Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Zdenka 29.10.07 10:05

Na Jahodě mají v akci Clarins Par Amour Toujours 50ml. Kdysi jsem ji očichávala v Brně v parf. Convalaria, myslím že to byla jemná růžová vůně (nic pro milovnice výrazných parfémů). Chtěla bych si ji připomenout, ale nikde v kamenkách ji nemají. Nemáte někdo tuhle vůni? Na zimu to nebude, ale schovala bych si ji na léto.
Stejný problém mám s Grés Caline, taky jsem kdysi očichávala, ale teď už není nikde možnost znovu očichat a připomenout si ji. Už se snad nevyrábí?

• Citovat
  • Nahlásit
Ada 29.10.07 10:13

Nemají ji v Brně ve Fannu na Maliňáku? Myslím ten větší, vedle Vichru. Byl by v regálu vedle té výstavky, jak vždycky mívají nejprodávanější vůně.

Zdenka 29.10.07 12:11

Děkuji, zajdu se tam podívat, to by bylo fajn, kdyby tam měli tester.

• Citovat
  • Nahlásit
katerinka 29.10.07 15:12

Pro Zdenku - mám Clarins Par Amour toujours, polovinu v 50ml orig. flakonku, moc mi nesedí. Pokud bys ji chtěla, je tvoje. Za 400,– i poštou

Martina 30.10.07 07:40

www.parfumerie-sd.cz L´Artisan akce

• Citovat
  • Nahlásit
Dejna 30.10.07 08:24

Nemáte někdo ozkoušený ten MURE ET MUSC?

Kerze 30.10.07 08:26

Dejna - je to jemná, nevtíravá vůně - teplejší a bohužel i slabší - tedy alespoň na mně nedrží…

Dejna 30.10.07 08:49

Kerze: Děkuji moc, takže nic pro mě. Škoda, že nemají zlevněnou Tubéreuse.

Kerze 30.10.07 09:39

Dejna - do Tubereuse bych šla i já, ale La chasse je jí trochu podobný - tuberoza je v něm taky…

katerinka 30.10.07 09:59

Mě teda Tubereuse od L´artisanu moc nesedne a to tuberózové vůně miluju. La Chasse mi moc nepřipomíná.Tuberóra od Lutense je mnohem krásnější. Ale Mure et Musk už jede :), mám doma vzor od Mure et Musk Extréme, ta je sladší a trochu výraznější, z této prý trochu víc vystupují citrusy.

Kerze 30.10.07 10:26

Katerinka - taky mám ráda tuberozu. Mám La chasse extreme a tam je jí teda fakt extremně moc a velmi připomíná Tubereuse ( v butiku jsem si je spletla )… Všimla jsem si na Tvé poličce, že máš i Teberose Indiane ( nevím, jestli to dobře píšu ) od Creedu. Jaká je? A jaká je Lady Caron ?

katerinka 30.10.07 11:45

Kerze - já mám doma oba vzorky a La Chasse bych dala přednost před Tubereuse tato je na mě moc sladká, každému voní něco jiného :). Tubereuse od Creedu je trochu jiná, je taková zastřená, sametová,teplejší, lehce nasládlá, neumím to moc popsat, připomíná mi podzimní slunko a kašmírový šátek. Moc příjemná vůně, toužím ještě po Irisii, ale od té se mi nikde nepdařilo sehnat vzorek. Ostaní vůně od Creed,které jsem měla možnost očichnout mě teda moc nedostaly, ješte možná Himalaya. No a Lady Caron je krásná nahořkle broskvová chyprovka, super drží, na toto období jak dělaná :)

Ada 30.10.07 12:15

Lady Caron na mě byla broskvová až běda a celkově mě moc nebrala, ale o víkendu jsem dala vzorek mámě a na ní to byla nádherná vůně! Květiny, ovoce, nějaké aldehydy jsem cítila, špetku chypre, krásně vyvážené, perfektně to k ní sedlo, prostě fakt lady .

Kerze 30.10.07 15:10

A to je právě v pytli…, že na každém to voní jinak a každému to voní jinak. No, vlastně je to dobře, ale kdo se v tom má vyznat. Já třeba vím, že mi vyloženě sedí opravdu těžké orienty, byla jsem poučena, že „se drží u mně“ a lidi mi je chválí. Můj muž, například, na mně považuje Shalim ar za „jemnou vanilkovou vůni“… Svěží citrusovky na mně okamžitě vyprchají a u květinových kompozic záleží z čeho jsou - růže na mně smrdí jako kompost. Taky aldehydy na mně nepříjemně čpí. Myslela jsem si, že si nejlépe rozumím s vanilkou a tuberozou, ale v La Chasse EXTREME mi ta tubedroza vyloženě nesedí a neextremní verze zas do půl hodiny vyprchá, takže to, bohužel, není parfém pro mně.Nejradši mám asi kořeněné vůně - Mandragore mi sedla jako ulitá - hned jsem ji musela mít ( i když ta cena…) a fakt si lebedím. Ale zase, Ada v se v recenzi vůbec nezmiňuje o zázvoru a já, jak ji na sebe šplíchnu, nic než zázvor necítím…no, a pak si kupte něco naslepo, když ta Jahoda tak láká - všechny ty klasiky za 4 - 5 stovek…a navíc - před 14 dny objednaný Sacre furt nikde …

katerinka 30.10.07 15:41

V Mandragoře zázvor cítím a hodně, to mi moc nevoní, ale vůně je to moc zajímavá. Víc mi od A. Goutal voní Le Chevrefeuille, do té bych i šla :) Jahoda má teď nějaké dlouhé dodací lhůty, taky jsem čekala skoro tři týdny. Ty vůně ve slevě mě lákaj taky, ale mám toho sakra nějak moc, musím brzdit :)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 3375 Další »
Váš příspěvek