Co jste dneska zkoušely?

mimi 16.6.22 20:01

Pred par dnami asi 10 roznych 4711 Koelnische wasser verzii. Cudujem sa, ze ma nevykazali z lietadla ako som bola nimi zliata na rukach, svetri, tricku :lol: Vitazom v testovani sa stala Blood orange and basil (davnejsie mi ju tu niekto odporucal)

Bianca72 18.6.22 12:00

Včera jsem si vyzvedla v Zásilkovně svou zatím nejdražší vůni. Koupila jsem ji na slepáka, jen podle recenzí a obsažených složek. Je to vůně Costa Azzurra Signature od Forda z roku 2021. Zatím stojí na stolku neotevřená a já se stále jen chystám, že ji vyzkouším. Mám trošku černé svědomí, že utrácím za vůně a také obavy, že se mi nebude líbit. Ale co už, jdu na to. 8-)

Bianca72 18.6.22 17:13

Hlásím, že Costa Azzurra z roku 2021 je příjemná citrusovo kořeněná vůně, bez problému unositelná i ženami. Mám ji na sobě už 3 hodiny a stále ji velmi zřetelně cítím. Není kyselá, je nasládlá a opravdu taková slunečná a taky bylinková. Za dost peněz odpovídající kvalita, mám z ní radost. Je označovaná jako unisex, takže nabídnu i synovi.

lilithc 20.6.22 00:00

@Bianca72 Vůně má hezké složení. :-) Tvoje pocity před rozbalením jsou mi důvěrně známé.Myslím,že skoro všechny vůně,ty drahé určitě,jsou kupovány naslepo a pokaždé si říkám jestli nejsem blázen,že to do konce svých dnů nemůžu vypotřebovat.Ale musíme si dělat radost dokud to jde. :andel:

Nelly 918 20.6.22 10:12

@lilithc mám to stejně, také si říkám, že ty vůně nemámšanci spotřebovat. Ale je to vášeň - ty nákupy a zkoušení nových :andel:

lilithc 20.6.22 13:46

@Nelly 918 Kdyby mi aspoń stačily odstřiky,ale já miluju i ty flakony. :-)

@lilithc :palec: Odstřik nikdy nemá tu kvalitu, co obsah flakonku.

Bianca72 21.6.22 10:36

@lilithc Také miluju krásné flakony, bohužel. :andel:

Lili1105 21.6.22 22:26

Dnes som toho skúšala veľmi veľa..
Lalique Soleil Vibrant, Trussardi Pure jasmin EDP, Mugler Alien Goddess, Tomas Arsov, Narcisso Poudree, Ambree, Rouge, Chanel 5 l´eau, Tom ford.. a veľa skrátka.. a teraz ma bolí hlava :lol: :lol:

ellie86 22.6.22 11:09

@Lili1105 a jaká je Lalique Soleil Vibrant?

Lili1105 22.6.22 11:16
@ellie86 píše:
@Lili1105 a jaká je Lalique Soleil Vibrant?

tú som si kúpila + ešte dve, ale nakoniec mi tá Lalique nesadla tak som ju dala na predaj. Ona nie je špatná vôbec, ale nie je to úplne moja šálka kávy.. ale aby som ti ju opísala. Je trošku korenená ale veľmi jemný spôsobom, nie takým ako obvykle parfémy bývajú. Je tam aj trošku ako keby zázvoru s bergamotom a taká čerstvá hruška, cítiť tam aj jazmín. Vanilku cítiť tiež. je to teplá vôňa, ale zároveň svieža, ťažko sa opisuje, napriek tomu je aj kvetinová a taká nóbl. Dosť sofistikovaná. Na mňa príliš.. :-) Hodí sa skôr na letný večer, možno aj preto je flakón farby západu slnka…

Bianca72 2.7.22 14:57

Nedávno jsem koupila Hot Couture EdT, letošní verzi v novém flakonu. Nějakou dobu ji zkouším střídavě s jinými a dnes ji konečně okomentuji. Po nástřiku cítím ten cigaretový podton, takový ten popel, jak některé dámy kdysi zmiňovaly. Trochu nahořklé, ale netrvá to moc dlouho a detekuji i záblesk tmavé čerstvé zeleně. Pak popel i zeleň ustupuje, vůně sládne a vykoukne malina. Není to marmeládová ani sirupová ulepená malina, spíše bych řekla malinový kompot s troškou jemného kouře. Postupem času, více jak po hodině, vůně se pěkně usadí na kůži, malinu stále cítím a přidává se i magnolie zabraňující tomu, aby vůně ztěžkla. Tahle fáze trvá na mé kůži tak tři hodinky a podle počasí a mé aktivity musím konstatovat, že takový ten kouřový ocásek se ve vůni připomíná, ale opravdu jen jemně. Hot Couture ve verzi EdP je silák a kouře je v ní opravdu hodně. O proti ní je verze EdT celkem bezpečná i při aplikaci v teplém počasí. Nosí se mi hezky a nekřičí do okolí, drží se u těla a neobtěžuje. Mám na ni pozitivní ohlasy z práce i rodiny. 8-)

Magnolie1 2.7.22 20:28

@Bianca72 hezky napsáno, doufám, že bude časem někde i za lepší cenu než ji má notino

Stránka:  « Předchozí 1 3701 3702 3703 3704 3705 3706 3707 3708 3709 3710 3711 3719 Další »
Váš příspěvek