...a NEparfémově NEpotěšilo?

Prosímvás, nemám čas to číst, co se mi stane na Whatsapu? Někdo mi ukradne diskusi s kolegyní, jak drbeme šéfa? Nebo seznam nákupů pro manžela? Nebo se mi změní DNA?

Magnolie1 16.1.21 12:20

@frangipani_romana no asi tak :lol: :lol: :lol: zrovna mě to taky napadlo, jak by se asi někdo bavil, když si přečetl, co si třeba píšu se ségrou :lol: :lol: :lol:

@Magnolie1 Co si píšu se ségrou je jen pro oči mojí ségry a čínských tajných služeb, nikdo jiný ty hovadiny nemůže rozšifrovat. :D

Magnolie1 16.1.21 12:27
Hanka H 16.1.21 13:39

@frangipani_romana @Magnolie1 Děsí mě představa, že se na veřejnost dostanou z WatsAppu všechny ty lechtivé vtipy, které mi tam posílají mí přátelé :pudl::lol:

MagnolieS 16.1.21 13:43

No číhaj na nás všude, to už jistí jedině offline režim :dance: :lol:

@frangipani_romana D je správně :-P

JosefKamil 16.1.21 20:25
@frangipani_romana píše:
Prosímvás, nemám čas to číst, co se mi stane na Whatsapu? Někdo mi ukradne diskusi s kolegyní, jak drbeme šéfa? Nebo seznam nákupů pro manžela? Nebo se mi změní DNA?

Cituji ze stránek WhatsAppu:
„V současnosti WhatsApp se společnostmi Facebooku sdílí pouze omezené kategorie informací. Patří mezi ně telefonní číslo, které jste ověřili při registraci ve službě WhatsApp, část informací o vašem zařízení (identifikátor zařízení, verze operačního systému, verze aplikace, informace o operačním systému, kód země a kód sítě vašeho mobilního zařízení, indikátory umožňující sledovat přijímání aktualizací a nastavení ovládacích prvků) a některé informace o používání aplikace (kdy jste WhatsApp naposledy použili, datum registrace účtu a typ a častost používání funkcí aplikace). Ve všech případech je sdílení informací zabezpečeno a probíhá pouze mezi společnostmi Facebooku. Takto sdílené informace nejsou zobrazovány ostatním uživatelům produktů společností Facebooku.“
Platí pro EU, v Americe je těch sdílených dat víc a proto se bouří.
Cituji z echo24.cz:
„Tato nové sdílení osobních dat by však nemělo platit pro Evropskou unii, protože občané členských zemí jsou chráněni směrnicí GDPR a data nelze v tomto případě jiné firmě poskytnout. Tuto otázku řešila Evropské komisi už když Facebook WhatsApp kupoval. Kalifornská společnost se zavázala nepropojovat uživatelské databáze WhatsAppu a Facebooku.“

@JosefKamil Hm. Takže Američaní mohou získat výrobní číslo mojeho mobilu. Promyslím to, nakolik to ovlivní budoucnost mé rodiny. :think:

Moje máma má kamarádku, která neustále s někým mailuje blbiny o chamtrails, vesmírných lidech, čipech…a tak (tu by měli odposlouchávat, to by se Američani nachlámali). Podařilo se nám všechny osmdesátníky v rodině zaregitrovat na očkování na příští týden (normálně jsem si dojetím poplakala) a máma vzápětí obdržela telefonát: „TAK. A bude z tebe ROBOT!“ :lol:

otakara 17.1.21 13:13

@frangipani_romana :-D moja mamina pre istotu"" nepôjde nikam, aj keby čo bolo, nedá sa očkovať, aj keď sa nám to nepáči, neprinútime ju. Ale aj veľa mladších ľudí-slušné percento, ktorí sa očkovania obávajú, či ich asi nezačipujú na špeciálne poslanie, na špeciálne úlohy, neviem. Dnes som prečítala správu, o tom, ako kdesi, na severe? umrelo zopár ľudí po očkovaní s vakcínou Pfi., zaujíma ma to, okolnosti, pozadie, overenosť tejto správy, ťažko sa dá niekedy roztriediť čo je pravda, čo nie je pravda, čo je vymyslené, blbosť, apod.

Magnolie1 17.1.21 18:42

@otakara no, já taky hodně váhám, zda naše seniory nechat očkovat, ale teda ne proto, že bych si myslela, že je očipují. Zejména váhám u extchyně (81 let), je dost nemocná, tak se mi do toho nechce. Zase nikam moc nechodí, jen do krámu, k doktorům, na poštu a na zahrádku. Možná později mamku, až na ni přijde řada, té je zatím 72, je astmatička a žije dost aktivně, jinými slovy lítá po Praze celý den.

Naši se rozhodli sami. Naposledy jsme se s nima viděli v létě, pak se od nás odstříhli a čekají jen na očkování. Každý ýije jinde, každý je v jiné kondici, ale všichni se rozhodli sami. I když pražské babičce se teď už moc nechce, jde v pondělí, ale to je proto, že je líná vstávat v 7. :D

Magnolie1 17.1.21 19:22

@frangipani_romana to je nejlepší, když se rozhodnou sami

david019 17.1.21 21:40
:palec:
MagnolieS 26.1.21 19:39

Zemřela paní Hana Maciuchová :rose: :srdce:

Mizyan 26.1.21 20:05

Cože? Nikde žádná zpráva, to je mi líto.

Stránka:  « Předchozí 1 1809 1810 1811 1812 1813 1814 1815 1816 1817 1818 1819 1821 Další »
Váš příspěvek