Co vás dneska (parfémově) potěšilo?

Frankie 08.12.18 19:58

Konečně jsem se přes tu zatracenou osmistovku ve velkých baleních dostal!
:pudl: :andel:

Yvraine 16.12.18 18:25

Ne tak úplně parfémově, ale voňavé to je také, tak snad nebudu OT ;-)
Jsem týden sama doma, tak jsem se dnes při nákupu „rozšoupla“ a pořídila si parfémovanou svíčku :-). Manžel cokoliv parfémovaného jako svíčky, aromalampy apod. z duše nesnáší, takže normálně to mám přísně zakázané :cert: Tak si teď užívám vůni pomeranče a koření :hug:

Myška1977 07.01.19 14:24

Dneska jsem v parfumerii zkoušela několik vůní, které mně podle složení a recenzí zajímaly a nic se mně nelíbilo. :-) Hurá, jsem ráda, že žádnou z nich akutně nepotřebuju. ;-)

Aromaterapie 07.01.19 15:54

@Myška1977 Tak tohle mě taky vždycky potěší  :-).

GreyHound 09.01.19 12:02

Tímto bych chtěl poděkovat za včerejší setkání s Tomášem, který mi předal odstřik Aventuse a Tobacco od Bocleta v krásném originálním flakonu. K tomu mi přidal vzorek Aventuse jiné šarže. Tobacco super. Jak jsem čekal. Aventus z odstřiku mě úplně nepřesvědčil, ale ze vzorku se mi líbí moc. Celkově jsem velice spokojen a cením si práce, kterou si s tím dal.

Hanka H 10.01.19 12:03

Potěšíly mě dnešní nové recenze na parfémy od @Renusatko:rose:

Renusatko 10.01.19 14:33

@Hanka H Děkuji, jsou už napsané déle podle vzorků a myslím, že zkoušecím vláknem proběhly, ale teď se mi podařilo koupit flakón a odstřik, tak jsem je k tomu i uložila.

alibi 10.01.19 14:53

Mě dneska taky potěšila @Renusatko :kytka: děkuju
byla jsem obdarována prázdným flakónkem od Iris Ganache a příští týden snad klapne i navýšení hladinky v něm odstřikem z inzerce :dance: (mimochodem - nejen šedý pudl, ale i ten Elvis tady v těch nových smajlech je nanic :pudl: )

Lucinela 11.01.19 12:04

Potěšilo mě, že zde probíraná vůně není padělek a majitelka koupila za skvělou cenu :-) .

Renusatko 11.01.19 16:58

@alibi :srdce: děkuji. Hlavně, že někomu udělal ještě radost. Myslím, že teď už se plnitelné nedělají.

Beverly 11.01.19 17:02

@Renusatko Z tebe mám taky radost, Reni, a Líbě gratuluju :rose:

Hanka H 16.01.19 10:14

Potěšila mě dnešní recenze od @phulosoraptorka. Předcházející recenzentky daly totiž Blue Grass od EA pořádně na frak. K vůni pocházející ze 30. let minulého století (data vzniku se rozcházejí - bývá uváděn r. 32, 34 i 36) je nutno přistupovat trochu jinak než k záplavě zaměnitelných přeslazených kompotů, které mainstream vnucuje jako to jediné pravé ořechové. Opravdu nelze očekávat, že bude vonět jako lesk na rty a souznít s „božím“ sprcháčem :lol:!
Jano, díky :rose: !

otakara 16.01.19 10:34
@Yvraine píše:
Ne tak úplně parfémově, ale voňavé to je také, tak snad nebudu OT ;-)
Jsem týden sama doma, tak jsem se dnes při nákupu „rozšoupla“ a pořídila si parfémovanou svíčku :-). Manžel cokoliv parfémovaného jako svíčky, aromalampy apod. z duše nesnáší, takže normálně to mám přísně zakázané :cert: Tak si teď užívám vůni pomeranče a koření :hug:

to u nás tiež je tabu, nedávno som dostala veľmi pekné v nádobkách, ktoré potom môžem využiť, ale kedy bude to potom"", to neviem

otakara 16.01.19 10:40

@Hanka H @ijáček kočenky, ste hotové spisovateľky! Tie príspevky je radosť aj len čítať.
@Frankie myslím na teba vždy, keď myslím na to moje „máličko“ v košíkoch, ale celkom som rada, že sú tu asi všetci na voňavej vlne a majú prinajmenšom aspoň podobný záujem o vône, to ma baví, preto sem rada chodím, aj cez tie všetky - ZMENY .

Stránka:  « Předchozí 1 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 Další »
Váš příspěvek