*CHANEL

Tanulik 8.8.19 11:21

Milé dámy , kto bude mať koncom mesiaca šancu ovoňať tento nový " chanelovský počin " , prosím , nezabudnite sa s nami podeliť o dojem :inlove:

MagnolieS 8.8.19 11:23

@Tanulik To jsem zvědavá teda :think: první Gábi je taková směska všeho a ničeho, nic mi ta vůně neřekla :nevim:

Tanulik 8.8.19 11:40

@MagnolieS Áno , je to taká " mierna " voňa , len ma práve napadlo , že koľko tých odnoží zase bude … a možno sa nejaká " vydarí " a bude voňou na celé polstoročie :-) . Prekvapko možno čaká :-)

domenica 10.8.19 18:43

@Tanulik
myslím, že takové ambice Gabrielle nemá… resp. firma je do ní nevkládá. Hezká ale může klidně být. Necháme se překvapit. :-)

domenica 25.8.19 18:05

Je to krása :srdce:

otakara 25.8.19 19:18

@domenica @Tanulik ahoj, kočenky, aj ja si myslím, že Gabrielle nemá na to, aby sa stala nejakou, aj keď menšou ikonickou vôňou, aj keď je - dobrá, hodnotenie - dobrá, to nie je vôbec zlá známka vône, Gabrielle je nosivá a vydarená. Hm, ale Coromandel je oveľa lepšia. ;-)

MagnolieS 25.8.19 19:57

@domenica A je doma, viděla jsem už na IG :srdce: vůbec si nedokážu představit jak voní a stále se těším na recenzi :inlove:

Frankie 1.9.19 12:45

Coromandel Parfum - článek a obrázky na/z fra.
https://www.fragrantica.com/…m-12661.html

MagnolieS 1.9.19 14:33

Já už od pátku mám u sebe vzorek :srdce: ještě jsem ho nevyzkoušela … :inlove:

Expe0410 6.9.19 14:25

Taky pěkné…

Korsicanka 6.9.19 19:28

@MagnolieS Tak už jsi doufám vzorek extraitu vyzkoušela ;-) Co mu říkáš??? Mně se šíleně líbí, ale kvůli též šílené ceně jsem v klidu:(

hromar 6.9.19 20:49

Proč?

Původní Coromandel edt je skvělá vůně. Edp je významně jiná vůně, nebojím se říci horší a syntetictejsi, ostřejší a s ocasem. Další už zkoušet nebudu, ztráta času .Připomíná mi to pokračování úspěšných filmů, napr. Čelisti. Od druhého pokračování čím dal větší brak.
Možná se Chanelu někdo drží z nostalgie, ale i rádoby exkluzivní řada není nic jiného než mainstream a ke kvalitě “opravdových” niche se tímto způsobem nikdy nepřiblizi. Sorry

Kjitka 6.9.19 21:44

@hromar souhlasím
já tedy jsem hlavně sběratelka miniatur…ale ten Chanel je sešup dolů…i současná 5 není to, co bývala…ŠKODA VELIKÁ

MagnolieS 6.9.19 22:23

@Korsicanka Ještě ne!!!

@hromar Čelisti? 8-O nikdy jsem neviděla …

@Kjitka No tak pamětnice jsem, ne až taková, sešup u 5 určo je, dočítáme se o tom všude, ale Coromandel je trochu jiný oddíl :think:

Korsicanka 7.9.19 05:45

@hromar Ses dobře „rozčílil“ :lol: Ale kdo má rád to „něco“ v Coromandelu, v extraitu je to povýšené na vyšší ligu. :-P
Taky nenavštěvuju mainstreamové parfumerie, ale nad klasikou neohrnuju nos. Prostě se mi líbí něco jiného. A že chce Chanel za 15 ml takový prachy mě sice mrzí, ale aspoň je to exkluzivka a ne tramvajová davovka. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 Další »
Váš příspěvek