Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Misha17 21.01.19 17:12

V inzercii nejaká fesanda ponuka napodobneniny :poblion:

Hanka H 21.01.19 17:14

@Misha17 Zkus na to upozornit adminy - třeba Ti odpoví, že to voní stejně :lol: :pudl:.

hafik 21.01.19 17:15
@Misha17 píše:
V inzercii nejaká fesanda ponuka napodobneniny :poblion:

https://www.arome.cz/…vuni-157158/

Jirka84 21.01.19 18:23
@Hermesfan píše:
@Jirka84áno, je to normálne, prirodzený parfémový vývoj. Presne také skúsenosti mám aj ja. Množstvo drahých vôní prácne zháňaných som nakoniec predala. A s zhrôzou zistila že často sa mi oveľa viac páči mainstream :oops:

Tak to máš tu lepší variantu, já to mám naopak… co jsem čuchnul ke kvalitnějším a dražším vůním tak se zbavuji těch (i když někdy obtížně sehnatelných) mainstreamovek 8-) :mavam:

Renusatko 21.01.19 18:30

@EvulinkaH Asi máme malou představivost :lol: . Nad recenzemi tohohle typu už jen kroutím hlavou, výpovědní hodnota 0, ale je to tam pořád. :think:

EvulinkaH 21.01.19 18:38

@Renusatko teď jsi na to kápla ;-) , budu se muset nad sebou zamyslet a něco s tou fantazií udělat :think:

lilithc 21.01.19 19:50

Zmiňované „recenze“ jsou určeny pro velmi prostinké uživatele,pro který má být zřejmě určen i tento web.Tak moc mě mrzí,že neumím o vůních psát tak jako vy abych tuhle snahu sabotovala. :cert:
Já prostě pořád nechápu proč to,co bylo tak pracně vybudováno kazí.Fakt mi to nejde na rozum.Přece nejvyšší kupní sílu mají lidé jako jste vy a nebo ti co už odtud odešli a ne bravíčkovské holčičky,které ty jakoby „recenze“ můžou uspokojit.

Hanka H 21.01.19 20:10
@Renusatko píše:
@EvulinkaH Asi máme malou představivost :lol: .

Tak já mám představivost docela velkou - důkazem je to, že jsem dle návodu složila již několik kusů nábytku :-D , ale pod výše uvedenými „recenzemi“ si opravdu mohu představit cokoliv. Bramborovou kaší v prášku počínaje a prostředkem na hubení slimáků konče.
@lilithc Ano, cesta je tu umetána ročníkům, u nich se předpokládá nižší stupeň informovanosti a teprve nástup zájmu o „opravdové vůně“. To však neznamená, že by tito noví uživatelé měli být udržováni na tak nízkém stupni povědomí o tom, co se odehrávalo/odehrává ve světě parfémů.

alibi 21.01.19 20:39
@Hanka H píše: …ale pod výše uvedenými „recenzemi“ si opravdu mohu představit cokoliv. Bramborovou kaší v prášku počínaje a prostředkem na hubení slimáků konče…
:lol:
Yvraine 21.01.19 20:48

@lilithc
Já se obávám, že cílovou skupinou budou právě tyto uživatelky… a my jsme tu jaksi navíc. Když se podíváš průřezově na články, jaká kosmetika a spol. se v nich vyskytuje, tak to jsou de facto většinou komerční články na totálně mainstreamovou kosmetiku. A za tu právě tahle skupina utratí rozhodně víc, než žena, co ví, co chce, a orientuje se spíše na exkluzivky nebo nikové vůně. To je pár korun za nový krém tady, pár korun za řasenku támhle a v součtu to jsou pak docela velké částky… musí mít vše, co teď frčí. Naopak když to vezmu podle sebe, tak ze mě drogerie vidí akorát peníze za hygienické a prací prostředky, Kosmetiku a parfémy kupuji jinde a svůj přístup nezměním ani kvůli reklamnímu článku na Arome. Takže ano kupní sílu sice máme, ale máme jinou nákupní strategii, tudíž jsme pro ně prostě jako cílová skupina nezajímavé.

EvulinkaH 22.01.19 13:31

@lilithc myslím si, že taková recenze neřekne nic ani prostinkému uživateli (pro tuto sortu uživatelů bych řekla, že by byla recenze typu „sladká vůně, svěží vůně“, případně „na léto“ …), je totiž o ničem. Já taky neumím popisovat vůně, proto se do toho nepouštím, ale asi začnu, protože napsat, že mně se vůně líbí, kámošce taky a flakon je OK, tak to zvládnu. :think: Jen tedy nevím k čemu by to bylo, kdyby se u vůní objevovaly jen tyto recenze.

EvulinkaH 22.01.19 13:33

@Misha17 @Hanka H @hafik taky jsem upozornila, ale stále nic.

lilithc 22.01.19 13:56

@EvulinkaH Ještě tak když napíšou ověřené znalkyně líbí-nelíbí a podívám se na poličku a nebo vlastně už vím jaké vůně uživatelka používá,tak to jakousi výpovědní hodnotu má.Ale ty co píšou zveřejňované „recenze“ povětšinou na polici nemají nic.I když samozřejmě všechny police uživatelek zaregistrovaných po velkém třesku jsem nezkoumala. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 Další »
Váš příspěvek