Co vás dneska (parfémově) potěšilo?

Jirka84 21.09.18 19:23

@Medojedka
Zatím jsem oba zkusil jen jednou, asi předčasné hodnotit, musím zkusit víckrát. Ale jsou pěkné, co taky jiného očekávat :-)

Medojedka 21.09.18 19:31

@Jirka84 Jsou hodně cukrárenské?

Jirka84 23.09.18 19:14

@Medojedka
Jako sladké? Dnes jsem měl na sobě celý den Dallah a ano, sladká je hodně. Ale krásná, je tam dost cítit čokoláda i ten oříšek. Jsem zamilován :hug: :lol: Ale horší je, že dnes večer jsem poprvé zkusil Ceylon… Asi nejhezčí první dojem z vůní, které jsem za poslední rok zkoušel, a že jich bylo… Ta kombinace citrusů s medem, s takovým temným podtónem… wooooow :inlove: :inlove: :inlove:

Medojedka 23.09.18 19:48

@Jirka84 Díky za Tvé postřehy :kytka: čokoládu s oříšky já už ne, ty jedlé a kávové vůně mě už nevoní. Ceylon vypadá zajímavě, med, citrusy a .. oud? Kvanta oudu? (podle Fragantica) No, a překvapivě vysoké hodnocení má Corallo, ač Casamorati je skromnější řada. Má to být excelentní zelená, výdrž a siláž extrémní. Pak písni, pls, jestli je opravdu taková. Já zatím na svůj balíček čekám… Škoda, že nenabízí vz novinky z JTC - 400 :-(

Jirka84 23.09.18 20:01

@Medojedka
Oudu tak akorát… 8-)
Corallo jsem ještě nezkoušel, nechávám si ho na dovču, v pátek jedeme a tam budu spolu s dalšími asi desíti vůněmi testovat ;-)
Jaké vzorky jsi objednala?

Medojedka 23.09.18 20:17

@Jirka84 Pikovaya Dama (nevím, jestli pošlou novou 2018…?), Amber Star, Alexandria II, Elixir Perfume Extract.

Jirka84 23.09.18 20:23

@Medojedka
:palec:
Těším se na postřehy ;-)

@Medojedka píše:
@Jirka84 Pikovaya Dama (nevím, jestli pošlou novou 2018…?), Amber Star, Alexandria II, Elixir Perfume Extract.

Máš Rudou Moskvu? Lidi je k sobě přirovnávají, mi Krasnaya Maskva (nová produkce, starou neznám, ale nedělám si iluze :D ) přijde smrtelná, tak by mne zajímalo, jek to jde zvrátit do hezka… :)

@Medojedka píše:
@Romana Frangipani.cz Co k čemu přirovnávají?

Pikovou dámu ke Krasnaya Moskva od Novaja Zarja. Já myslela, že si to objednáváš kvůli tomu… :think:

Medojedka 23.09.18 22:26

@Romana Frangipani.cz Ne, objednala jsem podle hodnocení na Fragrantica.

mimi 23.09.18 22:27

Pobavil ma (celkovo) rozhovor s muzom, ktory vo svojom volnom case brigadnicky pracuje ako vodic elektricky. V rozhovore vsak, ked opisoval typicky den od skoreho rana, medzi mnohym inym uviedol aj, ze rano medzi osmou a deviatou cestuje najviac navonanych ludi. Ked vraj na konecnej kontroluje voz, na kazdom metri citi inu vonu a je to prijemne, po deviatej rano vraj pocet navonanych ludi klesa. :-)

@Medojedka píše:
@Romana Frangipani.cz Ne, objednala jsem podle hodnocení na Fragrantica.

Hm, tak já nevím, proč jsem si myslela, že je to reminiscence na slavnou vůni od Novaya Zarya a že to udělali pro radost Rusům…asi mám silné asociace k parfémům. :D ale evidentně nejsem sama, když si k tomu tolik lidí na Fragrantice našlo ruský ekvivalent. :)
Tak jsem se ještě koukla na Parfumni, ani zmínka; je to jasné, je to dáno počtem Rusů na Fragrantice. Takže kdoví, jak to je…není tu někdo, kdo zná obě?

Jirka84 24.09.18 13:50

@Medojedka
Já měl vzorek Pikové dámy z ALZD - tzn. verze 2018. Zezačátku (cca první 3 nošení) jsem byl trochu rozčarován. Vůně to byla pěkná, ale na tu všechnu chválu, hodnocení, cenu jsem čekal trochu víc. Až při dalším zkoušení se mi začala líbit, a to hodně 8-O ;-) Je to vůně luxusní čistoty. :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 Další »
 Váš příspěvek