Ze které vůně se vám dělá nejvíc špatně? :)

Nelly 918 3.8.22 13:59

@Dalia Také jsem s ní zatím nikoho nepotkala, ale myslím, že by mi nevadila. Není mi vyloženě protivná jako Angel a LEVB - kvůli těm opravdu vystupuji z MHD, hlavně teď v létě :poblion: . Jen mi ta vůně prostě vůbec nic neříká.

Hanka H 5.8.22 15:08

Tak se do tábora odmítačů BR přidal i jakýsi TomiLee

• je naprosto zhnusen ;-) :lol: .
lilithc 5.8.22 15:23

@Hanka H Jé,děkuji za upozornění. :-) Moc hezká recenze :lol: opravdu jsem se od srdce zasmála.Takto bych mohla prosit u vůně La Vie Est Belle ,kam vlezu, tam na mě číhá.
Nevím jak jsem mohla přehlédnout recenzi @Mizyan.Asi jak jsem byla uchvácená tvojí recenzí a slunnou Andalusií. Jsem zvědavá na můj dojem až ji jednou ovoním.

Hanka H 5.8.22 15:38

@lilithc Tady u nás v Plzni jsem se zatím s BR na nikom (kromě aromaček) nesetkala, a ani s ničím, co by vonělo jako její jasný klon. Ale věřím, že v Praze je situace jiná - tam je BR prostě už profláknutá. Před několik lety jsem dala sestřenici - Pražandě vzorek, a prý na ní několik dam vůni identifikovalo.
Teď jsem se podívala, kde se nacházíš - určitě bys od někoho místního vzorek získala.

Henri 5.8.22 15:54

@Hanka H
Ta vůně mě začíná dost zajímat. :nevim: Ještě jsem tu nikoho neslyšela říkat, že by byla nějak přeslazená a na každém rohu??? To asi těžko…neplete si ji Tommy s LVEB? :nevim:

Hanka H 5.8.22 16:01

@Henri Taky mi přeslazená nepřijde - ale znáš to - co člověk, to názor…

Mizyan 5.8.22 16:42

@Hanka H
Jenze.., kdo vi, co citil. Napodobenin je opravdu hodne.

Hanka H 5.8.22 16:49

@Mizyan Pár napodobenin i vůní, které jsou jednoznačně BR inspirovány, jsem vyzkoušela. Jednoznačně nejblíže k ní má Spirito Fiorentino od Tiziany Terenzi - tam jsem našla ten „tah na bránu“, který je pro BR charakteristický. V ostatních přirovnávaných vůních byl vždy jen podobný okamžik, neudržely se stopy :-D . Ale jak už jsem psala - co nos, to názor.

Edit - ještě jednou jsem si přečetla onu rozebíranou recenzi, a také mi to spíš sedí třeba na LVEB - ta je (nositelky prosím odpustí :hug: ) do jisté míry (a v případě nemírné aplikace ;-) ) taková kikinovská. Nedovedu si představit, že by BR byla uchvácena nějaká čtrnáctka :nevim: .

Mizyan 5.8.22 16:55

Ja jsem si dovezl z Verony clon BR540, The Merchant of Venice Red Potion, akorat na me jde spis do damska, tak ji mam v inzerci, ale klidne muzu i poskytnout vzorek. Je krasna, zadna medicina, vydrz super. Pusobi vic prirodne. Pan v parfumerii mi tvrdil, ze se Kurkdjian ucil u autorky klonu a je tam nejaka formule, ktera je od ni. Bud jsem mu anglicky moc nerozumel nebo kecal. Byl jsem tam asi hodinu, meli tam vic vuni inspirovanych od jinych znacek. Ale to Fragonard dela taky. Skoda, ze zitra v Grasse nemame vic casu. Kdyby nekdo znal lokalni parfumerie v Nice, budu rad.

Hanka H 5.8.22 17:11

@Mizyan Děkuji moc za nabídku vzorku :rose: , ale už třetí měsíc mám bohužel pouze zbytkový čich :-( - poznám známé vůně, cítím je chvilku, ale zatím nedokážu popsat spolehlivě vývoj, rozpoznat jednotlivé složky ......

Mizyan 5.8.22 17:35

To je blby, pry se to da nejak trenovat, ale asi individual. Ja taky citil divne po K, ale nastesti uz dobry. Treba se to vrati do normalu. Sestra taky nema uplne ok cich. A kamaradka uplne bez. :cry:

Hanka H 5.8.22 18:00

@Mizyan Uvidím - bohužel znám ze svého okolí také případy, kdy je ztráta čichu dlouhodobá - rok a půl, ba i víc…

Magnolie1 5.8.22 18:09

@Hanka H ano, nedávno jsem BR cítila už i nás v práci na chodbě :cry: , do té doby jsem s ní voněla jen já a znala ji ještě dcera Dáši Havlové, ale ta mi řekla, že pro ni je moc akvatická, tenkrát používala Oud Satin Mood

Biely kvet 5.8.22 18:23
@Henri píše:
@Hanka H
Ta vůně mě začíná dost zajímat. :nevim: Ještě jsem tu nikoho neslyšela říkat, že by byla nějak přeslazená a na každém rohu??? To asi těžko…neplete si ji Tommy s LVEB? :nevim:

Mňa presne toto napadlo! ;-)

Nelly 918 5.8.22 21:00

@Hanka H :palec: LVEB je nyní cítit v Praze opravdu na každém rohu a je to aspoň pro mě opravdu zlo - obvzlášť teď v těch vedrech.

Stránka:  « Předchozí 1 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie