The different company

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Fleur 26.7.11 09:29

Od téhle značky se mi líbila drtivá většina vůní, ale poměr cena/výdrž je pro mne tak nepříznivý, že jsem si dosud žádnou nepořídila.

• Citovat
  • Nahlásit
Tana1112 26.7.11 13:54

Jasmin de Nuit je jedna z mých lásek, kterou používám relativně dlouho a bez níž si svou poličku už nedokážu představit. Pravda, je dražší… ale co by člověk nedal za nádhernou vůni v nádherném flakónu. S výdrží problém nemám, patří mezi mé největší držáky.

Dalia 26.7.11 15:23

Souhlasím.
JdN jsem zkoušela a velmi mě zaujal. Výdrž bych také hodnotila jako velmi dobrou a nevylučuji, že si jej časem nepořídím.

janali 26.7.11 18:02

Jasmin de Nuit ma dobru vydrz ako jediny z tych, co od TDC poznam - Pure Virgin a Oriental Lounge nemam odskusane… No rychlo sa mi omrzel, este uvidim, co s nim v zime…

Tana1112 26.7.11 18:23
janali píše:
Jasmin de Nuit ma dobru vydrz ako jediny z tych, co od TDC poznam - Pure Virgin a Oriental Lounge nemam odskusane… No rychlo sa mi omrzel, este uvidim, co s nim v zime…

Tak mě se naštěstí omrzet nemůže. Je pro mně vůní na zvláštní příležitosti :-)

WildOrchid 26.7.11 18:25

viewtopic.php?f=2&t=1409&hilit=TDC

prosim sloucit ;) vedela jsem, ze uz tu toto tema je.

moajli 27.7.11 11:19

Orchidko, díky za upozornění - příště prosím ještě klepnout na červený vykřičník, objeví se nám to v nahlášených......takhle jsem se k tomu dostala čistě náhodně -ale stejně- díky za pomoc

Fleur 6.5.12 12:31

Vrátila jsem se na léto k vůním TDC a užívám si je alespoň ze zbytků vzorků a odstřiků. Stále u mne vede Un Parfum de Charmes et Feuilles, který mi kombinací teplých (majoránka, tymián) a chladných(máta) složek připadá neotřelý, osvěžující. Naštěstí se majoránka na mně nerozkládá takovým tím „kuchyňským“ způsobem, ale zůstává ve spojení s mátou ve své „zahradní“ podobě. Jedinou slabinou je nízká koncentrace parfémových složek (pouhých 6%!) a odpovídající horší výdrž.

• Citovat
  • Nahlásit
blackviolet 16.6.12 21:41

Už jsem vyzkoušela a tady jsou moje dojmy.
L´Esprit Cologne mají prý koncentraci jako EdT

After Midnight
na tuhle jsem se těšila nejvíc, čekala jsem pěknou orientálku s kořením, nějakou smyslnou kytkou a dřevem. No, je to tam, i to koření, andělika, jasmín, kosatce pomálu, ale všechno je to takové průhledné, jemné. Vykoukne i pižmové semínko, tím AM lehce připomene Chanel No.18. Ale všeho všudy je to taková květinovo pižmová vůně, která se moc neodlišuje od jiných. Pěkná, ale ne příliš originální.

Tokyo Bloom
tohle začíná moc dobře, je to zelené, je to svěží… že by to chtělo kopírovat Chanel Cristalle… ale ne, vydává se to svou vlastní cestou, je to zelená zahrada po dešti, ve které kvete jasmín, k tomu nějaký krémový tón, že by ty pampeliškové stonky, z kterých vytéká mléko… květinovo-zeleno-pižmová vůně, moc hezká, opravdu something different

Limon de Cordoza
Cordoza je kombinace jmen italských měst Cordoba a Mendoza
musím se přiznat, že jsem čekala citrusovou kolínskou, ale to jsem se hluboce mýlila
neroli spíš s grapefruitem než s citronem, s mátou a hned dávka pačuli a mech, to je krása… tohle vůni katapultuje do jiné dimenze, daleko od obyčejných citrusových kolínských…
ze všech čtyř asi největší držák, vydržela na kůži až do večera a přežila i sprchu
tak tuhle bych brala

Sienne d´Orange
tuhle krásku jsem si nechala nakonec, ta mě opravdu vzala za srdce
pomeranč prohřátý sluníčkem, že by na něho člověk dostal hned chuť, je v tom něco gurmánského, sladké oříšky, lahoda, k tomu nějaké zelené bylinky… že bych v tom byl i kosatec? ale teď ta bomba – krásný kožený tón, jemná kůže jako na rukavičky a ty jsou k tomu napudrované a jako třešinka na dortu jemný dřevitý tón
drží taky neskutečně dlouho, stejně jako LC celý den a je cítit i po sprše
tak tuhle si asi dám do tužebníku

Myslím, že tyhle kreace se Emilii Coppermann opravdu povedly a ještě o ní uslyšíme

megaira 17.6.12 00:11

…jéžišku… to neroli s grepem a mechem…

Pafqua 17.6.12 21:38

Holky a nevíte některá, co to je za náplň např. Sublime Balkiss? Z ní se to může přelít do skleněného flakónku, nebo jak? Je to za docela dobrý peníze!!!

http://europe.thedifferentcompany.com/…,ESTBA91.cfm

megaira 17.6.12 23:04

@Pafqua
Jo jo, to budou ty náplně do plnitelných flakonů… ;) Píšou tam, že je dodávají s nálevkou.
Zrovna tu (opět) slintám nad představou Limon de Cordoza, @blackviolet - krásný popisy! :palec: - ty vůně popsala tak, že mám na ně hnedle „chuť“… :mrgreen:
A mají tam i „cestovní balení“ - i s „kabelou“, plnitelný flaštičky na 10 ml… :D

blackviolet 17.6.12 23:31

@megaira Děkuji :kytka: Taky už brouzdám na těch jejich stránkách, protože ta cena od nich je včetně poštovného asi nejlepší. Ty flakonky jsou moc krásné, a ty barvy :potlesk: potěcha i pro oko.

megaira 17.6.12 23:41

…jo, přesně tak! Proto jsem zrovna ty stránky radši zavřela (aspoň pro dnešek), bo stimulujou nadměrně moje vegetativní nervstvo… :jazyk:…no mám já to zapotřebí? :cert: :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie