Těhotenství a ratolesti

Reklama

ajinka 29.03.12 22:21

@Dalia
Jste krásná rodinka, maminka i synové :kytka: …to vážně není k uvěření, že jsi maminkou obou :D …

RainyWeather 29.03.12 22:56

Na té fotce s malým ti to opravdu moc sluší ;)

WildOrchid 27.11.13 14:47

Obnovuji starsi tema, a mam dotaz
Letela jste nektera letadlem v tehotenstvi? v jakym mesici, a povolil to gynekolog? musi se ve vsech mesicich dokladat povoleni gynekologa, nebo az od urcityho?
Rada bych casem otehotnela, ale v zari musim letet na kypr svedcit kamaradce na svatbe. Muj gynekolog mi ale rekl ze to nepodporuje, ze jak budu tehotna, tak mam sedet doma na zadku, ze se muze cokoliv stat, at jsem v jakymkoliv mesici. Nechci ale zas tak moc odkladat tehotenstvi, tak by me zajimalo jak to je u jinych doktoru, pripadne maminek :)

Ef 27.11.13 14:55

@WildOrchid Ono se to moc planovat neda. Teorie se pekne cte, ale realita je vetsinou jina. Muzes litat az do 36.tt, od 28.tt musis mit potvrzeni od svyho gynekologa a litat s tehotenskou prukazkou (pokud bys zacala rodit, aby meli prehled). Ja osobne bych to nechala konovi, uvidis sama jak Ti bude. V tehotenstvi si cokoli planovat je dost zaludny :)

WildOrchid 27.11.13 14:58

ja vim, prave potrebuju jen vedet na jistotu, do kdy to nemusi gynekolog schvalovat, vzhledem k tomu ze vim, ze mi to neschvali. Takze napocitat 28 tydnu do priletu z kypru a muze se zacit tvorit :mrgreen: jeste si to ale radsi overim

Ef 27.11.13 15:05

@WildOrchid Schalit Ti to musi po 28.tt, nicmene do ty doby se Tvoje tehotenstvi muze ubirat ruzna a muze Ti to zakazat/nedoporucit driv. Prvni trimestr muzes prozvracet a budes rada ze stojis ( a neletis :) ), zbytek hrozi vysokej tlak, diabetes, rizikovy… Taky muzes mit celou dobu pohodicku. Ja bych tvorila a hnizdila a nechala to jak se vsechno vyvine ;)

WildOrchid 27.11.13 15:16

no jenze on uz mi to zakazal ted :D i kdyz jeste tehotna nejsem. takze proste jen musim zjistit jak to vyzadujou ty letecky spolecnosti, jestli do toho 28 tydne nepotrebujou od doktora nic, tak je vyreseno. jestli jo, tak asi abych si hledala novyho doktora

Barbarella 27.11.13 15:30

Letěla se mnou těhotná kamarádka a teda určitě žádný lejstra nikomu na letišti nestrkala.
Bych řekla, že takové věci snad ani nemůžou vyžadovat.

Ef 27.11.13 15:45

@WildOrchid No a nema k tomu nejaky duvody ten doktor? Jinak zakazat Ti to nemuze, muze Ti to ledatak durazne nedoporucit. Za dite neses porad zodpovednost Ty, ne doktor. Letcky spolecnosti vyzadujou jen ten papir od doktora a prukazku - nad 28tt, pod je to vsem jedno. Doporucuju pak procist poradne cestovni pojisteni (Kypr) a kdyztak nechat pripojistit, pokud to lze.

@Barbarella Zalezi v kolikatym tt byla.

Barbarella 27.11.13 16:10

@Ef
Naštěstí pod 28tt, ještě by si ji jinak nechali na letišti a co já pak. 8)

WildOrchid 27.11.13 17:19

diky, tak to by melo vyjit kdyz zacnu v breznu :)

barbucha 27.11.13 18:20

@WildOrchid
Proč to nenecháš až na pak? Po návratu… Jednak se mi zdá, že doktor musí mít nějakej důvod, proč tě od toho odrazuje, a za druhý nikdy nevíš - dneska jsou všechny holky takový křehký květinky… to není jako my, co jsme rodily na poli mezi řádkama brambor, který jsme, po překousnutí pupeční šňůry, ještě dosklidily :mrgreen:

Teď aby se každá třásla, jestli to vůbec donosí - tak aby sis pak nevyčítala, žes neseděla doma. Kamarádce můžeš odsvědčit i netěhotná, a miminem se pochlubit příští rok! :lol:

Ef 27.11.13 18:27

@barbucha ;) Pro mne je predstava jak se v sestym sedmym mesici vydavam letecky na Kypr nocni mura a to jsem mela tehotenstvi vcelku klidny a bez problemu (jen jsem se kazdej den kolem ctrvty rano budila s silenou chuti na borsc). Az na tech dvacet kilo navic a otekly nohy ruce usi… a tak vubec ze jo… :mrgreen:

barbucha 27.11.13 18:33

@Ef
To pro mě taky. Stačily mi - strašlivý velrybě - ty domácí vedra, natož abych ještě vyhledávala jižní kraje!

Bobo 27.11.13 18:38

@WildOrchid Já letěla v 31. týdnu a vše bylo OK. Moje gynekoložka mě chtěla akorát vidět den před odletem a po návratu. Žádný lejstra jsem neměla, jen těhotenskou průkazku.
Přeju u všeho hladký průběh ;)

Stránka:  « Předchozí 1 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama