*CHANEL

hromar 7.9.19 10:25

@Korsicanka ne nerozcilil neboj, ale ten edp co jsem měl od Tebe mě hodně zklamal. Proste se jako nástupce nebo nevím co nepovedl a něčím novým se to má zakryt?? A pro jistotu napalime cenu aby se na edp zapomnelo a mluvilo se o něčem jiném. Nevím zkusil jsem několik odstriku exklusivek a všech jsem se zbavil. Kromě edt Coromandel . Takže tak

Korsicanka 7.9.19 11:30

@hromar EDTéčka byly bezesporu lepší počin, o tom žádná. Ale proti gustu žádný dišputát ;-)

Kjitka 7.9.19 15:44

@MagnolieS Coromandel mám jen jako mini, čili jsem se s ním nevoněla, tak nemohu posoudit…

Kjitka 7.9.19 15:49

Mohu jednu zajímavost?
Coromandel je na Novém Zélandu, byla tam kolonie hippies,,,nedávno o tom byla zmínka v pořadu o NZ tuším věnovaný vínu a jen jako zajímavost uvedli toto

MagnolieS 9.9.19 11:58

@Kjitka Vím, já to vyšmejdila už kdysi při prvním kontaktu s vůní :srdce:

Kjitka 9.9.19 13:57

@MagnolieS no ty jsi ale šikulenka…

ale nevím, jakou souvislost to má s Chanel, protože má Boy, Missii atd…a to vždy má souvislost s jejím životem

domenica 10.9.19 17:30
@hromar píše:
Původní Coromandel edt je skvělá vůně. Edp je významně jiná vůně, nebojím se říci horší a syntetictejsi, ostřejší a s ocasem. Další už zkoušet nebudu, ztráta času .Připomíná mi to pokračování úspěšných filmů, napr. Čelisti. Od druhého pokračování čím dal větší brak.
Možná se Chanelu někdo drží z nostalgie, ale i rádoby exkluzivní řada není nic jiného než mainstream a ke kvalitě “opravdových” niche se tímto způsobem nikdy nepřiblizi. Sorry

Hele zrovna u toho Coromandelu a verze edt a edp… pro dost lidí, které znám, jsou pěkné obě verze, a edp možná i lepší, přičemž ten „hippies charakter“ tam zůstává. Ale samozřejmě, co nos/pokožka/zkušenost/preference, atdatdatd… to jiný názor… a takže to „další už zkoušet nebudu“… mi přijde tak trochu škoda. Já zkouším i ten fakt skoro brak :-) , abych měla srovnání a udělala si vlastní názor.

hromar 10.9.19 17:38
@domenica píše:
Hele zrovna u toho Coromandelu a verze edt a edp… pro dost lidí, které znám, jsou pěkné obě verze, a edp možná i lepší, přičemž ten „hippies charakter“ tam zůstává. Ale samozřejmě, co nos/pokožka/zkušenost/preference, atdatdatd… to jiný názor… a takže to „další už zkoušet nebudu“… mi přijde tak trochu škoda. Já zkouším i ten fakt skoro brak :-) , abych měla srovnání a udělala si vlastní názor.

Máš samozřejmě pravdu, že to šmahem smetu ze stolu, ale já to tak prostě mám. Není čas ptát se kdo je kdo :-D :-D , život je příliš krátký. Ale na druhou stranu rčení „nikdy neříkej nikdy“ je mi velmi blízké. Takže se často stane a u vůní zvláště, že se najednou vrátím a často najdu i něco co jsem myslel, že už najít nemohu. Bohužel současná doba s tlakem na kvantitu na úkor kvality a marketingové obelhávání populace, že tomu tak není, tomu moc nenahrává. Avšak poslední dobou mám pocit, že se možná blíží breakpoint. Dal bych za něj půl království a dceru, kterou nemám :-P

Čekal jsem kdy se ozveš a jsem rád, že Tvůj koment je hezky vyvážený. To Vy ženy umíte výrazně líp :srdce:

domenica 10.9.19 17:44

@hromar
rozumím ti… a souhlasím. :-)

domenica 10.9.19 17:48
@Kjitka píše:
@MagnolieS no ty jsi ale šikulenka…ale nevím, jakou souvislost to má s Chanel, protože má Boy, Missii atd…a to vždy má souvislost s jejím životem

Ona milovala čínské lakované malované paravány. Ve svém apartmá jich měla spoustu…

Kjitka 10.9.19 19:33

@domenica ano, to vím, ale to souvisí s NZ?

Stránka:  « Předchozí 1 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186
Váš příspěvek