Blbé (parfémové) dotazy

Reklama

Kjitka 11.05.18 21:08

@Dananeustupo­va1979
no - pokud je flakon správně skladovaný a neotevřený…
jinak od otevření, tj. od prvního zapumpování by měl vydržet 3 roky
dnes jsem náhodně nakoukla na krabičku
Peace Love - Juicy Couture…tam to je
i Avon to tak má…
asi bych to neriskovala :mavam:

Mizyan 11.05.18 21:53

@Rauhofer
Taky miluju vuni akatu, zrovna kvetou…

Myška1977 13.05.18 18:54

Mám hned 2 blbé dotazy. :-D

1. Taky se vám stává, že ráno nevíte, kterou vůni vybrat? :-) Nebo máte naprosto jasno ihned? Je to známka toho, že už toho mám moc a měla bych brzdit :-) nebo že jsem stále nenašla tu pravou? Je pravda, že bych vždy nejraději sáhla po té jedné nejoblíbenější (takže jsem ji asi našla), ale rozum mně velí střídat… aspoň trochu. ;-)

2. Máte nějaký tip na zahraniční eshop, kde nakupujete výhodněji než v ČR, dají se tam sehnat třeba i hůře dostupné vůně a s rozumným poštovným. Nebo nakupujete pokaždé jinde, co zrovna objevíte a běžně dostupné vůně kupujete jen u nás?

Venea 13.05.18 19:15

Stává se mi to velice často ;) jinak ze zahraničí nakupuji z alzd, neroli.hu, escentual (mívají dobré slevy a limitované edice) či belle rebelle, ale je to spíše o nedostupných vůních než o výhodnosti

Tanulik 13.05.18 19:35

@Myška1977 Ja som momentálne veľmi spokojná z : http://www.1907perfumeries.sk/ . Nie je tam síce lacno , ale tovar kvalitný , výber výborný a obsluha skvelá . :-*

vlastina9 13.05.18 19:41

@Myška1977 Ano taky se mi to stává,že ráno prostě vůbec nevím,kterou krásku dát a už o tom přemýšlím třeba večer jakou,že to vlastně tu vůni druhý den dám.A kolikrát na nějakou už sáhnu začnu jí vytahovat z krabičky a v poslední chvíli si to ještě rozmyslím a dám jinou :-D A proto bych to chtěla trochu zredukovat,ale je to těžké :-D

Myška1977 13.05.18 20:36

@Venea @Tanulik @vlastina9 díky za odpovědi. Tak koukám, že nejsem sama.

@vlastina9 no, přesně… taky někdy plánuju už večer. A ráno váhám mezi 2 flakony a nakonec sáhnu po něčem úplně jiném. ;-)

ZPĚVAČKA 14.05.18 00:15

@Myška1977 ad 1) taky pokaždé nevím, kterou vůni dát,…myslím, že se to stává dosti ženám, i když mám taky jednu tu nej nej, ale člověk by se druhým asi „ovoněl“, tak asi by to tu trochu střídání chtělo,… :-)
Ad 2) nakupuji na různých našich eshopech, kde to v tu chvíli mají nejlevnější,.­....asi 2× jsem si nechala vůni dovézt od našeho kamaráda pilota, který to vždy dal za úkol letuškám, které to koupily v Dutty free shopu, ale asi už se to finančně nevyplatí,nevím,… :-)

Venea 14.05.18 10:02

@Myška1977 já se někdy ráno vzbudím vyloženě s náladou na nějakou vůni, ale dost často spíš sáhnu po té, kterou jsem měla předchozí den…a třeba měním až večer až se dostanu domů a ta ranní vůně už není tolik intenzivní, tak ji někdy přestříknu něčím jiným…když vyloženě nevím, tak beru něco neutrálního, buď nějakou ultra lehkou květinovku, pudr nebo aldehydy (případně vanilku, pokud je na to počasí), to jsou takové moje jistoty…proto jsem se naučila, že nemá smysl si kupovat vůně, u kterých si nejsem jistá, nebo které mi 100% nesedí, stejně to vždycky skončilo tak, že jsem je měla půl roku na poličce a pak jsem je prodala, protože jsem vždycky spíše sáhla po nějaké svojí stálici…prostě po nich ráno nesáhnu, takže jsou na té poličce úplně zbytečně…

na druhou stranu jsem se naučila i to, že když se vzbudím a mám chuť na nějakou vůni, tak si ji prostě vezmu, dříve jsem se snažila vůně více šetřit a brala jsem to tak, že nemůžu mít týden po sobě tu stejnou, že ji rychle vypotřebuju, ale popravdě pokud to není odstřik, ale flakon, tak se to rozhodně za pár týdnů nevypotřebuje, ale hlavně se mi už několikrát stalo, že když mi ta vůně seděla, tak jsem si ji šetřila, až to skončilo tak, že jsem ji používala velice málo a třeba po půl roce jsem zjistila, že mi nesedí/nevoní tak jako dříve a tloukla jsem se pak do hlavy, proč jsem ji nenosila „tehdy na jaře, když se mi tak strašně líbila a seděla mi“…takže třeba momentálně mám flakon nových Meteorites a ano, už je na něm vidět úbytek, a ano, byl drahý a používám ho teď každý den, ale kašlu na to :-)…prostě jsem si ji teď oblíbila, tak ji budu používat…protože za 14 dní budu mít oblíbeného zase něco jiného :lol:

Myška1977 14.05.18 10:50

@Venea já s vůněmi nešetřím. Ale ty nevyužívané budu asi muset probrat a poslat dál.
Jak tak čtu tvůj příspěvek, tak se moc těším na odstřik Meteorites… mám ho objednaný…

MagnolieS 14.05.18 15:20

@Myška1977
1. Ne často, ale stává :-D
2. Nenakupuju

Yvraine 16.05.18 10:45

Už se vám někdy stalo, že jste si koupili parfém, a pak na něj úplně zapomněli?
Trochu mě omlouvá, že funguji de facto ve svou domácnostech, spoustu věcí mám dvakrát a občas ztrácím přehled, co kde mám. Ale… Už nějakou dobu plánuji, že si koupím na podzim LPRN EdP. EdT mám jako jarní a EdP jsem chtěla jako podzimní, poctivě jsem ji měla vedenou i v tužebníku. No a co jsem nenašla vzadu ve skříni, když jsem dělala po čase velký úklid… 100ml balení LPRN EdP s kabelkovým flakónem z letiště… :oops: Musela jsem ho koupit někdy na podzim, nebo začátku zimy :think: ale vůbec si na to nepamatuji.
Aneb jak je důležité si pravidelně aktualizovat poličku.

Misha17 16.05.18 11:49

@Yvraine stalo sa mi ze som zabudla ze nejaky parfem mam, ale zatial som si zakazdym spomenula kedy a kde som ho kupila :-D

lilithc 16.05.18 12:04

@Yvraine S vůní se mi to ještě nestalo ale s oblečením už mnohokrát.Teď se odkopu jako šílená bordelářka 8-) ale když mám chuť si koupit něco na sebe,tak kolikrát stačí udělat pořádek v některé ze skříní a nestačím se divit co mám za poklady. :lol:

EvulinkaH 16.05.18 12:08

@lilithc teď jsi mě uklidnila-mám to úplně stejně. Někdy se divím, zda jsem byla při smyslech, že jsem si pořídila takovou hrůzu :lol: , nebo marně přemýšlím, kam jsem nějaký kousek chtěla nosit :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama