Co jste dneska zkoušely?

Reklama

Eunika 12.09.17 13:51

@Monika89
Krásně jsi napsala, ikonická N°5. :srdce: Je opravdu nádherná a co teprve, když se navrství. :-)

Biely kvet 12.09.17 14:07

@Eunika A s ktorou vôňou ju vrstvíš? Alebo to myslíš tak, že ju viackrát použiješ? :think:

Eunika 12.09.17 14:20

@Biely kvet Třeba s tělovým mlékem N°5. ;-)
Ty bys vrstvila jinou vůní? :think:

Biely kvet 12.09.17 15:06

@Eunika Ja nie, ale čítala som už aj o tom, že niektorí vrstvia aj dve vône na seba a niektoré kombinácie sú ževraj vydarené.....

alibi 12.09.17 15:15

@Biely kvet taky jsem to zahlédla u pánů, že zkouší kombinovat různé vůně. umím si představit, že třeba některá vůně hodně drsná a suchá by mohla jít zkombinovat s něčím citrusovým. ale No5 bych nevěděla s čím zkombinovat :think:

Danilejka 12.09.17 16:50

@Eunika myslím, že je to hodně také ve vjemu celkové osobnosti. Pokud jsi okouzlující dáma sama o sobě, pak je parfém to nejmenší, co Ti muž rád pochválí :) a všimnou si ho spíše, pokud je žena atraktivní.

Coco jsem jako jeden z mála Chanelů ještě nezkoušela. Měla bych to napravit.

Vlastnila jsem Allure EDP, ale ač mi připadá krásná, tak spolu nevydržíme a bohužel ani mému muži nešla pod nos :-?

Dayyo 12.09.17 18:00
@alibi píše:
@Monika89 na kůži voní Pětka krásně. :inlove: „umět nosit“ na to se vykašli, nejprve jsem se voněla před spaním (mimochodem mému muži tedy voní), potom na procházky do přírody, potom na pohřeb, nakonec jsem zjistila, že neexistuje příležitost, kdy by se nehodila. možná (pro mě) jí víc sluší teplo.

Tak to jsi moc krásně „Pětku“ charakterizovala :inlove:
Já jsem měla také dlouhé období, než jsem k tomuto závěru dospěla a než jsem ji začala mít ráda.
A já mimochodem znám hned 2 chlapy, kterým pětka voní ;-)

Lucinela 12.09.17 21:45

Rancé 1795 - Eau Sublime Rue Rancé - je jasným důkazem, jak jsou některé vůně nadčasové. Když pomyslím na datum vzniku 1801, pořád vidím Josefínu - ta vůně mi k ní sedí možná více, než ta, jež nese její název. Je jako kočka, něžná, přítulná, dokáže vytáhnout drápky, bílé pižmo není tak zcela nevinné a u v určité fázi cítím jemný závan kadidla (ač není ve složení). To jsou ale jen velmi okrajové dojmy.
Je to vůně něžných kvítků, rozkvetlých konvalinek, jemný orosený kosatec a hlavně hyacint s velkým H - Bas de Soie je krásná vůně, ale hyciant v Sublime je ten můj autentický, na který se těším už od konce února. Vývoj není složitý, květiny poprášíme velejemným pudrem, spíše jen labutěnkou. Neřekla bych, že vůně jde vyloženě do pudrova, květiny působí optimisticky, radostně, pudr je umravňuje, dělá je krásnými. Vůně pro víly, pro chvíle, kdy se chcete cítit ženou každým coulem, jemnou decentní dámou.
Drží se u těla, na mé kůži se zdrží překvapivě hodně dlouho, až 5 hodin, reakce okolí neskutečně pozitivní. Zřejmě nahradí mou oblíbenou Artemisii (ne, že by jí byla podobná), ale typově je tam ono „něco“.
Děkuji tímto víle, „květomilce“, mám adepta do tužebníku :andel: .

Lucinela 12.09.17 21:48

@Tanulik
Táni, přesně tak vnímám Gabrielle, jenom s tím názvem se nemůžu ztotožnit :-) . Ale časem se zřejmě objeví na mé poličce.

Tanulik 12.09.17 21:56

@Lucinela Ja som dala Gabrielle tiež do tužobníka , lebo sa páči aj manželovi a to je dobré znamenie :lol: Ale počkám , kým bude bežne dostupná v našich obchodoch - dufam , že bude ;-) ;-) Čítam , že máš nového poličkového favorita ;-) Voňa je to pekná a hlavne príjemná. :hug:

Hermesfan 13.09.17 07:31

LPRN Black - griotka. Takto voniať nechcem

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Marine - prečo to vonia ako čistiaci prostriedok na WC??? Čakala som niečo osviežujúce ale takto nie.

alibi 13.09.17 13:17

@Makiiii dnes jsem konečně vyzkoušela Neroli (Yves Rocher) a moc se mi líbí. Nedávno jsem zkoušela vůni White Zagora a přijdou mi typově podobné. Podle Tvé poličky vím, že pro Tebe je lepší Neroli. Na Tvůj nos dám. Můžeš mi je trošku porovnat, prosím?

alibi 13.09.17 13:18

@Lucinela pěkná recenze, vůni neznám. ale připomnělo mi to, že jsem se chtěla ve zkoušení k Artemisii ještě vrátit :)

alibi 13.09.17 13:19
@Hermesfan píše:
LPRN Black - griotka. Takto voniať nechcem

konečně si vůni umím představit :D

Stránka:  « Předchozí 1 3416 3417 3418 3419 3420 3421 3422 3423 3424 3425 3426 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama