Výživový poradce

sidlik 24.7.17 20:32

výživový poradce

Krásny večer dámy, zkoušela jste některá hubnout podle diety která vám opravdu pomohla? nebo s pomocí výživového poradce - stojí za to ty peníze opravdu investovat? dekuji za vaše reakce

  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 3 Další »
maroušekk 25.7.17 10:46

výživový poradce

Dobrý den, já už 2 měsíce (-6.5 kg) hubnu díky svet-zdraví, hrozně mi vyhovuje jejich přístup a poprvé mi hubnutí nepřijde nějak hrozné a omezující

John_Nw 26.7.17 10:39

Výživovým poradcům bych nevěřil ani slovo. Když uz, tak raději k nutričnímu specialistovi.

sidlik 27.7.17 11:45

aha..a na kolik tě to tak měsíčne vyjde? a jsou to opravdu odbornící? nerada bych chodilak někomu, kdo má nějaký víkendový kurz..

  • Citovat
  • Nahlásit
mmaat 27.7.17 13:56

@sidlik titulem nutriční terapeut by se měl honosit pouze člověk s bakalářským titulem, nutriční specialista pak s magisterským. Takže o víkendovém kurzu nemůže být řeč, ovšem otázka je, jestli se takto nenazve kdokoliv.

sidlik 27.7.17 14:48

@mmaat no právě :/ proto bych se nerada svěřila do péče někomu takovému :/ takový „odborník“ může víc ublížit než pomoct :/

  • Citovat
  • Nahlásit
melany 27.7.17 15:09

@sidlik Já jsem zhubla jen dík tomu, že jsem ubrala porce a začala se hýbat. A vůbec není nutný chodit cvičit do posilky. Stačí i rychlejší chůze, hlavně to vydržet. Prostě mít pevnou vůli a chtít zhubnout. Když jsem viděla kolegyni co s ní udělali diety i pod kontrolou, tak bych do toho nešla. To je můj názor.

GreyHound 27.7.17 23:21

Kdo potřebuje výživového poradce atd., tak je trochu neschopnej mamlas.

Anonymní 28.7.17 08:58
@GreyHound píše:
Kdo potřebuje výživového poradce atd., tak je trochu neschopnej mamlas.

Hej, parde, slez z toho knížecího kočáru, pořiď si dva haranty, až budeš mít 2× po 9 měsíců totálně rozhozený organismus hormonálně i co do látkové výměny, a pak 2× absolvuješ cca roční rekonvalescenci, po dobu které si sám nebudeš určovat, ani kdy půjdeš čurat, natož že bys měl čas si připravit a sníst normální jídlo, nemluvě o nesplnitelných snech, jako pravidelná romantická cyklovyjížďka do polí či hupsnout do fitka si mezi hoši polechtat adrenalín, tak dáme řeč na téma, kdo je tady mamlas. :unicorn:

@sidlik Mně pomohlo chodit do fitka s trenérkou, ona mi hlídala nejen dávky a typy cvičení, ale taky životosprávu, dohodly jsem se na nějaké dietě a já jsem to s ní na každém tréninku konzultovala, takže jsem byla pořád pod kontrolou, furt ve střehu. Jely jsme 2× týdně silové cvičení, ne kruháč, měla jsem rychle svaly tam, kde jsem je nikdy neměla (břicho, zadek..), esteticky i zdravotně velmi rychlý pocit, že prima. Pomohlo mi to nastavit a zafixovat normální režim jídla a pohybu.
Tahle trenérka se zaměřuje na ženské po třicítce, takže děcka, kancelářské záda, sezení v autě atd. Je dost drahá, takže by mne moje lakotná duše fackovala, abych nepřišla na trénink nebo abych mezitím žrala něco zakázaného.
Jestli jsi z Prahy, můžu ti na ni dát kontakt. Kdyžtak mi napiš SZ.

  • Citovat
  • Nahlásit
GreyHound 28.7.17 16:14

@Romana Frangipani.cz : Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody. Toť vše.

Hanka H 28.7.17 16:31
@GreyHound píše:
@Romana Frangipani.cz : Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody. Toť vše.
..... si myslím, že oslovit výživového poradce je také hledání způsobů :think: ? Znám lidi, kterým to opravdu pomohlo - možná právě to, že nad sebou měli bič ve smyslu „dal/a jsem za to peníze, tak se budu podle jeho rad řídit“. Neodsuzovala bych a nenazývala bych proto někoho mamlasem.
A abych zamezila spekulacím- hubnout nepotřebuji a nikdy jsem nepotřebovala, přesto mám pro lidi, kteří bojují s pár (desítkami) kilo navíc, pochopení. :rose:
Rosa N. 28.7.17 16:36

Obdivuju.. kdo má pevnou vůli. U mě to záleží na náladě, když mám dobrou, ledaskam se mi chce, ani nemám takovou chuť k jídlu.. a váha jde dolů.
O každé půlkilečko mám pocit, že omládnu. :o)

GreyHound 28.7.17 17:07

Výživový poradce = zloděj. Míň žrát a vic cvičit.

Hermesfan 28.7.17 17:17

úprimne..........nkdy som nepochopila ako sa niekto môže vyžrať tak aby mal 100/ 150 kg a viac, resp. na obezitu. Ja som tiež od prírody štíhla a jem veľa ale ak sa náhodou prihodí o kilečko viac, fakt stačí 2 - 3 dni menej sladkostí a všetko je vyriešené. A pohyb - je to droga ale veľmi príjemná a efektívna. Jedným slovom - radšej prevencia ako zničujúce a drásavé diéty.

Anonymní 28.7.17 17:47

@GreyHound Najdi si pěknou babu, ona ti vysvětlí, o čem je život. ;)

Příspěvek upraven 28.07.17 v 18:09

  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu