Co jste dneska zkoušely?

Reklama

mimi 10.09.17 17:54

Dnes som skusala Gabrielle, prve privonanie a niekde z hlbky sa vynorila spomienka: polovica 80-tych rokov, u babky na kratkej navsteve je teta z Rakuska, ako dieta som nou bola fascinovana, zatial, co som dovtedy poznala len mamin Charlie, teta vonala niecim, co mi Gabrielle dnes nebadane pripomenula. Po navrate do reality, teda po vyprchani som rozoznala jemnejsiu sestru Allure a po piatich hodinach citim Eau vive. Vonia mi, velmi. Elegantna, do chladnejsieho pocasia.

alibi 10.09.17 19:27

@mimi prodavačka v parfumerii mi říkala, že ji Gabrielle pasuje k podzimu, chladnějším dnům. A musím s ní souhlasit.

adaja111 10.09.17 20:27

Tak som mala možnosť aj ja pričuchnúť ku Gabrielle,nakoľko v časopise Emma bola papierová vzorka…dobrý ťah pre kúpuchtivých :palec: …áno,nie je to priame strieknutie,ale dá sa …za mňa sklamanie,príde mi na začiatku ostrá a tuctová…ako mnohé drogèriovè toaletky…po hodinke som na zápästí zacítila jemný závan Allure,ktorý po chvíli pominul…ok,prázdnym flakónom obohatím svoju zbierku,ale vôňa ee. :palecdolu: …

Dayyo 11.09.17 15:23

´Dnes v rámci procházky po našem starobylém městě jsem zavítala do jednoho „butiku“,kde nabízeji mainstreamové parfémy , především CK, Hugo Boss, Bvlgari apod…
A můj zrak padl na Ma Vie, kterou jsem již dávno chtěla zkusit. Po prvním nástřiku: velmi líbivá jemná květinovka. Přítomné ostatní kupující dámy byly nadšené a hned mě přemlouvaly, abych si ji koupila, že je krásná a bude mi slušet. Já jsem s díky odmítla a poznamenala, že mám svůj Chanel No 19 edt a ten mi vyhovuje lépe. Prý ale na mě nic necítí, tak jsem vytáhla z kabelky flakon a stříkla se a zavládlo všeobecné znechucení: to neee, taková starobabská vůně, to se k vám vůbec nehodí. Tak vidíte. Veřejnost je prostě na Hugo Bosse :-P

melany 11.09.17 15:42

@Dayyo Chápu, zažila jsem podobnou reakci na Chanel No 19 edp :-)

Hermesfan 11.09.17 17:21

@Dayyo

to poznám, tuctovo ale voňať nechcem

mimi 12.09.17 12:21

Vcera som skusala od Ferreho Camicie 113, edt vo Fanne. Je to taka cista vona, nezaprie svoje meno, ako oprata bielizen, nie vsak stiplavo cista ako Cleany. Po vyprchani po par hodinach mi na ruke zostala slaba ovocna vona, trochu nepochopitelne, kedze ovocie ma len v hlave, a nie v zaklade. Do kancelarie nerusiva. Skoda, ze som o nej nevedela pred letom, ked som hladala nenarocnu kazdodennu „obycajnu“ vonu na dni, ked nemam chut na nic konkretne.

Monika89 12.09.17 13:09

Odhodlala jsem se ke zkoušení vzorečku N°5. Nikdy mi nevoněl, v obchodech jsem vždy zkoušela přičichnout (z papírku) a okamžitě jsem ho odkládala, nic pro mě, ani z daleka…Dnes jsem si ho lehce kápla na ruku a nemůžu se odtrhnout. Tak krásné sametové mýdlo. Mám vedle sebe odstřik Samsary edp, přijdou mi v něčem podobné (složení jsem nezkoumala), ale samsara je divočejší, ostřejší…Pětka je hebká, čistá. Nejspíš si koupím rovnou odstřik, ale i tak mám pocit, že ho nebudu umět nosit, možná tak za deset let? Navíc se ke mě asi přítel nepřiblíží, ale i tak mám radost, že jsem konečně našla „splynutí“ s ikonickým N°5. :srdce:

Danilejka 12.09.17 13:12

@Monika89 ještě jsem nepotkala chlapa, kterému by voněl jakýkoliv Chanel, krom Coco M., nebo Chance… to jsou takové líbivky.

Já bych se v pětce mohla koupat a to jsem ji ve dvaceti naprosto nesnášela. No… a dnes :-D
Myslím, že se člověk ke spoustě vůní prostě musí pročichat :) chce to čas.

Tanulik 12.09.17 13:17

Gabrielle

Vďaka Katinke /katkaromi/ včera a dnes testujem Gabrielle . Poslala mi originál vzorček , nový , plný , takže možem skúšať v hojnom množstve . :-D Týmto jej ďakujem , že rýchlo a veľmi milo zareagovala na moju " parfémovú potrebu " - nutne túto voňu vyskúšať . :-)
Od vone som nečakala žiadne esenciálne zázraky . Práve naopak , verila som , že súdiac podľa zloženia , bude to voňa jednoduchšieho razenia . A moje očakávania sa splnili . Gabrielle je ľahká , takmer číra voňa , na mňa posobí až priehľadne , ale … ale nie je to prosím žiadna vodička ! Je to dostojný reprezentant tohoročného parfémového trendu - biele kvety , ylang-ylang , citrusy , pižmo a santalové drevo . Viac ako 50% voní tohoto roka má podobné zloženie ! Niektoré miesto bielych kvetov majú ružu . Takže , ak to vezmeme celkovo , ťažko hľadať nejaký zázrak . Prečo práve zo Chanel prišli z touto voňou , ťažko polemizovať . Ale nie je to zlá voňa , ani celkom jednoduchá , s dobrou výdržou . Pre mňa denná , vhodná aj na popoludňajšie podujatia . Nebude zrejme nikomu prekážať , ale ani výrazná teda nie je . Napriek mojmu zrovna nie super nadšeniu , manžel povedal , že voňa je pekná a povedal mi , že na mne vonia nádherne :-P Takže okolie ju bude zrejme vnímať pozitívne . :inlove:

Příspěvek upraven 12.09.17 v 13:18

alibi 12.09.17 13:17

@Monika89 na kůži voní Pětka krásně. :inlove: „umět nosit“ na to se vykašli, nejprve jsem se voněla před spaním (mimochodem mému muži tedy voní), potom na procházky do přírody, potom na pohřeb, nakonec jsem zjistila, že neexistuje příležitost, kdy by se nehodila. možná (pro mě) jí víc sluší teplo.

alibi 12.09.17 13:19

@Tanulik o Gabrielle jsi to napsala přesně :palec:

Tanulik 12.09.17 13:28

@alibi No , nechcem byť voči Chanel netaktná , ale popravde , keby to nebol Chanel , tak by som ju možno aj minula :-? . Ale na druhej strane , nie je škaredá , alebo protivná . Je to taká " normálne ", nositeľná voňa :-D

alibi 12.09.17 13:29

@Tanulik moje slova, do puntíku :)

Eunika 12.09.17 13:48
@Danilejka píše:
@Monika89 ještě jsem nepotkala chlapa, kterému by voněl jakýkoliv Chanel, krom Coco M., nebo Chance… to jsou takové líbivky.
Já bych se v pětce mohla koupat a to jsem ji ve dvaceti naprosto nesnášela. No… a dnes :-D
Myslím, že se člověk ke spoustě vůní prostě musí pročichat :) chce to čas.

Zvláštní, já narazila na mraky mužů, kterým se Chanel líbí a tím nemyslím CM, nebo Chanel Chance. Taková klasická Coco, jak je chválená, když mám na sobě Allure Sensuelle, to bys koukala, jak pánové reagují. :-) Mému muži se na mně moc líbí Misia, N°5 a N°22 a mohla bych pokračovat… ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 3416 3417 3418 3419 3420 3421 3422 3423 3424 3425 3426 3429 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama