Co jste dnes měli dobrého?

Hanka H 8.5.20 21:41

@otakara @Biely kvet @John_Nw Tak jste mě ukecali - je to pes! :-D (ale klidně by to mohla být i kočka :think: ).
Vařím boršč - můj příspěvek k diskuzi, jak to vlastně s tím osvobozením Prahy bylo :lol: :lol: :lol: ?!

otakara 9.5.20 08:46

@Hanka H :-) :-)
Dnes chystám na obed cukinový nákyp, ja nerada improvizujem, mám rada presný, overený postup, mám teda rada presný výsledok :-D . Čiže nákyp bude podľa panej z Ruska, z youtube. Dodávam však, nie je to preto, že to sama nedokážem, či neviem, jednoducho u mňa platí: návod=rovnaký výsledok. Ja už som raz taká. :-)

MagnolieS 9.5.20 19:42

6 hodin pečená krkovička na vidličku a z kousku co zůstal pomazánka z pečenýho masa, mňam :inlove:

MagnolieS 10.5.20 17:58

Lavor salátu z raného zelí, ředkviček, jarní cibulky, Jadel natural a Salchichon :srdce:

Rosa N. 10.5.20 20:29

:-) hanblivé tofu

Frankie 10.5.20 22:47

@Rosa N.
To jsi snědla 6 krajíců? :palec:
xxx
Také jsem připravoval tofu, lahůdkové s brokolicí, dobré to bylo.
A nestyděli jsme se.

Rosa N. 11.5.20 08:37

@Frankie šest krajíců.. žádná míra. ;-) ..striptýz po mně nikdo nechce, dopřeju to aspoň té bílé lahůdce. :-)
Kto jste sa nestyděl? ..nehanebníci! :cert:

Rosa N. 11.5.20 19:05

Prý jsem v bílkovinovým deficitu (Vy nejste?),

..tak s tím něco musím podniknout. :-)

..zbytek tofu s bazalkou, v misce potom na svačinu polotuč. tvaroh (kupujete polo nebo nizkotučnej?)
To nevzhledný uprostřed je :duck:

otakara 13.5.20 12:16

@Rosa N. :-D nevzhledný, ale dobrý, že? Ak môžem poznámku a prepáč za poučovanie, to nechcem, :hug: s tým tofu sa takto netýraj"", niekde tu vo vlákne, či vo variacom vlákne je moja zmienka, že tofu ako pečeň, dá sa urobiť aj rýchle tofu, že do osmaženého na cibuľke pridáš napr. kari, aj tofu praženica je :palec: . Pri tvojom obrázku som si pomyslela na moju maminu, keď kedysi v snahe aby si zvykla na tofu, si do bieleho zahryzla a amen, skončilo moje prehováranie, občas síce čosi prichystám a zje - napr. tofu rezne smažené, či tá „pečeň-játra“ ale ináč 0 bodov. Stará škola, aj o rukole hovorí, že chutí akoby ju niekto polial benzínom…

otakara 13.5.20 12:19

dnes som prichystala granatír-granadír, ale pre mňa novým technologickým postupom a môžem odporučiť, len by som potom dala niekoľko poznámok. Dám do variaceho vlákna link, môžem si to dovoliť? Nebude nik frfľať, že robím nejakú reklamu?! :think:

Biely kvet 13.5.20 15:34

@otakara Som zvedavá! :inlove:

Rosa N. 13.5.20 15:37
@Biely kvet píše:
@otakara Som zvedavá! :inlove:
..ja tiež! :-)
Obidve Vás pekne zdravim, dievčatá! :rose: :-*
Biely kvet 13.5.20 15:38
Frankie 13.5.20 16:13

@otakara
A bude to tiež so slaninkou a cesnakom?
Eeeee :hug:

otakara 13.5.20 19:38

@Biely kvet @Rosa N. Dám link. A @Frankie tú „údenosť“ spoľahlivo zabezpečí údená paprika, to stačí. Tiež som viackrát počula, že ľudia pridávajú údenú slaninku alebo kabanos, či čosi podobné. Moja svokra kedysi hovorievala, že je to jídlo chudých. Preto akékoľvek prznenie tohoto pokrmu údeninou nepripúšťam. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 Další »
Váš příspěvek