneska neodolala a koupila si ten skořicový sprcháč se třpytkama taky a voní fakt úžasně, už se těším večer do sprchy :lol: :potlesk:

bagheta 13.03.12 17:52
verunka2201 píše:
No vidíš, u mě je třeba ten deodorant už stálicí ;-) Jednak extra silný v klasickém spreji s pumpičkou - funguje jak slibuje, jednak je pro mě nepostradatelný z řady Sensitive malý sprejík , je úžasný nejen na cesty a narozdíl od jiných po něm zůstávám svěží i po celém dni. Taky chci zkusit ty ubrousky, ty bych občas upotřebila…

a jak se nanáší, když je s pumpičkou :think: ? A nemá moc výraznou vůni? Potřebuju něco jemně parfémovaného, aby se to netlouklo s vůní…měla jsem nedávno kuličkovou Niveu, v obchodě jsem žádnou silnou parfemaci necítila a doma děs, musela jsem ho vyhodit, byla to hnusná ostrá čpavá vůně :roll: …jediný, kde mi parfemace nevadí je Isana Mild, ale zas moc nezabírá, tak hledám něco jinýho :nevim:

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 24 Další »
Váš příspěvek