Co jste dneska zkoušely?

alibi 25.6.20 11:18

@Jitka77 zkusím si zapamatovat a až bude možnost, kouknu se

Bessinka125 26.6.20 05:40

@Jitka77 Jitu, děkuju za popis vůní Tocca. Značku jsem doposud neznala, ale díky Tobě pohledala složení a podrobné informace na webu… No, slibují toho hodně… Určitě je chci zkusit, až se dostanu do Fannu. Už jen kvůli těm flakónkům, ty jsou prostě rozkošné, ty bych chtěla všechny.. :inlove:

Jitka77 26.6.20 14:58

@Bessinka125 :hug: flakony jsou rozkošné, ale pokud jde o vůně, upřímně, zkušenějšímu nosu budou asi připadat dost obyčejné, aspoň většina z nich

Mimochodem v tomhle testu mi jako ta pravá pro mě vyšla ta gardénie, co mi kroutí žaludkem, a fialková Colette jako druhá.

alibi 26.6.20 21:40

@Jitka77 tak jsem vůně Tocca vyzkoušela a poťouchlá noční fialka mě docela okouzlila. Napadl mě příměr Violet Velvet. Fialový samet ať už na večerní róbě na plese v královském zámku nebo na draperiích v pohřebním ústavu. Asi mám zrovna fialkové období. :)

Jitka77 26.6.20 21:53

@alibi Šedofialová, matná. Hřbitovní nebo pohřební asociace mě taky napadají, ale nic morbidního ve vůni není, možná proto se mi jeví poťouchle. Je taková nevinná a hravá, mimo jakýkoli věk…

alibi 26.6.20 22:08

@Jitka77 jj, nic morbidního. Bohužel jsem si nevyprosila vzorek, jen jedno navonění je málo. budu muset zkoušet opakovaně. A Bianca , která mě na papírku zaujala, skončila jako bílo pižmový prací prášek.

Jitka77 26.6.20 22:59

@alibi Napiš mi adresu ;-)

Bessinka125 27.6.20 05:59
@Jitka77 píše:
@Bessinka125 :hug: flakony jsou rozkošné, ale pokud jde o vůně, upřímně, zkušenějšímu nosu budou asi připadat dost obyčejné, aspoň většina z nichMimochodem v tomhle testu mi jako ta pravá pro mě vyšla ta gardénie, co mi kroutí žaludkem, a fialková Colette jako druhá.

Tak jsem si zkusila ten test a vyšla mi Cleopatra. :-) Podle složení proti vůni nic nemám :lol:. Proti testu ano :lol:.. Určitě bych vybrala i jiné varianty odpovědí, čímž by mi vyšlo něco jiného, ne-li všechny typy vůní… Vážně se ale těším na vyzkoušení.. Zas něco nového.. :mavam:

alibi 27.6.20 08:29

@Jitka77 děkuji :blossom:

Misha17 27.6.20 09:43

@Bessinka125 mne v teste vysla Stella, vonu nepoznam, ale ked vidim tam tie vodne tony, tak to nic pre mna :oops: inak test ma pobavil, najma otazka bez coho neodidete nikdy z domu, lebo v podstate tam pre mna nebola normalna odpoved. Max. tak slnecne okuliare a aj to len v lete :)

Tana1112 27.6.20 10:10

Mně vyšla v testu Giulietta - podle složení to celkem odpovídá mému parfémovému vkusu. Asi budu muset vyrazit do Fannu a vyzkoušet ;-)

chimaera 29.6.20 17:07

Les Petits Plaisirs - Caramel
Je to jednoduché a přímočaré, ale hloupé to rozhodně není - někdo si s tím dal tu práci, aby i za pár šupů udělal pěknou a vyloženě roztomilou sladkou vůni. Karamel je opravdový a nepřipálený, žádné rádoby sladkosti pro „dívky, které vědí, co chtějí“, či jak je to v reklamách na novinky, kterých jsou plné parfumerie; někde pod ním je cítit trocha citrusů a jablek, i nějaké květiny by se našly. Vyvolává úsměv a příjemné vzpomínky.
Pokud budete mít možnost ji vzít a chcete obdarovat holčičku od pěti do cirka patnácti let, berte ji, jako dárek nemůže neudělat radost. Já, ač jsem věkově dost mimo, si ji taky hodlám vychutnat až do dna láhve. (Dcerka ale nekompromisně prohlásila, že když ji nemůže mít sama, bude aspoň společná, tak se budu muset dělit:)

Jitka77 29.6.20 17:12

@chimaera Ženy vědí, co chtějí, dívky jsou obvykle rebelky, co přepisují pravidla, a voní při tom všechny víceméně stejně :lol: Nějaké takové malé sladké tajemství je potřeba mít :palec:

Jitka77 29.6.20 17:20

Do Marionnaud konečně dorazila budoucnost - po dlouhé době pár novinek :-D

AA Orange Soleia Čistý, intenzivní a nekompromisní pomeranč - šťáva zurčí, dužina praská, kůra se bortí a tohle všechno trvá a trvá, až je to pomalu nepříjemné… přežila i sprchu! Dost lineární a v podstatě velmi jednoduchá, přímočará já-ti-to-tam-narvu svěžest, ale udržet citrusy takhle dlouho naživu je kumšt, to se musí nechat.

AA Granada Salvia E-e, tak ta bude pro někoho jiného. Úvodní závan granátového jablka byl úchvatný a cítila jsem ho i přes roušku, ale než jsem se vymotala na vzduch, vůně se rozplizla do čehosi trpce dřevitého (ve složení je hodně aromatických bylin) a za půl hodiny byla fuč.

Ještě jsem zkoušela MG Bloom of Rose EdP, ale tu jsem si inteligentně stříkla až kamsi pod loket, kam si člověk nosem nedosáhne, a ona zase nedosáhla ke mně :think: potvrzuju růži a hrušku, ale to je asi tak všechno.

chimaera 29.6.20 17:44

@Jitka77 A jo, já neználek:D Musím říct, že osobně vyloženě sympatické mi nejsou ani jedny - ženy které vědí, co chtějí, jdou často přes mrtvoly a mít jako brigádnice rebelky s pouze vlastními pravidly se taky brzo přejí - proto asi se míjím i s vůněmi:)
Toccu musím určitě vyzkoušet a nový pomeranč taky - dík za recenze :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 3616 3617 3618 3619 3620 3621 3622 3623 3624 3625 3626 Další »
Váš příspěvek