...a NEparfémově NEpotěšilo?

Znáte takové ty videa, jak holky v Sephoře tancují mezi regály, když se třeba uvádí nový parfém?
To nejsou hostesky, ani tanečnice, to jsou fakt prodavačky, normálně vás kočka obsluhuje a najednou řekne „sorry“, otočí se a utíká si zatancovat s ostatníma. :inlove:
Není pardonu, víte jak mají poskládaný personál podle věku zákaznic,tancují všechny, i ty dámy ve věku a s drdoly ála Ivana Trump. :palec:

Zažila jsem to loni na Vánoce v Sephoře na Champs Elysées. Je to fakt zážitek, který roztančil většinu zákazníků (tahle Sephora je jedna z největších na světě, takže fakt hooodně lidí; Rusky, které se dožadovaly obsluhy a odcházely s opovržlivými pohledy na nás podupávající vypadaly fakt trapně nepatřičně :D).
No.
Chtěla jsem vám sem to video hodit, ale sorry, je tam samozřejmě slyšet písnička, takže žádná síť mi to nechce zveřejnit kvůli autorským právům a tanec bez písničky je zase jaksi jako…rozbalovat vzácné voňavky při Covidu. :cry:

Takže jsem to nahrála do soukromé skupiny „Niche perfume lovers CZSK“ na Facebooku, snad to tamchvilku vydrží, když je skupina soukromá, tak pokud je libo zavrtět si zadeškem s dámami ze Sephory, tak zde prosím: https://www.facebook.com/…meloversCZSK
(pokud tam nejste, je třeba požádat o přístup, ale jsem u PC, takže to hned schválím :rose: )

Magnolie1 9.1.21 20:19

@frangipani_romana V Sephoře na Champs Elysées jsem byla poprvé v květnu 1989, v té době mi bylo 21 let. Často s mámou na to vzpomínáme, protože to byl pro nás nezapomenutelný zážitek, tenkrát. Vypadalo to tam, že se šlo asi cca 10 schodů nahoru a po stranách byly zrcadla. A když jsme vstupovaly, tak zrovna zpíval Frank Sinatra Strangers in the Night. Od té doby jsem tam byla asi třikrát, ale ten pocit už nebyl nikdy tak vzrušující jako tenkrát. Vzpomínka na Sephoru v roce 1989 je stejná jako vzpomínka na první lásku. S mámou jsme lítaly od jedné vůně ke druhé a odcházely totálně zlité vším možným. To, co popisuješ, musí být také krásné, to by se mi také líbilo.

MagnolieS 10.1.21 15:11

R.I.P. David Stypka 41 let …

Renusatko 10.1.21 15:42

@MagnolieS :cry: , mladej. Slinivka je asi nejhorší, co může člověka potkat.

hafik 14.1.21 17:37

@Verda2 měla jsem paní Jurinovou moc ráda, byla to sympatická dáma :-? :-? :-?

Magnolie1 14.1.21 18:27

@hafik a skutečná profesionálka

hafik 14.1.21 19:23

@Magnolie1 ano, přesně tak :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Lucinela 15.1.21 04:46

David Stypka, Eva Jurinová - jsem z toho smutná :cry:

Verda2 15.1.21 11:10

@hafik

Ano, měla jsem ji moc ráda a byla vždy krásně upravená a velmi sympatická.

Dnes zemřel spisovatel Vojtěch Steklač, kupovali jsme synovi jeho knížky…
https://www.idnes.cz/…teratura_bro

JosefKamil 16.1.21 00:07

@MagnolieS
Zbytečná panika, týká se to USA, v Evropě máme GDPR a jiné podmínky na WhatsApp. Sranda byla, co lidí si přečetlo článek a honem si stahovali Signal. Já už ho mám déle a během dneška mi přibylo asi 12 nových kontaktů lidí, se kterými jsem normálně na WhatsAppu. :-D

Příspěvek upraven 16.01.21 v 00:10

JosefKamil 16.1.21 00:09

Jo lidi si něco přečtou, ale ne pořádně…

MagnolieS 16.1.21 01:15

@JosefKamil Noooo, není šprochu, znáš to 8-)
A Mára Cukříků je hoch šikovnej :dance: :-D

otakara 16.1.21 11:26

@MagnolieS pridám len svoju trošku, môj názor je byť trochu ostražitejší, pozornejší, donieslo sa mi to dávnejšie od detí, že si mám Whatsapp zrušiť, ale kontakty aj ďalších mojich ľudí sú práve na ňom, Signal mám už dávno len ja a moje dve deti, ešte tak Telegram i Threema sa odporúčajú. Čosi som čítala aj o iných, vraj lepších prehliadačoch, Brave, Fennec, Vanadium +Bromite. Tiež namiesto gmailu, ktorý, mimochodom je mi dosť nepríjemný ho používať, používať ProtonMail. Sú rôzne doplnky, ktoré blokujú sledovanie sociálnych sietí na iných weboch, Privacy Badger alebo Ghostery. Všetko toto ale mám v len teoretickej rovine, nemám čas sa hlbšie zapodievať/na moju škodu, nájdem si však čas čoskoro. Napr. môj prehliadač Google Chrome mi pravidelne hapruje pri spúšťaní Skylinku, až stratím trpezlivosť a používam Edge, čo mi doporučili aj zo Skylinku, keď som im písala, že ma z toho šlak triafa, vraj sa Google Chrome dokáže správať ehm, neštandartne"".

Stránka:  « Předchozí 1 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 1815 1816 1817 1818 1821 Další »
Váš příspěvek