Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

domenica 18.09.18 23:06

@Renusatko
Pokud by měla redakce k parfémům kladný (až vášnivý) :-D vztah, bylo byl to fajn, ale rozhodně to nemusí být nutným předpokladem k tomu, aby chápala potřeby a přání skalních uživatelů. A přitom by se klidně mohla otevírat širší veřejnosti.

Příspěvek upraven 18.09.18 v 23:08

@Frankie píše: Články ze zásady nečtu.

Takovou zásadu ti schvaluju. Já taky ze zásady nečtu články o prostatě a nelepím si do skříňky fotky rozkroků z Playboye. Ze zásady. :-D

Frankie 19.09.18 08:23
@domenica píše:
Franta tady tehdy referoval docela nadšeně o změnách, které čekají Arome, já měla ze schůzky, odehrávající se jen pár dní poté, dost jiný dojem… Hlavně bylo už rozhodnuto.

Ano, ty schůzky byly velmi pravděpodobně jen „pro forma“ (naoko, aby se neřeklo), neboť se jaksi pozapomnělo informovat členskou základnu.
Nebo nechtělo, což by bylo velkou chybou.
Nevím, kteří z uživatelů dostali pozvánky, uráčili se uvolnit v práci a přijít.
Přitom já nechtěl.
Myslel jsem tehdy, že protistrana bude tečná, chrlil jsem ze sebe konstruktivní kritiku a nápady, co by se mělo změnit.
Dost možná i příliš.
Nabízel jsem pomoc a zdarma.
Koupit se od nikoho nenechám, -tatatáááá. :lol:

Příspěvek upraven 19.09.18 v 16:10

Beverly 19.09.18 12:38

@domenica
Díky za vysvětlení, Moni, chápu, že když se webu daří, není motivace něco měnit… :cry:

MagnolieS 20.09.18 00:54

No to by mě zajímalo jak se jim daří s těmi umělými kosmetickými nicky :klaun:
Někde se dá nahlídnout na aktivity webů, jen nevím kde :-? klikání tady bude asi požehnaně díky nepřehlednému vyhledávaním sz, pro slepce, stále polofunkční upozornění atp. takže na klikačky se možná i daří :pudl:

mmaat 20.09.18 16:16

@Frankie pěkný pudlí tanec :-D

Rosa N. 20.09.18 21:41

@Frankie ti ti ti tá tá tá.. moc pěkný pudlí tanec :o) :o)) :o)))

MagnolieS 21.09.18 15:18

@Frankie sem si vůbec nevšimla, to je super  :pudl:

mimi 29.10.18 20:51

Namichlo jak namichlo. Mame mesiac noveho kolegu v kancli. Sme dve zeny a on. Moj pseudoproblem je, ze chalanisko sa zlieva (ako sa pochvalil) Bossmi. Coz o to, vone su to celkom fajn, ale cela nasa mala kancelaria „smrdi“ nim, ja sa so svojimi sviezenkami mozem strcit. A kvoli tomu nezacnem nosit dryjaky. :think: :lol:

tea_of_cup 30.10.18 11:34

Chtěli jsme mamince k vánocům nadělit s taťkou Insolenci v novém flakonu, protože v něm už má Idylle a Insolenci miluje, tak že by měla do sbírky. Na parfemy-elnino mají u produktu fotky obou flakónů, tak jim tatínek psal. Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je nám líto, skladem jsou aktuálně obě varianty flakonu parfémované vody Guerlain Insolence 100 ml. Sklady jsou od administrativních budov odděleny, k dispozici je více kusů a není proto bohužel možné zajistit, aby právě do Vaší objednávky byl dodán produkt v určité variantě flakonu. Děkujeme za pochopení.

Grr. Tak na elninu teda ne :pudl: Člověk přece chce vědět, co mu přijde :think:

kyticka86 30.10.18 12:07

Ty posledni „recenze“ parfemu tady na Arome stoji za :pudl: .. Clovek se nic nedozvi.. Jen ze je vune „fajn“ :cert:
Jen vlakno o zkousenych vunich stoji za to cist. Za to diky vsem prispevatelkam :kytka:

MagnolieS 30.10.18 15:09

@kyticka86 A to tu právě jde, aby byla fajn a :pudl:

Yvraine 08.11.18 20:47

Spíš než namíchlo, tak roztrpčilo a zklamalo…
Loni ke QVLP z fontány jsem dostala dva kabelkové maličké flakónky. V jednom jmám QVLP a druhý zůstal prázdný. Dnes jsem si do něj nalila 190 Ans a zjistila jsem, že flakónek protéká 8-O . Parfém tak nějak vzlíná zřejmě rozprašovačem a prosakuje na přechodu mezi kovovým tělem a horní částí :cry:

domenica 08.11.18 21:02

@Yvraine
stav se v butiku (bruselském?). Nejspíš ten malý (5 ml?) už mít nebudou, ale nějak Ti to vynahradí, to jsem si jistá. Mám v těch malých kabelkových flakóncích spoustu vůní, některé tahám s sebou… nikdy se nic nestalo, ale je mi jasné, že se stát může.

Yvraine 08.11.18 21:17

@domenica
Díky. Mě to právě docela zaskočilo, ten druhý jsem nosila i všude možně s sebou a ok. Navíc tenhle prosakuje i normálně, když klasicky stojí, tj. parfém prosakuje výš, než je vůbec jeho hladina. By mě nenapadlo, že to jde… :think: Je mi jasné, že nepovedený kousek se sem tam objeví ve všem.
BTW celým bytem se teď line jemná vůně 190 Ans a vyteklo mi to na nemořenou dřevěnou komodu… takže ložnice mi bude vonět ještě nějaký čas… Naštěstí to je velmi příjemná a nekonfliktní vůně ;-)
Ty malé asi těch 5ml (byly dva v sadě) už opravdu nemají, prý zákaznicím vadilo, že jsou moc malé a musí se pořád dolévat, teď k parfémům z fontán dávají úplně nádherný skleněný včeličkový flakón 30 ml, tuším. Viděla jsem ho poprvé u tebe v inzerci a hrozně se mi od první chvíle líbil :inlove:. Dostala jsem jeden ke 190 Ans a dokonce druhý i právě k dříve zakoupené QVLP. Tak to asi nechám být, náhradu mám.

P.S.
Ale jinak mám dnes vyloženě den blbec… protéká mi flakón, DHL mi doručí poškozenou zásilku s chybějící jednou položkou a vyprodali mi vyhlédnutý kabát… :cert:

Stránka:  « Předchozí 1 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 Další »
 Váš příspěvek