Těhotenství a ratolesti

Reklama

Arome renet 29.12.17 10:39

@Lalaith ahoj :-) To mě mrzí, že máš takové trable :cry: Každopádně vydrž, pak bude jenom dobře.
Přeji šťastný nový rok, ať jste oba zdraví :hug:

Lalaith 29.12.17 11:10

@Arome renet Děkuji! :-) Doufám, že to časem přejde, doktorka říkala, že je možné všechno - konec nevolností s 2. trimestrem, nebo třeba až s 20. týdnem - a někdo si to dá až do konce… :-? Mám i prášky, jinak bych nesnědla a nevypila už vůbec nic. Ale podle všeho je miminko v pořádku. :-)

Hanka H 29.12.17 11:57

@Lalaith Moc vás oba zdravím a přeji všechno dobré :rose: ! Mně bylo strašně špatně tak do10. týdne - cítila jsem se, jako bych měla permanentní chřipku a kocovinu, potom to téměř ze dne na den zmizelo . Vydrž, mimino za to stojí!

Lalaith 29.12.17 12:41

@Hanka H Děkuji. :) Já zvracím, víceméně po každém jídle - i po kdejakém pití a při mnohých dalších příležitostech, 10. týden mi začíná za pár dnů… Tak uvidíme.

rocky 30.12.17 22:25

@Lalaith @Lalaith moc gratuluji! :kytka: A v kolikátém týdnu už jsi?
Koncem loňského roku a letos jsem byla také v požehnaném stavu. Od samého začátku mi bylo dost špatně a pálila mě žáha, a to tak, že dokonce jsem pomyslela i na to nejhorší. Pak jsem zvracela a pořad mi byla zima, ledové nohy jsem měla celé těhotenství.
Spala jsem v sedě, podepřená polštáři a ani jsem se nesměla přetáčet, tak mě pálila žáha. I když mimčo bylo v plánu, nějak mě nenapadlo, že mohu být těhotná, jelikož vše ostatní tomu nenaznačovalo, že bych byla.
Od 14. týdne se všechno zlepšilo. V 16.týdnu jsme jeli autem do Německa, manžel pracovně a já jako jeho doprovod :--)), cesta trvala cca 7 hod., ..až jsem byla překvapená, jak vše proběhlo dobře.
Hlavně vydrž, určitě se to zlepší. Nevím jestli zvládneš vypít denně alespoň jednu skleničku minerálky, pokud zvracíš.
Nestresuj se! nemysli na žádné problémy/starosti - ty počkají. A měj na paměti, nebo raději si vsugeruj, že vše bude dobré. A tak to taky bude.
U prvního těhotenství jsem do posledního dne chodila do práce, bohužel bylo tam hodně nervů a stresů, navíc jsem měla averze na vůně, bylo mi ze všeho špatně. Když nad tím teď přemýšlím, někdo tam nahoře držel nade mnou ochrannou ruku, že jsem nepotratila. Má dcerka je malý nerváček a hodně se vzteká.
Druhé těhotenství jsem měla velmi klidné, mám malého synka a vypadá na kliďase, snad jsem to teď nezakřikla. A nebo povahově po tatínkovi. :-)
Držím ti moc palce.

hafik 31.12.17 09:00

@Lalaith Chuděrko, mně bylo u všech 3 dětí špatně první 4 měsíce těhotenství a od pátého měsíce všchny nevolnosti přešly. Hodně odpočívej, nestresuj, bude líp, uvidíš :srdce: :srdce:

bramburka006 10.01.18 10:31

Taky jsem měla docela nevolnosti prvních pár měsíců ale potom se to uklidnilo, hlavně se nestresuj přesně jak píše @hafik :) :choco:

Lalaith 10.01.18 20:55

@rocky @hafik @bramburka006 Děkuji za povzbuzení. :-) Jsem teď v 11. týdnu a čekám na výsledky minerálů v krvi, pokud budou nízké, budu prý muset do nemocnice, tak doufám, že se mi to vyhne. Na zvracení jsem tohle úterý dostala Torecanové čípky, snad už to bude lepší.

hafik 12.01.18 18:53

@Lalaith Držím pěsti, aby výsledky byly v pořádku :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama