Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

sLenka 23.10.07 13:36

Omlouvám se, přísp. od Leny jsem psala já, nešlo mi to odeslat pod mým jménem, neboť jsem zmatkovala s heslem.
Znovu jsem se dívala, píší, že prodávají jen originály… Jak by se to dalo zjistit? Je to vůbec možné, že by si dovolili posílat napodobeniny?? Taky se mi zdála ta cena moc nízká…Ale.. Musela jsem ji mít a teď jsem z toho dost špatná - hlavně z principu…
Dáváme za toho našeho koníčka docela dost peněz, takže za ně chceme kvalitní a orig. zboží…

ilis 23.10.07 14:06

ještě zpět k CK Contradiction - porovnávaly jsme (s kolegyní) oba flakony a byly úplně stejné, vůně byla dodána v originál krabičce v celofánu. Jen obsah byl jaksi jiný, jakoby tam bylo nějaké složky moc, nebo jiné naopak málo, mně osobně to připadlo jako když v parfumérce zkoušíte nějaký hodně starý tester. Hold, teď má stovku CK a nemůže s ní vyvonět ani WC (promiňte milé dámy).

ilis 23.10.07 14:08

sorry, jsem hrozná, když si to po sobě hned nepřečtu - chtěla jsem napsat jeden flakon (bohužel už prázdný) byl z kamenky.

Zdenali 23.10.07 14:17

Lena - Cabaret
Mám za to, že i originální flakón je barevný a tak trochu pouťový, takže v tom asi nebude problém. Horší jsou pochybnosti o obsahu.

• Citovat
  • Nahlásit
svatka 23.10.07 14:42

Ahojky, tak mě to docela rozhodilo, ten jedorožec. Mám zálusk na Diora Midnight charm. Je to limitka. Objevila jsem ji dost pozdě a nestihla řádně očuchat, jen dvakrát. U tohohle zboží je rozvaha na místě. A tak jsem si řekla, že ji koupím na elnino.cz, ale tam už ji taky nemají. Našla jsem ji právě na jednorož. (1557,–) a na www.parfemy.cz (1890,– za 50ml), Neznáte je někdo, tu parfemy.cz? jsou aspoň tihle spolehliví? JO, jak se, prosím, vkládají odkazy?

• Citovat
  • Nahlásit
svatka 23.10.07 14:43

Jé, on se vložil sám ten odkaz

• Citovat
  • Nahlásit
Zdeňka 23.10.07 14:46

Zboží mají na jednorožci opravdu hodně, tak je divné, že by měli tolik napodobenin. To by na to musela existovat nějaká velkovýrobna. A nebo jsou něco originály a něco imtace?
Stáří parfému je ošemetná věc, nelze to z krabičky zjistit. Jednou jsem zkoušela ve Fannu nějakou vůni na ruku a prodavačka na mě hned vyjela, že kdybych jí řekla co chci zkoušet, tak mě prý zarazí, že ten tester je prošlý. Tak proč ho tam tedy mají? No je fakt, že jsem z té vůně cítíla něco jako žluklé ořechy (byla to Cerrutti 1881 Pour Femme a ta voní opravdu jinak než ořechy).

• Citovat
  • Nahlásit
Zdeňka 23.10.07 14:55

Na www.parfemy.cz jsou spolehliví, patří to pod www.krasa.cz, kde jsem už 2× objednávala a nebyl jediný problém. Tenkrát tam dokonce měli napsáno, že když najdu stejný výrobek jinde levněji, sníží na moji žádost cenu, a to taky udělali. Nějaká paní to se mnou řešila po telefonu, protože jsem ho samozřejmě našla jinde levněji. Ale to už myslím teď neplatí. Taky mám v plánu na parfemy.cz něco objednat. Mám totiž z minulé objednávky ještě kupon na slevu 50Kč, který mi poslali a který bych chtěla využít.

• Citovat
  • Nahlásit
katerinka 23.10.07 15:01

Já jsem na jednorožci objednávala a vždy přišel originál, nezkažený. Sestře jsem tam objednávala Cabotine Bleu, která tam byla nebo možná ještě je,za směšnou cenu, já doma tuto vůnim mám, ale objednanou jinde, taky za jiný peníze a obě při porovnámí byly naprosto stejné. Ceny vůní jsou u nás dost nadhodnocené, venku jsou o dost levnější, jednorožec časem taky zdraží, už pomalu začal :(. Nevím jak by se do originálního flakonku dotal jiný obsah, aniž by to bylo poznat :)

Maty 23.10.07 15:30

Samozřejmě se může stát a to i v kamenných obchodek,že vůně je zkažená,nikdy nevíte jak dlouho je na skladě nebo jak se s nimi zacHází,ale že by prodávali napodobeniny?To vážně asi ne,sama jseM objednávala již několikrát a mám kolem sebe asi 4 kamarádky,co tam taky objednávají a nikdy se nic takového nestalo.Padělek poznám,vždy mi přišel parfém zabalený v celofánu,doklad o koupi se zárukou je samozřejmostí(údaje jako DIČ,IČO,adresa…)Myslím si,že konkurence je na trhu vysoká a něco takového si nemůžou dovolit.MŮJ NÁZOR!Před Vánoci budu nakupovat znovu na jednorožci..

Pet@ 23.10.07 16:56

Je pravda, že spousta značek je levnější, ale třeba ceny G.Armani jsou srovnatelné s ostatními internet. obchody.

• Citovat
  • Nahlásit
katerinka 23.10.07 20:34

Souhlasím s Maty, já jsem s jednorožcem taky spokojená :)

Bianca 23.10.07 20:54

Já taky souhlasím! Mám z jednorožce Cabotine, který znám, jako své boty, takže jsem určitě nedostala ani imitaci, ani zkaženinu. Posledně mi došel Shalimar a ten je taky v pořádku a ještě mám od nich Cabaret, ten jsem koupila na blind, ale nemám pocit, že by měl být zkažený, voní mi. Překvapuje mě, co píše Pet@, že jí navršovali cenu, to se mi nikdy nestalo a asi by ztratili mou důvěru a ihned bych objednávala jinde. Já jsem spokojená a dokud nenarazím, budu objednávat.

Pet@ 24.10.07 06:55

Spíše to bylo tak, že mi odpověděli, že 100 ml nemá dodavatel a tentýž den byla cena na jejich stránkách změněna (navýšena). Myslím si, že měly tento výrobek spíše odstranit z nabídky. 50 ml došlo za cenu, která byla uvedena v den objednávky, ale druhý den byla cena výrobku o něco málo navýšena.

• Citovat
  • Nahlásit
Katy72 27.10.07 20:17

Chci se s vámi podělit o příjemnou zkušenost s nákupem parfémů na netu. Ve čtvrtek večer jsem objednala sobě EDP Lanvin Rumeur a manželovi EDP Dupont Essence Pure - oboje po 100 ml. Ceny báječné, u těchto vůní nejlevnější na netu, co jsem našla. Dnes (v sobotu) mi balíček s vůněmi dorazil - pilně - poštovné bylo 83 Kč. Je to parfemanie.cz a neplatíte u nich poštovné ani balné. Tak vřele doporučuji :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 3361 Další »
Váš příspěvek