L'Esprit Cologne After Midnight

Značka:

The Different Company

Rok:

2012

Složení (neověřené)

bergamot, neroli, pravá ambra, andělika, kosatec, jasmín, pižmové semínko, mastix, skořice, pižmo, labdanum, benzoin

Parfuméři:

Copperman Emilie

  • 01.05.14

Lahodný vychlazený Earl Grey té nejvyšší kvality, čerstvý plátek šťavnatého citrónu s kůrou a lžička třtinového cukru, v dálce voní jasmínový keř a jemné květiny. Výsledná vůně je velmi hezká, s dobrou výdrží. Jak již bylo napsáno, je to moc příjemná a svěží ambrovka na každý den. Teď na jaře je zvlášť pěkná.

Nahlásit
  • 08.11.13

Svěží a osvěžující sladký citrón s bergamotem.­....skoro to vypadalo jako „náběh“ na kolínskou. Vůně ale začala pomalu balzámovitě sládnout, objevily se jemné květinky ve studeném jasmínovém čaji a výsledkem je velice lehká a jemná (až tělová) kombinace pryskyřice a ambry, doplněná malinko větrovým pižmem. Ona to vlastně kolínská je......v moderní podobě - sladké, leč zároveň lehké a svěží.

Nahlásit
  • 30.08.13

Svěží ambrovka - to zní jako oxymoron. Ale je tu - „těžké“ složky jako benzoin, labdanum, ambra se nezapřou, přesto vůně jako celek působí vzdušně až transparentně. Může za to směs neroli, citrusů a bergamotu, které ten těžší spodek nadnášejí. Výsledek je moc příjemný a nekonfliktní. Diskutabilní je výdrž - u mě nic moc, na Fragrantice se všichni shodují na tom, že drží jak bejk.. A btw - barva je překrásná.

Nahlásit

Hodnocení parfému The Different Company L'Esprit Cologne After Midnight

Líbí se mi (27) 71%
 
Neutrální (11) 29%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama