Co jste dneska zkoušely?

alibi 23.6.20 11:53
@Jitka77 píše:
Stačilo počkat dvanáct hodin :klaun:

muhaha

Lucinela 23.6.20 14:13

@Jitka77
Takže navonět, jít spát se slepicemi a po všech ranních rituálech teprve možno vyrazit do ulic :lol: . Ale potom se už asi do hodinky odporoučí :think: . Taky jsem na ni byla zvědavá, ty maliny a Angel Sucrée jsem taky měla moc ráda.

munu 23.6.20 16:00

Comporta

Malý přehled značky Comporta z Portugalska , která je teď ve slevě na S parfémech.

chimaera 23.6.20 17:07

Květinové verze 4711 - Lilac, Jasmin a Rose a jsem strašně ráda, že jsem po šeříku nesáhla naslepo, jak jsem měla v úmyslu. Nelíbí se mi, šeřík nevidno, avivážové pižmo se pere s nějakým maltolem či čím uměle sladkým (+ slabý závan Mendlova náměstí, Brňáci vědí), květiny se mi v tom ani nechce hledat. (Omlouvám se všem budoucím ctitelkám.)
Jasmín je lepší, je to takové jasmínové mýdlo, ale do veder (nebo kamkoliv jinam) bych asi sáhla po nějakém opravdovějším.
Zato růže, kterou jsem původně nechtěla ani zkoušet, překvapila, taky je to mejdlíčko, ale něžné, milé a romantické. Výdrž má asi nejslabší, ale na letní přestříkávání si ji představit dokážu.

mmaat 24.6.20 13:39
@chimaera píše:
slabý závan Mendlova náměstí, Brňáci vědí), květiny se mi v tom ani nechce hledat.

Lei, živě si to představuji, kdysi na gymplu jsme měli povinnou brigádu v pivovaru a když jsem se tam na půl šestou ráno ploužila, vždycky mě to málem porazilo…

alibi 24.6.20 15:03

@mmaat @chimaera mně stačilo jen jezdit pře Mendlák do práce a hned mi bylo šoufl :)

alibi 24.6.20 15:04
Lucinela 24.6.20 15:07

Počasí nepřeje, nedaří se mi tím pádem identifikovat velké rozdíly. Porovnávám Chanel Premiére a No. 5 L´eau. Premiére je moje láska už hodně dlouho, v teple trochu moc pudrovatí, tak jsem si zatím pořídila dva vzorky No. 5. L´eau a zdá se mi, že nemá šanci dojít do fáze tělového mýdla. Myslím si, že jí svědčí teplo, ale to bohužel nevím, jestli letos zažijeme :cry: . Máte někdo zkušenosti?

alibi 24.6.20 15:33

@Lucinela No. 5. L´eau je pro mě vůně do tepla

chimaera 24.6.20 16:20

@mmaat @alibi Mně se to někdy i líbí, ale je fakt, že to nemusím čichat moc často:)

Lucinela 24.6.20 17:06

@alibi
Libu, děkuji, tak snad bude teplo, pořídím si ještě jeden vzoreček a definitivně se rozhodnu, zda opakovaně Premiére nebo L´eau :rose: . Domenica ji přirovnávala spíš k 1932, ale to je jediná vůně, kterou jsem nějak nestihla vyzkoušet :think: .

Jitka77 24.6.20 17:35

Tocca Giulietta Po rozvonění docela autentický šeřík, přiměřeně omamný, lehce pižmově šimravý, spíš sladký, takový plný - úplně vidím větvě, které se pod tíhou květů sklánějí k zemi… Bohužel o úvodní svěžest se stará zelené jablko a než vyvane, projde si i krátkou fází stromečku do auta.

Tocca Colette Zvláště zastřená, nesmělá noční fialka - jako romantická procházka, která vás zavede do opuštěného domu, kde je na všem povlak melancholie a letitého prachu, nehybný nasládle suchý vzduch, skrz polorozpadlé žaluzie vidíte siluetu netopýra, an přelétl přes siluetu měsíce (v úplňku, jak jinak)… a někde zdálky voní citronový cheesecake. Opravdu zvláštní vůně, trochu v ní cítím i černé uhlí. Zadumaná, introvertní, ale lehce poťouchlá.

Jitka77 24.6.20 22:00

Tocca Florence Vosková, sněhobílá gardénie, každý okvětní plátek vysoustružený k dokonalé oblosti - a kolem už nic. Jakmile odezní šťavnatá sladkost hrušky a oranžově pikantní petitgrain, nestojí už hutné bělobě nic v cestě, i tuberóza a jasmín decentně odvrátily zrak a voní jen tak do rytmu. Kdybych mohla někam odložit žaludek, který mi tahle kombinace spolehlivě obrací, a nechat si jen nos, bylo by to dokonalé.

Tocca Simone Celkem generická, květinově-ovocně-akvaticky svěží vůně v duchu Light Blue, možná malinko elegantnější.

Ještě Bianca - tu jsem zkoušela jen jako krém na ruce, pěkný zelený čaj: ne tak mýdlový jako ten od Bvlgari, ne tak přímočaře svěží jako ten od E. Arden. Pokud to stačí…

Celkově bych řekla, že u celé značky prezentace převyšuje obsah, ale ty flakony jsou vážně k sežrání.

alibi 25.6.20 10:45

@Jitka77 o značce jsem neměla ani tušení. poťouchlá vůně by mě zajímala :) - mají ji ve Fannu? nevíš?

Jitka77 25.6.20 11:00

@alibi FAnn právě nově značku zavedl, jinak ji v ČR už předtím zastupoval nějaký menší obchod. Jestli mají přímo na prodejně testery, to nevím jistě, ale asi jo…

Stránka:  « Předchozí 1 3616 3617 3618 3619 3620 3621 3622 3623 3624 3625 3626 Další »
Váš příspěvek