Co jste dnes měli dobrého?

Lucinela 20.5.20 15:38

Konečně „špagety“ z cukety, kuřecí nudličky se zakysanou smetanou a posypané parmezaném. Výborné.

otakara 21.5.20 15:35

dnes som skúšala recept zapekací - neošúpaný baklažán narezaný na kolieska, poukladaný na olivový"" plech a na ňom zmes parmezánu, vajca, č. korenia, cibuľky, cesnaku, trocha jogurtu, či kyslej smotany. Mne, čo baklažán kupujem len kvôli hladkaniu, páči sa mi ten jeho hladký povrch, to celkom chutilo. Syr môže byť aj niva, gouda, čo chcete. Asi som nevdojak bola inšpirovaná predchádzajúcim jedlom, čo tu dala Lucinela.

JosefKamil 21.5.20 22:39

První návštěva restaurace po téměř třech měsících. Vepřová panenka na zelenině s čedarovou omáčkou a opečeným bramborem. Kamarád tatarák.

MagnolieS 22.5.20 13:41

Včera noky se špenátem a dnes experiment a dělala jsem prvně salát z fenyklu, řapík.celer, okurka, oliváč s citrónem, sůl, pepř a uzený Jadel navrch.

otakara 22.5.20 15:15
@JosefKamil píše:
První návštěva restaurace po téměř třech měsících. Vepřová panenka na zelenině s čedarovou omáčkou a opečeným bramborem. Kamarád tatarák.

:palec: uooo, tak toto by som prijala bezo zvyšku a výhrad

@MagnolieS a na toto som dosť zvedavá, pretože fenikel môj kamarát nie je, celer tak napoly, ten niekedy beriem na milosť, v šaláte, v polievke, takže mi povedz tvoj chuťový vnem, môžeš aj len jedným slovkom ;-)

MagnolieS 22.5.20 15:30

@otakara Chutná mi to, jen mi tam nejede moc ta okurka, asi pomeranč, nebo jablko by to posunulo jinam trošku, asi lépe pro mě.
Příště zkusím jiný olej asi, já ty oliváče moc nemusím, nebo zakysanku :think:

otakara 22.5.20 15:45

@MagnolieS ďakujem :-)

u nás dnes polievka z kalerábu a pšena, moja osvedčená, tzv. detský recept, varila som viackrát, keď boli u nás vnuci, obyčajná biela ryža a opekané kuracie prsia, zvlášť som pripravovala omáčku kari, uhorkový šalát

MagnolieS 24.5.20 11:10

Ještě nevím, koupila jsem ráno zelený chřest tak musím něco vymyslet na zejtra :think:

Dnes celkem slušná nabídka zeleniny v Lidlu za i přijatelné ceny po dlouhé době - paprika, rajčata, avokádo, okurky, ředkvičky, hrášek lusky, řapík celer, fenykl - no ten je fůůrt za 60 kus a rané zelí - to miluju i jen tak nasyrovo!!! :srdce:

Hanka H 24.5.20 11:18

@MagnolieS Z chřestu polévku :think: nebo quiche? Nebo jen tak na másle? A máš s Lidlem pravdu - onehdy jsem tam byla v šoku z rajčat - za 24,90! Fenykl neééé, ten nesnáším. Ještě kdyby tak někde měli pěkný květák za slušnou cenu - v poslední době jsem narazila na chcíflotiny téměř za stovku!

JosefKamil 24.5.20 11:20

@MagnolieS

Děláš mi chutě, jedu nakupovat.

Renusatko 24.5.20 11:44

@Hanka H Květák bych si dala, ale pro nás 4 bych musela sehnat dva pěkný a za ty ceny se mi do toho nechce.

MagnolieS 24.5.20 12:24

@JosefKamil To jsem zvědavá co vykouzlíš :inlove:
@Hanka H Na másle to asi vyhraje a jen tak na vidličku, mňam už se těším :hug: a květák mi taky chybí za dobrou cenu, dnes jsem si ani nevšimla … bylo to ve spěchu valila jsem do práce a ještě mě otravoval, že nejsem 65+ u vchodu :pudl:

JosefKamil 24.5.20 14:47
@MagnolieS píše:
@JosefKamil To jsem zvědavá co vykouzlíš :inlove:
MagnolieS 24.5.20 14:54

@JosefKamil Jůůů, muž činu, to se mi líbí!!
Já až zejtra, dnes v práci obzerance jen :lol:

Magnolie1 24.5.20 17:54

Vaječná omeleta s hlívou a k tomu salát

Stránka:  « Předchozí 1 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 Další »
Váš příspěvek