*CHANEL

Lucinela 5.1.22 18:06

@Slimek
Určitě bude krásná, ale ta cena zatím 8-O

Slimek 14.1.22 12:47

:-D …tak říkám tomu, že jsem si o pár dní dříve dala dárek k narozeninám. Provedení překrásné. Červená kamélie tomu sluší a flakonek ve svojí oblosti jde příjemně do ruky. Voní jako pleťová kosmetika Chanel (však i do této série patří, dárkem byly dva různé vzorky revitalizačního séra „červené“ kamélie). Jinak mi trochu připomíná vůni i Chanelovských samoopalovacích sprejů. Mně jejich kosmetika ale voní příjemně.
No. 1 L ´Eau Rouge při jednom střiku voní jemně, při více už může být lehce otravná a to už pak opravdu voní „rudě“. :lol: No, přesto je to čistá tělovka a jako kolínská voda se rychle vytrácí, za ten peníz by samozřejmě mohla držet déle…ale primárně se neřadí do kategorie parfémů, ale parfumizovaných tělových sprejů…což je vlastně jako co? :)..parfém ne :-D …šibalsky to zabalené :cert:

MagnolieS 14.1.22 13:28

@Slimek Gratuluji k nákupu i narozeninám :wine: a ráda tě vidím :inlove: a chybí tady Kája a její storky, vůbec to tam vlastně chrní celý to vlákno …

Slimek 14.1.22 13:40

@MagnolieS Ahoj lásko :inlove: , Kája se má moc dobře, totální servis a rozmazlování jako vždy…jen panička si toho moc nabrala…na voňavky nemá absolutně čas…takže někdy koupí a založí a ani neotevře :lol: . Nj, to je život, ale Chanelu jsem věrná.

Stránka:  « Předchozí 1 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191
Váš příspěvek