Produkty zn. Balea

Janeyl 13.03.12 19:10

No každému holt sedí něco jiného ;)

verunka2201 13.03.12 19:36
bagheta píše:

No já trochu kecám, ona to není ani moc pumpička, prostě klasický mechanický sprej. Jsem se špatně vyjádřila :roll: Že to v sobě nemá ten hnací plyn, mechanismus je jako u parfémů, akorát stříká více.
Co se mě týče, tak ho prakticky necítím, jen trochu na začátku, ale později už vůbec. Resp. dělá mi v podpaží takový „svěží pocit“, jestli se tohle dá brát za vůni ;) S parfémy se mi teda netluče ani jeden. A oba jsou extrémně jemné, můžu je použít okamžitě i po holení. To jsem si u toho „extra silného“ nemyslela, ale tuhle to tak vyšlo a nepálilo mě absolutně nic. Příjemná cena jako bonus, ten menší stojí snad jen třicet kaček nebo kolik.

bagheta 13.03.12 22:49

Tak to je paráda, zítra pro něj jdu :mrgreen: …a kolik stojí ten extra silný? Ten malý taky zabírá dobře proti pocení? Je to praktické balení :think:

Renama 13.03.12 23:04

Veru pro změnu díky za tip na deodorant. :D Já používám ten extra silný i sensitive ale ve spreji. Tyto zkusím také.

Jinak musím zkusit ten skořicový sprcháč, určitě mi bude vonět.

verunka2201 13.03.12 23:40

Moc to nestojí, myslím do 60 Kč určitě.
Ten malý aspoň mně funguje, i když většinou ho kombinuju s Excipialem DeoForte. Ale podpaží jsem měla svěží po celém dni i když jsem zrovna Excipial nepoužívala. Balení je fakt super. A je to něco jako koncentrát, vydrží dlouho - stejně jako velký sprej. Stačí 1 střik pod každou ruku. Stojí 30 Kč nebo 40, už nevím.

Ono jde o to, co hlavně potřebujete: já už jsem se vzdala myšlenky, že se nebudu tolik potit, prostě to v tom těle asi tak je nastavené. Když to chci zmírnit, používám Excipial. Hlavně v zimě, protože chodím nabalená a sotva vlezu někam dovnitř, už je mi horko a potím se. Mojí prioritou ale je, udělat ten pot méně agresivní. Protože ten pach mi ničí trička, úplně - pak už se s tím nedá nic dělat; vezmu sice čisté tričko na sebe, ale do dvou hodin jsem opět cítit, prostě je to v tom zažrané. Takže chci spíše eliminovat ty agresivní složky a pach - no a k tomu mi tyhle deodoranty, plus tedy i Excipial, pomáhají dobře. Trička se tak nezaneřáďují pachem ani bílými vyžranými skvrnami. Takže toť moje teorie. Asi to sem moc nepatří, ale chtěla jsem dát to dát na srozuměnou, aby mi pak někdo nevynadal, že mu deodorant nefunguje :kytka:

** Reni **, ještě jsem měla na tebe otázku k těm mlékům/olejů, viz předchozí stránka nebo ta předtím ;-)

Příspěvek upraven 13.03.12 v 23:46

Renama 13.03.12 23:45

Veru jestli to byl dotaz na tu emulzi co jsem si koupila, ano přesně ta první. Ten další balzám a ani ten zelený olejový s pumpičkou neznám - tedy, nedívala jsem se na ně. Ale jestli je budou mít, tak se podívám.

verunka2201 13.03.12 23:46

Děkuju :) Nevadí, aspoň mám co zkoušet!

paprlile 14.03.12 09:20

Ďakujem za tip, ten malý deo sprej určite vyskúšam! Je to skvelé balenie do kabelky a navyše bez alkoholu :palec:

ajrin 17.03.12 21:45

Teď jsem v DM viděla i Balea make-upy, pudry a korektory. Zkusila jsem make-up. Mají jen 3 odstíny, ale zrovna ten jeden by se mi i hodil. Krycí byl tak středně. Parfemaci jsem nějak necítila. Zdál se mi takový výživnější, takže to asi nebude pro moc mastnou pleť. Cena byla nějak do stovky. Pudry taky vypadaly celkem dobře.

lucil 06.06.12 13:37

Tak jsem se zase nechala zlákat u regálu s Baleou,

nejdříve krém na ruce s pumpičkou, malinová limitovaná edice:
no tak žádný zázrak to není ale rychle se vsakuje, pěkně voní a ruce mám pěkně hlaďounké stejně ho mám jen do kuchyně na takové to domácí patlání :D

Dále jako vždy Kokosové tělové máslo - těch 500 ml (už po třetí), jen má nějakou jinou krabičku, tak snad ho nezměnili :evil: rychle se vsakuje, krásně voní.

Šampon na vlasy proti lupům- kupuji opakovaně pro přítele stojí cca 29 kč a pomáhá lépe než ty dražší značkové, jinak další na vlasy jsem ještě nezkoušela.

Odličovač na oči- toho jsem se vcelku bála, ale za málo peněz hodně muziky :) pěkně odlíčí a nepálí jako ten drahý zázrak od Dermacolu, co jsem si koupila k vánocům :cert:

pak Gel na mytí obličeje - no spíše je to takový krém, ale pleť po něm mám vždy moc příjemnou a jemňoučkou.

sanny 07.06.12 11:31

nedam dopustit na deo roll on extra stark - nanasa sa na noc a fakt sa po nom nepotim… vobec nedrazdi, je fakt super

pouzivam dvojzlozkovy odlicovac, pletove mlieko, vodu, nocny krem UREA - mala som aj denny, ale na zaklade diskusie tu mam teraz norkovy krem… tie kremy UREA su OK, ale viac mi od Balea vyhovovali neparfemovane sensitive kremy

naposledy som si kupila tonovaci krem - mne vyhovuje, ale ja na tonovacie kremy a make-upy nemam nejake naroky

Marianna 07.06.12 14:53

Ten roll-on Extra Stark jsem si zrovna koupila taky, ale používám ho normálně na den. Proč na noc? Oproti svému kolegovi s přívlastkem „Med“ skutečně funguje. „Med“ mám jen na doma a tričko letí večer hned do prádla, ble.

sanny 07.06.12 14:58
@Marianna píše:
Ten roll-on Extra Stark jsem si zrovna koupila taky, ale používám ho normálně na den. Proč na noc? Oproti svému kolegovi s přívlastkem „Med“ skutečně funguje. „Med“ mám jen na doma a tričko letí večer hned do prádla, ble.

no v navode bolo, ze na noc… podla mna je to nieco na baze dricloru, aj ked s driclorom skusenosti nemam… ked si ho dam na noc, tak cez den nepouzivam uz vobec nic a stale funguje… dokonca ho ani neaplikujem kazdy vecer… len raz za cas… tiez tam bolo nieco o tom, ze to nici oblecenie, tak zrejme preto na noc… ale hadat sa nejdem, lebo navod uz mam taky vyblednuty, ze uz nic neprecitam

edit: nasla som toto… „uber nacht“ :) http://www.ciao.de/…_On__8480210

lucil 07.06.12 21:06

@sanny fakt to funguje, jo?? tak to teda musím zkusit :)

sanny 07.06.12 22:13

@lucil mne ano… a za tu cenu to za pokus rozhodne stoji ;)

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 24 Další »
Váš příspěvek