Blbé (parfémové) dotazy

Magnolie1 31.1.20 08:01

@Lucinela tak tahle Chloe mi taky moc chybí

kyticka86 27.2.20 16:12

Po delsi dobe zdravim. Psala mi uz vcera kamaradka ohledne jednoho problemu. Koupila si pres Elnino (na me doporuceni) parfem Premiere Jour od N. Ricci. Protoze pres eshop parfemy nikdy neobjednavala a neveri jim, tak hned zacala hledat batch code. A overovaci stranka ji napsala, ze takovy kod neexistuje. Je to E0571. A ja ted nevim jak ji poradit. Zda parfem vratit nebo je to v poradku :nevim: . Bohuzel nemam moznost vuni ocichat a ona ji nezna.. Chtela neco noveho kverinoveho na jaro a ja ji doporucila tuto (resp. jsem ji poslala odkazy na vic vuni a ji se tahle libila podle popisu..).. A ted se citim zodpovedna, ze vyhodila pet stovek za padelek.. Nebo neco v tomto duchu mi napsala.. Ale zase Elnino neprodava padelky ne? :think:

Jinak vune pry voni dobre.. Ale to netusim, co si pod tim predstavit..

Nelly 918 27.2.20 16:29

Já tam 2× vůni vracela, protože byl kód buď něčitelný, nebo neexistoval. V jednom případě byla vůně úplně jiná, než jak jí znám a nevoněla ani hodinu. Takže už jim nevěřím. Sice to bylo jen 2× z mnoha nákupů, ale ta důvěra je prostě pryč.

Henri 27.2.20 18:32

@kyticka86
Ja nevim, tenhle pristup asi nechapu. Prijde mi vune, ktera voni jak ma za dobrou cenu z jednoho z nejvetsich eshopu v ČR a zacnu hned hledat mouchy a hledat batch kody? Jako proc? A kamaradka je zvlastni, kdyz SVE rozhodnuti objednat si na eshopu svadi na tebe…
Ja jsem nektere batch cody taky nedohledala, znam jen checkcosmetics, ale jsou asi i jine stranky, treba to bude tim. Kazdopadne parfem z elnina bych tedy za podezrely nepokladala, takze bych ani nic nehledala. Tak at ho vrati a budes mit klid. ;-)

Příspěvek upraven 27.02.20 v 21:03

lilithc 27.2.20 19:48

@kyticka86 Když vůně voní dobře,tak nechápu co jí vadí.Leda by ji chtěla někdy prodat a ten neexistující batch kód by případný kupující bral jako závadu.
Taky jsem před lety hledala kódy,teď už ne.Možná je to nemoc začátečníků. :-)

chimaera 27.2.20 19:53

@kyticka86 Přijde mi zvláštní, že by se někdo dělal s napodobeninou, která jinak vypadá úplně v pořádku a pak by na to gravíroval špatný nebo vymyšlený kód :think: Co by mohlo být jednodušší než použít nějaký správný?
Nemohla to třeba jen špatně přečíst? Cokoliv jiného začínajícího číslem místo E mi to kalkulačky v pohodě vezmou (třeba 8 nebo 6).

lilithc 27.2.20 20:31

@kyticka86 Netí to E sedmička 7? To by dávalo smysl a vůně by byla z roku 2017.

Blindmouse 28.2.20 04:02

@kyticka86 Tak ať ta kamarádka dodá fotku batch codu. Jinak mi to také připadá jako divné chování. Není to spíš tak, že kupovala na slepáka, vůně se jí nelíbí a teď hledá výmluvu?

kyticka86 28.2.20 09:29

Tak mi poslala tu fotku. Opravdu to vypada jako E.. Napsala jsem ji, ze pokud neni s nakupem spokojena, at vrati zbozi zpatky.. :nevim:

Kazdopadne timto koncim s „radami“ kamaradkam.. Ja ji pritom doporucovala spis nez tuto Pleasures nebo vsemi oblibenou Aprege (tu fialovou banku).

kyticka86 28.2.20 09:35

Holky moc diky za odpovedi. Pripradne vraceni (z jakychkoliv duvodu) si musi rozhodnout sama.. Mam taky trochu pocit, ze ji ta bune nesedla a hleda proc ji vratit..

chimaera 28.2.20 10:34

Tohle ale je trochu divné :think: - je to první batch code vůbec, který vidím, který je vygravírovaný zrcadlově obráceně, tak, aby se dal číst seshora přes flakon.. Mohl by se, prosím, někdo podívat na svůj flakon Premiere Jour? Mám od NR jen Bellu, a tam je to úplně normálně.

chimaera 28.2.20 10:37

@kyticka86 Také už neradím s výběrem vůně, jeden tomu věnuje čas a energii a stejně nakonec skončí s psí hlavou…

Frankie 28.2.20 11:27
@chimaera píše:
@kyticka86 Také už neradím s výběrem vůně, jeden tomu věnuje čas a energii a stejně nakonec skončí s psí hlavou…

Moudrost starých psů.
To jsi řekla pravdivě a nejvíce ta milá slova zahřejí od rodinných příslušníků.

chimaera 28.2.20 11:34

@Frankie No jéje:) Už jsem se zařekla, že švagrové a tchýňce už žádnou vůni - nikdy, i kdyby mě samy prosily:D

Helenina 28.2.20 12:44

Ahoj, jsem tu dnes v diskuzi poprvé a už dlouho si lámu hlavu s tím, proč už není k sehnání l´eau de Chloe (ta zelenkavá). Přestali ji dělat a tušíte někdo, je-li ještě někde k sehnání?

Stránka:  « Předchozí 1 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 Další »
Váš příspěvek