Blbé (parfémové) dotazy

Reklama

tea_of_cup 19.04.18 12:07

@Michele přesně, jak píšeš. Padesátku už mám skoro pryč a to je to necelých čtrnáct dní :lol: Tak zkusím následovat tvoji radu a používat decentnější množství. Zrovna jsem narazila na to, že francouzky si prý dávají dny bez parfému, aby neměly otupené čichové buňky. Možná bych to měla vyzkoušet (ale představa, že jdu ven úplně bez parfému, mě trochu děsí :D)

Misha17 19.04.18 12:18
@tea_of_cup píše: .............­............. Zrovna jsem narazila na to, že francouzky si prý dávají dny bez parfému, aby neměly otupené čichové buňky. Možná bych to měla vyzkoušet (ale představa, že jdu ven úplně bez parfému, mě trochu děsí :D)

A vies ze to funguje? Ja to niekedy zvyknem praktikovat cez vikend, ze si dam den pauzu a je to potom lepsie :) Taka sobota ked nikam nahodou ani vecer nejdem je idealna, cez den upratujem a potom hodim sprchu a voniam jemne len telovym mliekom.

Michele 19.04.18 12:30

@tea_of_cup @Misha17
Na tom neco bude, protoze ja citim mnohem vice ted, co mam maleho syna a vonim se jen decentne, tzn. do vlasu, na zapesti a kdyz jdeme ven, tak obleceni na ramenou. Bright Crystal mi v posledni dobe prijde jako velmi silna vune :lol: :lol: :lol:

Aromaterapie 19.04.18 14:29

@tea_of_cup Taky to dělám většinou o víkendu,když vím,že budu jen doma.A řekla bych,že to funguje.

Jitka77 19.04.18 14:58

@tea_of_cup Ty sis koupila nějaké speciální balení, limitku, viď? Nemohl ten parfém být špatně skladovaný, vyčichlý? Asi bych pro jistotu zkusila v parfumerii klasické balení, jestli to nebude rozdíl :think:

Jinak mně se osvědčuje vůně střídat, během týdne (většinou se voním stejně 2 dny po sobě) i sezónně. Teď jsem vytáhla po zimě Alien Eau Extraordinaire a jeden malinký střik na ruku voněl celý den, až mi to místy přišlo obtěžující… přitom z loňska si ho pamatuju jako polívačku, kterou bylo potřeba přiživit co dvě hodiny, abych vůbec něco cítila.

tea_of_cup 19.04.18 19:21

@Misha17 @Michele @Aromaterapie Tak já seberu odvahu a někdy to vyzkouším :) Když mě ty parfémy tak baví. Ale to nás všechny zřejmě :-)

@Jitka77 Máš pravdu, taky mě napadlo, jestli není zkrátka už stará. Kupovala jsem limitku So cute a byl to tester, takže je pravda, že je otázka, jak dlouho a v jakých podmínkách parfém ležel. Zrovna ten Eclat by na to stárnutí mohl být náchylný, pamatuju si, že se mi stihnul kdysi i zkazit. Jinak já taky střídám, ale po delších etapách. Ten eclat mě teď tak těšil, že jsem ho za těch čtrnáct dní proložila jen párkrát :)

Díky moc za tipy! Vyzkouším v parfumérce, i když tam jsou tedy taky v děsných podmínkách často. A vyzkouším dát někdy pauzu :)

Magnolie1 20.04.18 12:44

@Michele já mám Bright crystal absolu a řekla bych, že je to velmi silná vůně, čas od času ji mám ráda, drží pěkně

Michele 20.04.18 19:44

@Magnolie1
Ano ano, Absolu verze Bright Crystal je vyrazna a vytrvala.

ZPĚVAČKA 21.04.18 17:44

Jaká je vůbec značka Molinard, její produkty?

Hermesfan 21.04.18 17:51

@ZPĚVAČKA

vraj podobná TM Angel. Ja som vzala Figue a páči sa mi.

ZPĚVAČKA 21.04.18 17:58

@Hermesfan díky a které je podobná TM Angel ta růžová či béžová?Já Angel nemusím, tak proto.

otakara 22.04.18 07:18

@ZPĚVAČKA https://www.arome.cz/…linard-5110/ - ahoj, pozri toto vlákno. A vôbec, aromáci, všimla som si, že dosť zanedbávame naše príspevky o jednotlivých značkách dávať do príslušného vlákna, zdá sa mi to škoda. Takto by sa naše poznatky a skúsenosti pekne hromadili pri príslušnej značke parfumu. Keď som sem prišla ako nová, najviac som toto vlákno navštevovala a čerpala inšpiráciu. 8-) Niektoré značkové "" vlákna žijú, niektoré nie.
Si všimni, kedy vlákno bolo naposledy otvorené, celkom škoda, nie?

Michele 22.04.18 08:51

@otakara
Souhlasim, take jsem rada procitala takhle v konkretnich diskuzich :palec:

ZPĚVAČKA 22.04.18 13:05

@otakara samozřejmě, že je to lepší, ale nějak jsem to v nabídce přehlédla, zeptám se tam :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama