Sun Moon Stars

Značka:

Karl Lagerfeld

Rok:

1994

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, pomerančový květ, ananas, frézie

SRDCE: růže, konvalinka, karafiát, heliotropin
ZÁKLAD: cedr, santalové dřevo, vanilkapižmo

Parfuméři:

Grojsman Sophia

Kategorie:

květinová, orientální

  • 05.08.15

Začátek je jako větrový bonbón, pak se vůně posune přes určitou mýdlovost k sušenému ovoci s trochou vanilky, promíchá se s kytkami, výrazněji je cítit karafiát, přidává se santal.
Na mé kůži opojně sladká až gurmánská vůně, ale příjemná – žádný bolehlav. Podle mě povedená kompozice.
Zkoušela jsem čistý parfém.

Nahlásit
  • 06.12.08

Dovolím si napsat recenzi na nepříliš populární a oblíbenou vůni.Silně zvědavá jsem zamířila ke Schleckerovi,kde se tato vynachází,pro­davačka prohlásila,že jde o sladkou vůni a nakrčila nos,ač jsem se jí na nic neptala a tím jen zvýšila moji zvědavost.Nechala jsem si nastříkat papírový kapesníček a na něm voněla silně,takřka opojně,fakt sladce a hlavně švestkově,tak jsem ji koupila.Na těle není tak sladká ani povidlová ani výrazná,je jemná,klidná,vy­vážená,rozvinou se složky jako růže a fialka,která tam působí zajímavě,ve spojení s tou švestkovou částí velmi hezky,škoda je malé výdrže,teda abych byla přesná,ona je cítit dlouho,ale tak jemně,intimně,není to vůně pro okolí,ale pro samotnou nositelku,ta ji občas ucítí a připomene si,že je navoněná.Když to shrnu,tak za málo peněz člověk dostane slabou a šeptající muziku,ale za to si ji nebude pobrukovat každý.

Nahlásit

Hodnocení parfému Karl Lagerfeld Sun Moon Stars

Líbí se mi (23) 39%
 
Neutrální (11) 19%
 
Nelíbí se (25) 42%

Hodnocení odbornice

  • 21.08.08

Vůně má krásné romantické jméno, i flakonek je pěkný - temně modrá s reliéfy slunce a hvězdiček (uzávěr je, pravda, už trochu lacině zlatoplastový). Vyzkoušet se dá v drogerii Schlecker (býv. Droxi) nebo ze vzorečku, který vám někdo obětavě pošle. Čekala jsem silný sladký orient, ale Sun Moon Stars je spíš vodnatě pronikavá - silák, to jo, ale...

číst více

Reklama


Reklama