Co jste dnes měli dobrého?

MagnolieS 25.5.20 17:36

Chřestová polévka fajn, ale je to takové nevýrazné jalové a voňavé miminko, tak s opraženýmá dýňovými semínky a parmazánovými chipsy.
Nedělala bych se s něma, ale v troubě se pekly špekáčky s pasírovanými rajčaty na černém Kozlovi s jalapeňo, hafo cibule a česneku :srdce:
Na zejtra jsem si nechala hlavičky jen tak na máslo se šunkou a vajíčkem naměkko.
A klasika kotel zeleninového salátu co dům dal na zobání ted večer posypaný Jadelem.

MagnolieS 27.5.20 16:56

Ráno jsem dojela poslední špičky se šunkou a sýrem na vidličku a na rok mám pokoj s chřestem a ted už zase salát co lednice dala :hug:
Těším se na sezónní jahody a pak borůvky, také mi stačí 1× za rok na koláč a knedle :strawberry:

JosefKamil 27.5.20 18:17

@MagnolieS
Vypadá to hezky.

Já jen lehčí večeře.

MagnolieS 27.5.20 22:36

@JosefKamil Hmm, taky pěkný, papáme jen my, ostatní asi šlanglinija 8-)

otakara 28.5.20 13:11
@MagnolieS píše:
@JosefKamil Hmm, taky pěkný, papáme jen my, ostatní asi šlanglinija 8-)

a ja, že čo to za nové slovo - šlanglinija - :-D , papáme, papáme, len sa nepriznávame, čo papáme. Dnes som skúsila vegan verziu parížskeho šalátu spolu s opekaným marinovaným bielym tofu, dala som si porciu menšiu, ostatné zjedol domáci pán. Večeru vidím - mozarella, olivový, rajčina, bylinky, hotovo. A ozaj, v poslednej dobe, neviem rukole odolať, stále viac mi chutí.

JosefKamil 28.5.20 19:18

Já dnes kuřecí špíz prokládaný slaninou, bazalkové pesto s mandlemi a grilovaný zelený chřest.

MagnolieS 28.5.20 22:21

@otakara To se u nás doma tak říká - schlank je z němčiny štíhlý a linie, tak pokud někdo hubnul držel šlangliniju :dance: také se to používá pro hezkou postavu - jéé ta má fajnu šlangliniju :inlove:
A tady kusek ostravštiny

Já fičím fůrt na salátech, dělala jsem opečenky se sýrem ze starších rohlíků a francky narychlo dnes - bo zme kupili hnusne kobzole :-?

Brr a rukolu já vůbec nemůžu …

Frankie 28.5.20 23:03

K večeři jsem měl nachystánu pomazánku z nastrouhaného sýra s česnekem.
Kdybyste viděli ty boule za ušima… ;-)

otakara 29.5.20 09:28

@Frankie ty, dnes budem opakovať po tebe, v pláne mám takúto urobiť z bieleho tofu, ale asi ju nechá až na zajtra, lebo @MagnolieS dnes bude brokolica s vajíčkom a syrom, s trochou cesnaku a rajčinovým šalátom. Šlank - to mi bolo jasné, ale to slovo spolu –linija, mi znelo tak srbochorvátsky"" … :-D ;-) Ale je pravda, že som bola odhalená, liniju držím, chce to zhodiť do mojich tubových šiat s čipkou, bledotyrkysovej farby, sú krásne a vydržali by mi do konca života - furt budú nositeľné, ak teda, zhodím, ináč ich budem musieť dať svojej štíhlej susedke

MagnolieS 29.5.20 15:12

Já uvařila červenou čočku na hummus, abych zjistila, že Tahini ve špajzce je burákové máslo 8-O takže asi bude polévka jen …
A pomazánka z avokáda s tuňákem, opakovat nebudu, jaksi to není ono :nevim:

MagnolieS 29.5.20 15:14

@otakara Ach tubové šaty … no ty já nikdy neměla a mít nebudu :lol: jen si je nechej a snaž se, musí bejt moc hezký s tou krajkou :srdce:

otakara 29.5.20 19:52

@MagnolieS sú, sú, aj čierne hladké s náznakom patiek na zníženom páse, rovnaký problém, ale verím, že problém sa stratí, hoci - to musím vybojovať, tak by som mohla pokračovať, zopár nadčasových kúskov a nenosím ich ;-)
preto aj večera bola len tuniak a zelenina

otakara 30.5.20 07:55

zatiaľ mix ovsených a pohánkových vločiek 3:1, hruška, mletý ľan, trochu černuchy, zaliaty vodou, raňajkovala som s obrázkom dámy tvaru teplomera pred sebou ;-) :-P @MagnolieS :mavam:

MagnolieS 30.5.20 12:08

@otakara teda takhle se masírovat u snídaně :lol:
Já vůbec nevím co dnes uklohním :nevim: snídaně pytlíková pohanková kaše z Lidlu a jogurt.
Nějak nestíhám dnes nic, jen jsem vytřela, nandala 2 pračku, ted jsem dobalila prodeje a valím na poštu, snad mě cestou něco osvítí, nebo zvítězí Kebab na kterej už mám asi tejden chuť 8-)

otakara 30.5.20 12:38

kdesi, možno tu, som dala obrázok pohánkových chlebíčkov guľatých, sú ozaj moc dobré, nemajú tú typickú chuť pohánky, odporúčam

Stránka:  « Předchozí 1 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 820 Další »
Váš příspěvek