Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

chavah 29.6.22 15:01
@frangipani_romana píše:
Tohle mne teda vždycky překvapí - jak kdyby pak měl následovat hodinová přednáška o výhodách a vývoji tohoto produktu a zkoušení na vlastních sliznicích a prodavačka se ptala „a opravdu to chcete absolvovat a ztrácet tím můj drahocenný čas, který bych mohla strávit lelkováním mezi regály a probíráním seriálů s kolegyněmi?“ :D

Ale je to úplně všude, čekala jsem v LV ve Vídni až mi zabalí zaplacenou kabelku, tak říkám prodavačce, že bych se podívala na voňavky, že mne zajímají ty jejich nové čisté parfémy v těch krásných flakonech. A ona taky „Ale to je velmi drahé!“ Já myslela, že jí nerozumím - jako když tam přijde zákaznice, která ví o tak okrajovém sortimentu, ví, jak to vypadá a zrovna tam taky nějakou kačku nechala… tak asi bude taky informovaná o tom, kolik to stojí? :D Pak jsem si říkala, že jsem asi vypadala, že mne ten nákup finančně vyčerpal na dlouhou dobu, že jí mně bylo líto, styděla jsem se říct si o vzorek. :D

Mně přijde, že ty prodavačky to říkají, když jim samotným to přijde drahé - jakože nad jejich poměry, že ony by za to ty peníze nedaly. Protože jinak by přece měly být rády, že tam mají hejla na předražené krámy, ne?

Vidím, to já mám z od Lojzy z Mnichova úplně opačnou zkušenost.Zkrátka měli úplně, ale úplně poslední model mé vytoužené tašky nejen v Evropě, tak i na světě.Volala jsem tam, že jsem z Prahy a zda mi mohou dát tašku stranou nad rámec 24 hod, což je běžná lhůta rezervace.Přijela jsem za dva dny.Nejen že dali, ale obskakovali mě v obchodě jako anglickou královnu, milé, ochotné,k tomu mraky vzorečků vůní, časopis za návštěvu a potom mi ještě slečna napsala emailem poděkování za nákup a ujištění, že je tam kdykoli pro mě k dispozici.Tak tomu říkám servis.Slečna byla z Řecka.

Hanka H 29.6.22 15:01

@frangipani_romana Nedá mi to (a pochopitelně souhlasím se vším, co jsi napsala výše Ty i další), abych nepodotkla, že heřmánek je jedním z nejčastějších a nejagresivnějších alergenů :-) !

Jinak také při kontaktu s prodavačkami v Douglasu a spol. držím hubu a krok (pronášet tyto litánie a být zákazníkům v patách mají nakázáno shora), ale do chvíle, než začnou pronášet životu nebezpečná moudra. :-D

Hermesfan 29.6.22 15:10

@Hanka H

na tie životné múdra som alergická poriadne. Vzhľadom na môj vek a životné skúsenosti.

@chavah Já jsem jinde taky neměla problém, když jsem si v LV v Palermu kupovala knížku o tom jejich lokálním umění, tak bouchali čelem do pultů a nabalili mi vzorky nových voňavek, a to si myslím, že tam v tom krámě už vůbec nic levnějšího neměli. :D

Ale ona si možná ta Rakušanka myslela, že jsem Ruska, bylo v začátku války, možná prostě chtěla být nepříjemná, anebo mne kamarádsky varovat „nekupuj voňavku, šetři děngi na chleba!“ :D

Co sis koupila za tašku?

@Hermesfan píše:
@Hanka Hna tie životné múdra som alergická poriadne. Vzhľadom na môj vek a životné skúsenosti.

No přesně, já mám občas chuť zařvat „Dítě! Tys toho v životě tolik nevyčurala, co já jsem na sebe už nastříkala!“ 8-)

austen81 29.6.22 15:21
@frangipani_romana píše:
No přesně, já mám občas chuť zařvat „Dítě! Tys toho v životě tolik nevyčurala, co já jsem na sebe už nastříkala!“ 8-)
:lol: :lol: :lol:
chavah 29.6.22 15:22
@frangipani_romana píše:
@chavah Já jsem jinde taky neměla problém, když jsem si v LV v Palermu kupovala knížku o tom jejich lokálním umění, tak bouchali čelem do pultů a nabalili mi vzorky nových voňavek, a to si myslím, že tam v tom krámě už vůbec nic levnějšího neměli. :D

Ale ona si možná ta Rakušanka myslela, že jsem Ruska, bylo v začátku války, možná prostě chtěla být nepříjemná, anebo mne kamarádsky varovat „nekupuj voňavku, šetři děngi na chleba!“ :D

Co sis koupila za tašku?

https://eu.louisvuitton.com/…0005v/M59114

no, levná nebyla, i když jsem právě chytla velmi nízký kurz eura, ale byl to objekt mé touhy a na doživotí vystaráno.

lilithc 29.6.22 15:23

@frangipani_romana
Mně přijde, že ty prodavačky to říkají, když jim samotným to přijde drahé - jakože nad jejich poměry, že ony by za to ty peníze nedaly. Protože jinak by přece měly být rády, že tam mají hejla na předražené krámy, ne?

Úplně si představuji zákaznici stejného ražení jako ta prodavačka,které odpoví ve stejném duchu.Soucitně,až lítostivě řekne něco jako" slečno,drahé je to asi pro vás,ale pro mě ne" .Já si vás tady můžu koupit všechny. :lol:
Něco jako Bolek v Dědictví a nebo Vivian v Pretty Women.Ta scéna byla úchvatná,jak přišla s taškami do prodejny,kde s ní předtím mluvily jako ta nanynka v LV. :-)

chavah 29.6.22 15:58
@lilithc píše:
@frangipani_romana
Mně přijde, že ty prodavačky to říkají, když jim samotným to přijde drahé - jakože nad jejich poměry, že ony by za to ty peníze nedaly. Protože jinak by přece měly být rády, že tam mají hejla na předražené krámy, ne?Úplně si představuji zákaznici stejného ražení jako ta prodavačka,které odpoví ve stejném duchu.Soucitně,až lítostivě řekne něco jako" slečno,drahé je to asi pro vás,ale pro mě ne" .Já si vás tady můžu koupit všechny. :lol:
Něco jako Bolek v Dědictví a nebo Vivian v Pretty Women.Ta scéna byla úchvatná,jak přišla s taškami do prodejny,kde s ní předtím mluvily jako ta nanynka v LV. :-)

Prodavačky si to mohou dovolit formou domácího upotřebení vzorků, které nedaly zákaznicím :-(

@chavah To chci vidět to doživotí… 8-) :-D Krásná, neobvyklá, ještě jsem ji na nikom neviděla. :palec:

Evi, když tady seš - funguje ti wishlist?

@chavah píše:
Prodavačky si to mohou dovolit formou domácího upotřebení vzorků, které nedaly zákaznicím :-(

No, to je ta lepší verze…ta horší je plný facebook a aukro ukradených testerů. Zírám, že ty ženské hanba nefackuje. Ale to jedou desetitisíce, ne přivýdělek k malému platu…

chavah 29.6.22 16:56
@frangipani_romana píše:
@chavah To chci vidět to doživotí… 8-) :-D Krásná, neobvyklá, ještě jsem ji na nikom neviděla. :palec:Evi, když tady seš - funguje ti wishlist?

Právě,je unikátní, vkusný mesenger, prostě láska.Mám dceru a vnučku(té je tedy sotva 14 dní), tak to holky jedno po mě zdědí. :hug:
S wish listem je to u mě těžké.Nic mi nechybí,Orianu už mám a rozhodla jsem se minimalizovat vůně na ideální 5 - 8 kousků.Vím, je to málo, ale takové nej z nej, střední proud je úplně nezajímavý není totiž moc z čeho vybírat, poměr ceny a výkonu. Na čem tedy nebezpečně ujíždím je péče, ale i tam to chci vypotřebovat do snesitelných počtů.Uklidňuje mě, že je nyní vše tak drahé, že jsem předzásobena na několik let. Co mi však pořád vrtá hlavou je ten příšerně drahý černý noční Re-plasty Od HR.Měla jsem vzorek a úplně jsem padla na zadek.3o % proxylane, to je pecka.Ale ta cena, ta cena… :cry: :cry: :cry:

@chavah Dceru si pamatuju, to byla moc šikovná holka, o vnučce nevím, k té moc gratuluji! Tak se ani neptám, jak se dcera má, prostě super :).

Myslela jsem wishlist na LV webu, nejdou mi tam vkládat položky, psala jsem jim před dvěma týdny, prý to opraví, ale já ho potřebuju nasdílet s manželem, mám za měsíc narozeniny… a potřebuju, aby to do té doby rozchodil. :pudl:

Ale děkuji za tip na Re-plasty, opravdu děkuji, i moje prasátko děkuje… :D Takže říkáš sehnat vzorek a zapomenout… :think:

chavah 29.6.22 18:41

zajímavá diplomka
https://dk.upce.cz/…_EC_2009.pdf?…
ted :-) y dnes už má spíše historický význam.

Příspěvek upraven 29.06.22 v 19:07

Henri 29.6.22 18:55

@porjk
To já si právě nemyslím - dle mých i zdejších zkušeností mi přijde, že ty holky jdou prostě dělat prodavačku kamkoliv (v parfumérii je to samozřejmě atraktivní, chodí tam vesměs čistí a slušní lidé, navíc tam můžou natrefit na nějakou osamocenou bezradnou dobrou partii) ale ten sortiment je jim podle mě docela jedno parfém jako kleště a kleště jako rohlík. Zajímají se jen o to, co je nezbytně nutné a jelikož většině zákaznic to stačí… 8-)

Stránka:  « Předchozí 1 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 Další »
Váš příspěvek