Co jste dneska zkoušely?

cayZ 26.5.20 13:41

Včera som bol po dlhej dobe u môjho uja a v kúpeľni som si už z diaľky všimol biely flakón mojej dlho obľúbenej vône Lacoste L. 12. 12. Blanch. Ale keď som ju zobral do ruky, tak už na prvý pohľad bolo jasné, že to je 100% fake. Úplne zlé spravovanie flakónu a zo spodu nebolo napísané Eau de toilette, ale eau de Parfum. Ale keď som si ju na seba striekol, tak vôňa bola úplne totožná s originálom, pretože predtým som mal už 3 fľašky tejto toaletnej vody takže to viem veľmi dobre posúdiť aj aj výdrž bola taká istá ako tie čo som mal predtým. Nevie niekto či sa niekedy vyrábala aj vo verzií Eau de Parfum alebo ide len o veľmi kvalitný Fake? Pretože na nete som nenašiel ani jednu zmienku o tom aby sa niekedy vyrábala vo verzií Eau de Parfum + ešte objem bol 75 ml a taktiež som nikde nenašiel žeby sa vyrábala v takomto objeme.

Lucinela 26.5.20 13:52

Zkusím to trošku z jiného soudku. Parfémové znalkyně, nezkoušela některá z Vás Juliette has a gun Mmmm…? Složení je velice zajímavé, na maliny už mám ve vůni dlouho chuť a vůně od J h a g se mi líbí ;-) .

Tana1112 26.5.20 14:26

@Korsicanka To poštovné by se asi fakt nevyplatilo ;-) . A až přijde čas na Schody do nebes…to by určitě putovalo z Brna ;-)

Korsicanka 26.5.20 14:29

@Tana1112 Jasné :-D

Tana1112 26.5.20 14:31
@Lucinela píše:
Zkusím to trošku z jiného soudku. Parfémové znalkyně, nezkoušela některá z Vás Juliette has a gun Mmmm…? Složení je velice zajímavé, na maliny už mám ve vůni dlouho chuť a vůně od J h a g se mi líbí ;-) .

Složení vypadá slibně :think: . Maliny taky můžu, ale nesmí být moc „sladce ulepené“. Nejkrásnější maliny jsem měla v Hot Couture Collection No.1 :srdce: . Ta už se, bohužel, nedělá :cry:

Myška1977 26.5.20 16:56

@fegitah pro mě bohužel taky daleko. Ale děkuji za tip. :rose:

Lucinela 26.5.20 17:04

@Tana1112
Tu jsem taky milovala, proč nám ruší všechny oblíbené vůně :cert: . Teď jsem dělala pořádek a našla jsem flakóny z let dávno minulých, byla tam i Chérie, sice už vyčpělé a lehce plesnivé, ale pořád lesní jahůdky :cry: .

alibi 27.5.20 10:30

Prázdniny s Une Nuit Nomade
https://alibi-notes.webnode.cz/…-nuit-nomade

Dalia 30.5.20 13:31
@Tana1112 píše:
@alibi Naprosto dokonalá recenze na Stairway to Heaven :potlesk: :potlesk: :potlesk: . Vůně je opravdu trochu zvláštní. První přivonění ke vzorku mě mírně zklamalo, čekala jsem podle složení něco jiného… Po 2 hodinách jsem nemohla uvěřit, co tak krásného mi to na zápěstí voní. A tak jsem zkoušela znovu. A znovu. A vzorek je pryč a já potřebuji flakón. Nutně. Protože ta vůně je prostě krásná :srdce:
Ostatně podobnou cestou si mě získala i Néa. Od prvotních rozpaků k lásce… :srdce:

Ještě jsem neměla možnost vyzkoušet, ale moc mě ta vůně zajímá. Cítíš v ní avizovaný kosatec?

Tana1112 30.5.20 15:58

@Dalia Kosatec…nijak zvlášť nevyčnívá. Je to celé takové uhlazené a čisté a zvláštním způsobem uklidňující, zejména když se po půlhodince vůně usadí. Ale já měla jen malý vzorek… chtělo by to na vyzkoušení víc. Na webovkách Jul et Mad je k mání hezké minibalení (7ml) s odstřikovačem. Škoda, že toto nenabízí také Vavavoom - na pořádné vyzkoušení by to bylo ideální.

Biely kvet 30.5.20 16:33

@Tana1112 Nevieš, ako to je s poštovným?

Tana1112 30.5.20 16:47

@Biely kvet Koukám na jejich webovky a připadá mi, že do České republiky je gratis :-)
Na Slovensko taky :-)

Dalia 30.5.20 17:08

@Tana1112 Pěkné malé balení. To ano, na prozkoušení bohatě stačí.

Biely kvet 31.5.20 11:27

@Tana1112 Ďakujem. :-)

Lagatta 2.6.20 14:22

Bottega Veneta Knot Eau Florale jemná mydlovo kvetinová, cítim najmä pivonku a ružu. Neskôr mi začala pripomínať Chloé, ale Knot vnímam ako jemnejšiu a pre moj nos krajšiu vóňu.
Givenchy Dahlia Divin Nude má ísť o jemnejšiu verziu klasickej Dahlie Divin. Bohužiaľ na mojej pokožke som citíla iba sladkú, otravnú sirupovú vóňu broskyňe. Toto mi nesadlo.

Stránka:  « Předchozí 1 3615 3616 3617 3618 3619 3620 3621 3622 3623 3624 3625 3627 Další »
Váš příspěvek