Co vás dneska (parfémově) potěšilo?

Yvraine 02.11.18 12:01

@ZPĚVAČKA
Já ji naštěstí nerozbila, voněla tak jemně kakaem sama o sobě :hug:
Ale přiznám se, že AA Bergamote Calabria používám jako osvěžovač do koupelny, ne tedy celé balení, ale když dostanu v parfumerii vzoreček, vystříkám si ho na několikrát v koupelně do vzduchu… zvláště do páry po sprše. Ona mi voní strašně hezky z papírku, nebo právě takhle ve vzduchu, ale na mojí kůži se vyvíjí dost nepříjemně.

ijáček 11.11.18 14:59

Potěšilo mě, že jsem včera ve Vídni našla obchod s obyčejným názvem Parfumerie, a byly tam exkluzivky od všeho možného - Guerlain, Montale, Byredo, no prostě všechno, co není v běžných parfumériích. Naštěstí mě manžel včas odtáhl. Já bych si asi za ty ceny nic nekoupila, ale nevylučuji, že něco by bylo koupeno mnou - bez vědomí mého vlastního já. :)

ZPĚVAČKA 11.11.18 19:52

@ijáček hustý, chacha, krásně popisuješ :-D

lilithc 11.11.18 21:05

@ijáček Mnou koupeno bez mého vědomí.Ten stav jsi krásně popsala a znám jej velmi dobře.Takto zjara ke mně doputovaly poslední přírůstky.Caba­ret,LouLou a Habanita.Před měsícem Habanita Cologne.Tu zřejmě čeká stejný osud.
Od té doby, to je více než půl roku jsem na ně ani nesáhla,protože mi připomenou ten podivný stav bláznovství.Ach jo.
A kdyby to byly jen vůně, ale takových věcí je i z jiných ranků.
Není to normální.Ty věci by zasloužily užívat.

Yvraine 16.11.18 15:00

Dnes me parfemove potesilo, kdyz jsem si chtela objednat nove enginy Travalo, ze maji dve nove rady flakonku Luxe a Roma. Takze uz vim, co „nutne potrebuji“ :lol: Ja vim, ze mezi aromackami neni travalo az tak popularni, ale mne vyhovuje maximalne. Na kazdy parfem mam zvlast popsany engin a vymenuji si je v nekolika kovovych pouzdrech.

Biely kvet 16.11.18 16:08

@Yvraine Ja travalo používam a som maximálne spokojná. Kde majú tie, ktoré spomínaš?

Yvraine 16.11.18 19:15

@Biely kvet
Viděla jsem je na Notino, a pak samozřejmě přímo na stránkách Travalo.com. Těch nových řad je víc - Lux, Roma, Bijoux a Bijoux oval. Mně se nejvíc líbí Lux :hug:

ijáček 17.11.18 15:25

@mmaat @ZPĚVAČKA @lilithc Mně zase nechodí oznámení, takže vůbec nevím, že někdo reagoval. Jinak ta parfumérie je někde mezi Kärntnerstrasse a Am Graben, hned vedle kostela sv. Petra. Kdyby tam můj muž, který nesnáší nakupování a obchody vůbec, nebyl, tak tam nechám výplatu. :) On je docela trpělivý, ale já se s nám necítím v obchodech dobře. Já bych ráda výlet do Vídně s kamoškama odsud a chlapy nechat doma. :)

MagnolieS 19.11.18 19:25

Potěšil mě balíček od @Eunika s vialkama, jsem z tý preciznosti byla úplně rozhozená :oops:
Děkuji :kytka: ony ty balíčky od Tebe jsou vlastně vždy perfektní!

Yvraine 19.11.18 20:29

@MagnolieS
Mohu jen souhlasit, já také dostala od @Eunika neuvěřitelně krásně a pečlivě zabalený balíček. :hug: :rose:

mimi 24.11.18 17:31

Kupovala som si pred par dnami mensiu 30 ml Jo Malone Honeysuckle and davana na letisku, k tomu dve mydla (do zasoby, vzdy sa hodi ako darcek) a „christmas cracker“ a prijemne ma prekvapila predavacka (aj cenami), ked mi pribalila papierovu mini tasticku, ze „just samples“ a az dnes som to vsetko vybalila a to bolo mini balenie sprchoveho gelu a mni vonavka, tak si vravim, ze toto nie su len vzorky, ale cosi viac, no potesila som sa znovu. :kytka:
Ano, ja viem, tato znacka je mojou obsesiou, ale ked si potrebujem urobit radost a odmenit sa za narocne pracovne obdobie. :think:
Este ma caka sluzobka do Prahy a to sa chystam do Marks and Spencer a do knihkupectva (vlani som medzi knihami stravila vyse hodiny a kupila asi tri). Ale to uz su neparfemove radosti. :lol:

mimi 06.12.18 16:00

A som tu zase ja so svojou obsesiou pre znacku Jo Malone. Prisiel mi mail z Douglas parfumerie, ze uz aj na Slovensku (BA a KE) v tejto sieti parfumerii bude tato znacka dostupna. Som zvedava na cenu, ale aspon ich budem mat kde skusat ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 Další »
 Váš příspěvek