Blbé (parfémové) dotazy

Frankie 28.2.20 15:10

@Helenina
Výroba byla ukončena a neseženete ji.
Dá se nahradit JR od Tesori d'Oriente, pokud Vás to ještě rozbolí více.

danaada 28.2.20 18:11

@Helenina Opravdu se už sehnat nedá a je to škoda.
Za mě bych asi poradila zkusit Panthere je v něm maličko podobný tón, nebo ještě myslím zelenou Bottegu Venetu (i když si nejsem úplně jistá zda si ji teď nepletu), stejné vůně to úplně nejsou, ale záleží co přesně hledáte, typově jsou si jedním z tónů se zelenou Chloe podobné.

Dostal se mi do rukou vzoreček FLAVIA ENZO POUR FEMME EAU DE Parfum, hledala jsem na netu, ale tady je už asi nedostupná, co myslíte, dá se ještě tato vůně někde sehnat :think: diky moc :rose: :rose:

Frankie 1.3.20 12:51

@Dananeustupova1979
No jo, ale když čerpá inspiraci odjinud…

Notes Details:

Top: Neroli, Bitter Orange, Jasmine
Middle: Gardenia, Rose, Tuberose
Base: Patchouli, Honey, Amber

@Frankie díky, jen nějak nerozumím odpověďi  :-)

Frankie 1.3.20 13:10
@Frankie píše:
@Dananeustupova1979
Dá se sehnat u prokery.
Nebóóóó
https://www.orientalniparfem.cz/vytlacit/1231

Vzorek mám od někoho jiného a bohužel celý flakón nemá :-) a na tuto stránku jsem koukala, ale nikde se to tam nedá objednat :think:
Za typ děkujiiii :inlove:

Frankie 1.3.20 13:37

@Dananeustupova1979
KONTAKTY
Telefon: +420 606 122 377
Tam Vám poradí nebo vůni dovezou.

@Frankie
@Frankie píše:
@Dananeustupova1979
KONTAKTY
Telefon: +420 606 122 377
Tam Vám poradí nebo vůni dovezou.

Mooc děkuji za radu i kontakt :inlove: :inlove:

Verda2 1.3.20 16:47

Chtěla jsem se zeptat, nevíte, zda nekončí či nebude končit Poême?
Už nějakou dobu na franc. stránkách není, resp je tam toto:
https://www.lancome.fr/…femme/poeme/
Doufám, že bude výroba pokračovat, je to má moc oblíbená vůně, ale ty stránky mě zarazily.

Frankie 1.3.20 19:09

@Verda2
Dvě koncentrace Poême se již nevyrábějí, Parfum a EDT.
Ale na to jste se asi neptala.
Co takhle zkusit lancome.de?

Verda2 2.3.20 10:23

@Frankie

Ano, vím, že už dlouho se vyrábí jen EdP a býval i čistý parfém, EdT si vůbec nepamatuji, že někdy byla.
Na němec, amerických stránkách ještě je, ale Lancome je franc. značka a většinou, když něco končí, tak první zprávy bývají na „mateřských“ stránkách. No je na trhu už prakticky 30 let, tak uvidíme.
Každopádně díky za odpověď :rose:

Frankie 2.3.20 11:05

@Verda2
Ve své odpovědi jsem se zaměřil na možnost sehnání.
Jinak k discontinuovaným/vyráběným položkám na web stránkách, inet obchodech, jejich aktualizaci nebo že mateřské stránky uvádějí nejpřesnější nebo nejpravdivější údaje, etc., to je na sáhodlouhé povídání a jako profesní pracovník vím, že bych si na mateřské stránky spíše nevsadil…
Momentálně prověřuji pravdivost nebo úplnost údajů, co se vztahují se k některým Avonům, avšak zarazil mne nepořádek v údajích matky a jednotlivých sekcích, jazykových mutacích, katalozích, škoda mluvit, brzy toho nechám. :-(

Milé aromačky :rose: kamarádka mě poprosila, abych jí poradila nějakou hodně lehounlinkou vůni na jaro :-) ty co mám doma, jsou na ní moc silné :think: prosím, poraďte ;-) mooc děkuji :rose:

Henri 11.4.20 20:29

Miss Dior Blooming Bouquet, Bvlgari Omnia Crystalline, Dior Forever and ever, Lancome O Qui nebo Miracle. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 Další »
Váš příspěvek