Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3375 Další »
Veverka 19.10.07 15:41

pro chava: taky bych měla o jeden flakonek zájem, napiš mi prosím kdyžtak vzkaz do soukromých zpráv, díky a hezký den.

IvKa 19.10.07 21:01

Petra: Mně Balmain de Balmain voní výrazně citronově. Taky jsem si nebyla jistá, jestli je dámská, nebo pánská, ale na léto se mi moc líbí, nebolí mě z ní hlava a hlavně na mně drží. Ivoire jsem ještě neměla, je to zkouška naslepo, ale někde jsem četla, že je to zahrada po dešti.

Maty 19.10.07 21:31

Na jednorožci mají Cabaret 100 ml za 649 Kč :)

Chava 20.10.07 19:10

Benetton
Colours for Women
100ml Eau de Toilette Spray
Our Price

kotu 22.10.07 07:41
Ada 22.10.07 10:03

Jahoda nás chce zabíííííít

Arome Lada. 22.10.07 11:55

Na Prodej parfémů mají dost výraznou slevu na toal. vodu Eau de Rubilips od Salvadora Daliho. Vůni jsem nikdy nezkoušela, ale mé kamarádky ji dost chválí. Poradili (y) byste mně koupit ji na slepo?Mám riskovat? Kdosi kdesi psal , že je podobná vůni Light blue od Da G. Tu teda nemám ráda vůbec.Díky.

Ada 22.10.07 12:40

Je to taková obyčejná svěženka,

Zdenka 22.10.07 16:25

No Jahoda zase boduje. Nejdřív jsem si říkala, o kolik lehčí bude zase peněženka :) Ale pak jsem zjistila, že vše není až tak výhodné. Nejdřív mi padla do oka vůně Alain Delon Samourai 75ml, kterou mají po slevě za 36 dolarů :/ ale u nás je k dostání mnohem levněji i bez slevy, např. na jednorožci 75 ml za 586,– Kč… tak nevím kde mají tu 50% slevu.

• Citovat
  • Nahlásit
mety 23.10.07 11:33

Tak jsem se dívala na web jednorožce a zjistila, že některé ceny vůní jsou opravdu víc než super, chtěla bych se zeptat jestli jsou fakt spolehliví a kolik se platí za poštovné ? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Maty 23.10.07 11:39

mety-dneska mi dorazil balíček!!!Už jsem objednávala několikrát,vše je v pořádku,balíček je pečlivě zabalen.poštovné je 84 Kč.Budeš spokojená!!!!!!!!!

ilis 23.10.07 12:18

Taky jsem narazila na www stránky jednorožce a překvapila mně cena u Orlane Be21 100 ml 706,– Kč, na jiných webech cena kolem 1300,–. V kamence jsem si ji koupila před třemi lety - 50 stála 1800,– . Nechci působit rozruch, ale mám zprávu od kolegyňky - objednala si u nich CK Contradiction, který normálně používá, ale toto byl hrozný smrad - čichala jsem, takže můžu potvrdit, faktem je, že jí zboží vyměnili, ale nový kousek byl stejný. Nemůžou vzhledem k té ceně být některé parfémy staré? Máte s tím některá z vás zkušenosti?

Pet@ 23.10.07 12:30

Já mám z jednorožce - Ralph Lauren Glamourous Daylight a bez problémů. Jen mi zrušili objednávku na 100 ml (přišla levněji, než 50ml) s tím, že dodavatel již nanebízí. Následně byla na jejich stránkách opravena cena (navýšena). Objednala jsem znovu 50ml, balíček došel včera a jak koukám i cena u 50ml je už o pár korun opět navýšena:-(

• Citovat
  • Nahlásit
Lena 23.10.07 12:44

Nechtěla bych vůbec nikomu ublížit, až příspěvek ilis mě postrčil…
Měla jsem od kamarádky vzoreček Cabaretu, nadšená objednala na Jednor. a jsem těžce zklamaná… Od začátku mám divný dojem jak z vůně tak z flakonu(pouťový)…
Dá zjistit imitace???? Pomoóoc, imitace nechceme…

• Citovat
  • Nahlásit
Zdeňka 23.10.07 13:23

Já jsem na Jednorožci ještě neobjednávala, i když mě ty ceny lákaly, ale taky mi přišly podezřelé. Raději dám o pár korun víc, než se strachovat, co mi přijde.
Aby to nebyly takové imitace, jako nabízí na ulici romky. Já se jim vždy snažím obloukem vyhnout :/ Psali o tom kdysi v novinách. Vůně je normálně v orig. krabičce i v celofánu, ale obsah je prý napodobenina, která kromě toho, že většinou smrdí, tak může způsobit někomu citlivějšímu i vyrážku, protože to je chemický laciný sajrajt (v těch novinách se vyjadřoval i nějaký dermatolog). Oni sází na to, že si lidí myslí, že to je někde v obchodě ukradený orginál. Ale kde by toho tolik nakradli? Já je v centru Brna opravdu potkávám téměř denně, strkají to lidem pod nos (pak taky hodinky a holící strojky) a na nejbližším rohu vždy stojí jeden nebo dva statní cigáni, kteří je bedlivě střeží, kdyby něco. Policie je prý bezmocná, protože před každou uniformou zavčas utečou.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 3375 Další »
Váš příspěvek