Co jste dneska zkoušely?

Magnolie1 9.3.22 19:12

@Hanka H Hani, fantazie :rose:

jaksitaksi 10.3.22 07:42

Mně se One Love teda líbí moc, mám v oblibě i Scherrer 1979. Nuits Indienes jsem poslala do inzerce, chvíli jsem jej nosila, objektivně je pěkný, ale chyprovky a méně sladké vůně mi sedí víc.

MagnolieS 10.3.22 16:46

@Hanka H Hani díky za tip, One Love je doma :inlove: a líbí se mi, ovšem nic pro rádoby cílovou skupinu zdejší redakce :think:

Hanka H 10.3.22 17:55

@MagnolieS Pavli, s One Love by asi měla problém velká část normálních uživatelů - chybí jí totiž ta úvodní 3 - 5 minutová „okouzlující“ fáze, která prodává mainstream (čest nemnoha výjimkám). Znáš to - jemné citrusy, něžné květinky, rozkošně slaďounké ovoce…
Pochlubila jsem se online s koupí své mudlovské kamarádce, tak si vyžádala vzorek pro dceru (také mudl) - jsem zvědavá, co na ni řekne. :nevim:

mmaat 12.3.22 09:52

Tom Ford - Rose Prick: Něžná růžička, trochu nasládlá, trochu kyselkavá, podbarvená dřevitými stonky a možná tenoučkou vrstvou hlíny. Vcelku pěkná, ale od Forda bych čekala trochu víc, zaměnitelná a předražená. Za dvě hodiny nezbyl ani jediný růžový okvětní plátek.

chavah 12.3.22 10:11

Mark Buxton - Wood and Absinth.Nádhera.

Hanka H 12.3.22 11:25

@mmaat TF nějak v poslední době produkuje krotší vůně :think: !

mmaat 12.3.22 12:52

@Hanka H Vypadá to tak. Mně se teda dost líbí Bitter peach, krotká je taky, ale je aspoň trochu jiná.

Magnolie1 13.3.22 07:05

@Hanka H od TF byly nejkrásnější Shanghai Lily, Plum Japonais a Noir de Noir - o něm jsem někde četla, že snad jede dál, ale je reformulovaný a už to není ono. Nevím, zda jsem to četla vedle nebo jinde.

mmaat 13.3.22 11:49

Juliette has a gun - Lili fantasy:
HLAVA: žvýkačka
SRDCE: absolut tuberózy, absolut jasmínu
ZÁKLAD: ambra, ambroxan
Tak to je tedy divná vůně, z uvedených složek necítím vůbec nic. Mám tam upoceného chlapa, co mi přinesl kytici šeříku. :think: Tu upocenost mi někdy dělá oud, hlavně v pánských vůních, tady to bude zřejmě ten jasmín, případně jeho kombinace s tuberózou. Za mě nee. :-D
„Ta moje má dneska svátek a já jí zapomněl koupit kytku. No nic, před barákem máme šeřík, tak ho otrhám. A sakra, dole už je to oškubaný a já nemám žebřík. V tom vedru jsem se u toho nějak zapotil, ale napřed jí dám tu kytku, když jsem se u toho tak nadřel, osprchovat se půjdu až potom, to nevadí, ne?“ „Vadí, miláčku, vadí.“

Hanka H 13.3.22 12:50
Renusatko 14.3.22 09:38

@mmaat Tak to snad ani nenos na sraz. Už budu ovlivněná :lol: :lol: :lol:

mmaat 14.3.22 09:54
Hanka H 14.3.22 12:41

Theodoros Kalotinis Coffee Addict EdP

LPZ (lahvička poslední záchrany) pro kafaře závisláka. K jednomu opatrnému střiku stačí šálek horké vody. Jako kuriozita dobré, ovšem jako parfém (pro mě) nenositelné! :nevim:

Lucinela 14.3.22 20:39

@mmaat
Super recenze :lol: . Mně zklamala Lipstick Fever - myslela jsem si na Lipstick Rose a dostala jsem malinovou šťávu, na stole vysypaný pudr, smrdí to mokrým dřevem, do toho ta malinovka a něco very bitter. Tak mi rtěnka fakt nevoní.

Stránka:  « Předchozí 1 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3702 3703 3704 3705 3706 Další »
Váš příspěvek