Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3361 Další »
eva 11.7.07 19:34

Vera: děkuju za informaci: zvláštní, mě postihlo totéž :o Antivirus mi nikdy nic takového nenahlásil. Mne upozornil dokonce i firewall, ať strányk opustím, že jsou rizikové a někdo chce zneužít mé PC - trochu mne to zarazilo, taková hlášení dostávám velmi výjimečně, v obchodech ještě nikdy a ne tolik výstrah: nerada bych poskytovala osobní údaje hackerům /což už se možná děje :) V tomto směru člověk nikdy neví a každý zabezpečovací prvek se dá nakonec obejít, ale proč jim to usnadňovat :) /

• Citovat
  • Nahlásit
Vera 11.7.07 19:50

Eva: naštěstí máme obchodů dost a dost :P Voňavé léto :cool

petra 21.7.07 23:11

Na Oriflame mají výhodnou slevu ještě příští týden na Aromabliss /žlutá/ ,někde jsem tady četla ,že je podobná Nilské zahradě.

• Citovat
  • Nahlásit
Chava 12.8.07 16:05

Praha Tesco na Národní třídě, doprodej rtěnek M.Astor za 50,–Kč.

IvKa 13.8.07 07:42

Proběhla jsem DROXI a koupila Champs-Elysées od Guerlaina 30 ml za 500,– Cabochard a Cabotine od Gres za 450,– za 50 ml. Obavám se, že když zajdu ještě do jiné, objevím další poklady. Sicily 30 ml mají za 750,– ale to už jsem neměla peníze. A to jsem chvíli před tím okukovala Fann a další parfumerky, jak vůně, tak ceny. Takže ty moje nové úlovky jsou asi za polovinu. A mimochodem, Cabochard je tedy síla! Jen pro silné osobnosti.

estelle 13.8.07 10:41

IvKa - teda to su ulovky! A v Droxi?!!! Ak mi napises, ze tam mali aj Cabaret za tuto cenu (a v Droxi) , tak sa zajtra stahujem sa k vam do Česka…(alebo aspon ujdem z domu:-D)

martina 14.8.07 14:51
  • Citovat
  • Nahlásit
IvKa 15.8.07 07:17

estelle - neboj, až uvidím Cabaret za slušnou cenu, tak ho koupím rovnou dvakrát a pošlu. Navštívila jsem další Droxi, ale zatím nic.

Chava 19.8.07 08:59

Mohla by se nějaká obětavá znalkyně anglického jazyka podívat na tyto stránky obchodu v GB? Měli by posílat do celého světa, sortiment sice omezený, ale ceny slušné. Jinak, libra je tč. asi 42 korun. Event. tam učinit dotaz, zda zasílají k nám a jaké je poštovné. Zde je adresa: http://stores.ebay.co.uk/camelliashop-c … olesale-uk

Chava 19.8.07 09:02

jo, tak posílají, poštovné je 3,40 libry / x 42 Kč /, mají tam tabulku na poštovné. Ještě, jak je to s placením.Berou embosované karty jako na Jahodě ?

Maty 22.8.07 12:56

Tady na té adrese jsem zaznamenala někdy fakt super ceny,takže až budu chtít koupit,tak kouknu určitě tam: http://drogerie.shop.jednorozec.cz/

zdenali 24.8.07 10:57

A máte už někdo s tímto obchodem nějakou zkušenost. Ceny tam mají docela záhadné - třeba u některých položek jsou parfémové vody výrazně levnější než toaletní nebo 50 ml balení levnější než 30 ml…

• Citovat
  • Nahlásit
Zdenali 24.8.07 10:58

První věta předcházející poznámky měla samozřejmě končit otazníkem.

• Citovat
  • Nahlásit
Maty 24.8.07 11:13

Pro Zdenali:taky se mi zdálo divné,že velké balení je o tolik levnější než 30 ml,tak jsem tam psala e-mail a bylo mi zodpovězeno,že jde třeba o vyprodání zásob nebo akční prodej,…známá si už tam objednávala a byla spokojená.Tak nevím,každopádně někdy se tam dají chytnout docela dobré úlovky :)

zdenali 24.8.07 11:22

Maty, děkuji za informaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3361 Další »
Váš příspěvek