Co jste dneska zkoušely?

alibi 29.6.20 17:50

@Jitka77 mě obě nové AA zklamaly :(

@chimaera píše:
Les Petits Plaisirs - Caramel
(Dcerka ale nekompromisně prohlásila, že když ji nemůže mít sama, bude aspoň společná, tak se budu muset dělit:)

to je pěkné :)

Jitka77 29.6.20 18:18

@chimaera I já za tvoje :hug:

@alibi Tak jako nenadchla mě vysloveně ani jedna, u Granady je to prostě chemie pokožky (tohle fakt není možné, aby byla míněná tak, jak se rozvoněla na mně) a pomeranč ještě zkusím jednou, jako energetické nakopnutí by mohla být fajn…

Jitka77 29.6.20 18:24

Jinak teda to, že mám nekompatibilní pokožku a takhle to přece nemůže být míněno, si poslední dobou říkám docela často :think: že ti lidi, kteří vůni chválí v diskusích na eshopech a vůbec kteří ji nosí, prostě musí cítit něco jiného než já, jinak mi to nedává smysl. Idole, Libre, Alive, teď ten růžový Angel, fakt tomu nerozumím. A to mám mainstreamový nos, z nikovek mě zaujme máloco, klasiku taky nevyhledávám. Měla jsem asi nějaké okno příležitosti v předešlé dekádě a tam už zřejmě zůstanu zabydlená. No, zásob mám dost :-P

chimaera 29.6.20 18:56

@alibi za odpoledne už se byla třikrát přestříknout, jestli se jí nepřejí, možná vezmu i záložní flakon:D

@Jitka77 taky se poslední dobou s novinkami míjím..

alibi 29.6.20 22:36

@Jitka77 nemyslím si, že to je tvou kůží , ta AA šalvějí, začala hezky, až jsem se zaradovala, ale ten konec se nedal. Pomeranč trochu míň, ale taky tak. Libre jsem dostala od dobrého kamaráda, tak jsem se opravdu snažila ji mít ráda a začátek taky dobrý, pak nesnesitelné. Alive cedropižmo hrůza. Jediná Idole se mi líbila. Růžového Angela jsem ještě nezkoušela. Fakt se snažím najít nějakou pěknou novinku, ale furt nic

alibi 29.6.20 22:36

@chimaera :palec: asi je to návykové :)

mmaat 30.6.20 14:17

Nového Angela jsem vyzkoušela asi před hodinou. Já vám nevím, na mě působí, jak když po hodinovém běhu v třicetistupňovém vedru upadnete do maliní. Nevím, co mi tam dělá ten upocený tón… :-?

Lucinela 30.6.20 15:16

@mmaat
Pačuli? Insolence tohle na mě dělá ve vedru:thinking:.

mmaat 30.6.20 16:14

@Lucinela Netuším, ale pačuli v jiných vůních mi to nedělá. Možná kombinace pačuli se sladkostí. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 3616 3617 3618 3619 3620 3621 3622 3623 3624 3625 3626
Váš příspěvek