Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Hanka H 18.09.18 10:14

@chimaera Narozeninový dárek - zajímavá teorie :-D ! Tak kde ale ty rozkošné milionářské princezničky jsou?! :lol:

chimaera 18.09.18 10:17

@Hanka H Pudlí převrat:) Už nikdy tomu jinak neřeknu :rose:
Máš pravdu, také mi nevadí téma, vadí mi jeho uchopení.. Kéž by se to dalo celé překročit jako nepodařená etapa a navázat na minulý stav a dobu, kdy arome opravdu něco znamenalo a bylo i mezi podobnými stránkami jedinečné..

chimaera 18.09.18 10:21
@Hanka H píše:
@chimaera Narozeninový dárek - zajímavá teorie :-D ! Tak kde ale ty rozkošné milionářské princezničky jsou?! :lol:

No jo, výběr kosmetiky tomu moc neodpovídá, tady má moje teze mezery :think:

@chimaera píše:
No jo, výběr kosmetiky tomu moc neodpovídá, tady má moje teze mezery :think:

Ještě nestihly rozbalit všechny dárky, počkejte, až najdou ten s mašličkou „od tatínka“. :srdce:

Beverly 18.09.18 15:33

@Admin Arome.cz @chimaera @Romana Frangipani.cz @Hanka H
Vysvětlení, které se celou dobu nabízí („maj tam prostě příbuznou“) pod názvem narozeninový dárek opravdu absurdně roztomile klaplo.
Souhlasila by redakce s konstruktivní schůzí/kou?? Koneckonců všechny teorie jsou méně než zkušenost a když Pánbůh dopustí… :rose: :srdce:

@Beverly píše:
Vysvětlení, které se celou dobu nabízí („maj tam prostě příbuznou“) pod názvem narozeninový dárek opravdu absurdně roztomile klaplo.
Souhlasila by redakce s konstruktivní schůzí/kou?? Koneckonců všechny teorie jsou méně než zkušenost a když Pánbůh dopustí… :rose: :srdce:

Já pro Babišovu kliku nic konstruovat nebudu, sorry jako. Ani zadarmo, ani za peníze. :palecdolu:

Hanka H 18.09.18 17:26

@Beverly Alenko, jistá schůzka se uskutečnila ještě před Pudlím převratem - více Franta a Tom. Ale obávám se, že slečny a paní v redakci nejsou ty správné osoby, které by něco chtěly/mohly/do­vedly konstruovat. Víc Ti povím někdy ústně… :rose:

Beverly 18.09.18 17:59

@Hanka H
Díky, Hani :-) ach jo.

mmaat 18.09.18 21:05

@Hanka H jsem lepší, jako jediná mám červené pudly dva. :lol:

mimi 18.09.18 21:55

Zasmiala som sa na „pudlom“ prevrate :lol:
Ono v podstate mi clanky nevadia, ale nech to ma hlavu a patu a hlavne pravdive informacie, nech si o tych blbych olejoch zistia skutocne info a nie postahuju z radoby DIY stranok :think:.a potom si to rada precitam. Lebo inak „arome“ bude pripominat trapny „blogisek“ zacinajucej blogerky. No nic, uz nebudem kritizovat. Chodim sem uz 11 rokov z inych dovodov. Vela som sa tu priucila, ale hlavne sa odvazila objednavat vzorky aj neznamych znaciek a voni a ovoniavat a testovat bez rozdielu, ci ide o mainstream, niche alebo „prirodne“ vone.

domenica 18.09.18 22:49
@Hanka H píše:
@Beverly Alenko, jistá schůzka se uskutečnila ještě před Pudlím převratem - více Franta a Tom.

Více i já. Ale o tom už tu byla řeč v minulosti. Schůzka se uskutečnila ve fázi, kdy byly proveditelné maximálě kosmetické úpravy (jestli právě tohle bylo účelem, nevím)… Franta tady tehdy referoval docela nadšeně o změnách, které čekají Arome, já měla ze schůzky, odehrávající se jen pár dní poté, dost jiný dojem. Po zjištění, jaké změny čekají poličku například (bohužel vysvětlování redakci, jak důležité jsou pro uživatele jednotlivé kategorie poličky… a čím se od sebe liší) a po nástinu dalších plánů, jsem rozhodně dobrý pocit neměla. Hlavně bylo už rozhodnuto.

Frankie 18.09.18 22:52

Připravte se na to, že to může trvat několik let, než vyjdou a dojdou všechny nanicovaté články, ke kterým managerka vyhraného projektu tak jaksi získala přístup nebo než Vás otráví svěží slabomyslné větry, které na nás vypouští suita rádoby kosmetických odbornic.
Možná to byl jediný důvod, ale kyslík všem jednou dojde. :-D
Články ze zásady nečtu.

Myslím, že soudný člověk se již dávno s celou policí přestěhoval buď ke konkurenci, nebo na zahraniční server/y, pokud se chce v parfémech realizovat.
Ten prodlužuje agonii tohoto serveru, kdo zůstal, ale snaží se být aktivní.
V tomto meziobdobí má tak jediný smysl scházet se vesele na srazech.

Vlákno existuje tady.

https://www.arome.cz/…nkovani/327/

Příspěvek upraven 19.09.18 v 15:44

Renusatko 18.09.18 22:52

@chimaera Pudlí převrat :lol:
No máš pravdu, že od té doby to jde fakt k :pudl: a nic moc se neděje. Mimo teda slibů.

domenica 18.09.18 22:58
@Beverly píše:
Souhlasila by redakce s konstruktivní schůzí/kou?? Koneckonců všechny teorie jsou méně než zkušenost a když Pánbůh dopustí… :rose: :srdce:

Nemyslím, že redakce bude volat po konstruktivní schůzce. Navíc, návštěvnost nijak dramaticky neklesla… v poslední době jsou čísla naopak velmi slušná… to, že se z velké části změnilo složení návštěvníků, vzhledem k článkům a k obsahu (resp. absenci obsahu), to je redakci a vlastníkům tak nějak jedno, kvalita není relevantní položkou v rámci excelových tabulek.

Příspěvek upraven 18.09.18 v 23:01

Renusatko 18.09.18 22:59

@domenica Jenže to je jasné, když redakce má na poličce jeden nebo max. tři parfémy, tak nechápe co bys chtěla dělit. Možná ani to ne, proč si chceš na poličce vůbec nechávat, co jsi měla. A rozdělení chci zkusit a chci si koupit už musí být daleko za hranicí chápání. A je taky jasné, že taková redakce, která nemá k tématu vůbec žádný vztah, nám v ničem nepomůže a nic nevyslyší.

Stránka:  « Předchozí 1 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 Další »
 Váš příspěvek