Jak voní lidé na ulici

Brach 3.6.20 21:35

@lilithc ani mně nepomohlo, když jsem se mu snažila říct, že se nemyje . Bohužel ted smrdí strašně starým potem ( zlatý smradlavý nohy-proto nejlépe si tyhle jedince dávat na ponděli, protože ty ponožky v pátek už něco pamatují- řešili jsme to i na poradě)…anafylaktický šok jsem naštěstí nikdy nezažila 8-O

vlastina9 18.6.20 16:16

Dnes v restauraci jsem cítila z mladé slečny Cabotine Gres.

Henri 13.7.20 17:02

Dneska jsem chodila v oblaccich Chloe - potkala jsem ji behem dopoledne 3× a vzdy na starsich damach. Pekne to bylo, takhle v prostoru…

Henri 9.9.20 11:26

Dneska a vcera cestou z a do práce - Eternity, Chloe, Be Delicious, Cerutti 1881, Alien a v masně Angel, což mi přišlo divné. :lol: Víc by se tam hodila nějaká uzená a zakouřená vůně.

Renoarik 8.6.21 17:20

Ja som minule v práci zacítila jednu holku, voňala ako také jedlé ovocné voskovky :think: Neviete, čo by to mohlo byť? :andel:

lilithc 6.9.21 20:20

Dnes přede mnou v rtamvaji seděly dvě starší dámy,jedna měla na hlavě hezký růžový klobouček a jedna z nich voněla La Vie Est Belle.Ale tak nějak umírněně.Vsadila bych se,že to byla ta s kloboukem. :-) Ta vůně k tomu růžovému kloboučku vyloženě seděla. :andel:

Hermesfan 7.9.21 05:49

Košice sú plné La Vie est Belle a je to otravné

Barbberry 7.9.21 06:41

@Hermesfan aj Bratislava toho je posledne roky plna. Nie je dna kedy by ma niekto s podobnym dryjakom ako LVEB v mhd niekto neobstastnil. Neviem preco zeny maju taku silnu potrebu zapadat do davu. :nevim: Na verejnosti to moc neovplyvnim. Ale do kancelarie ked mi niekto pride s LVEB - bol tam posledny krat (aspon kym nezacne nosit nieco ineho). Aj Chloe akceptujem iba u jednej kolegyne. :andel: 8-)

Henri 7.9.21 11:21

Ráno cestou do školy zase klasika - Be Delicious, Chloe, ale cestou zpět cítím něco netypického pro okraj Prahy :-D , příjemnou pudrovou Indulonu, ale příliš silné na to, aby to opravdu byla Indulona - modrá. Tak si říkám, No.5, to je přece Indulona pro bohaté, a když jsem paní doběhla, tak už to byla jasná No. 5 Eau Premiére. Moc krásné. Nikdy jsem ji na nikom jiném, než na sobě necítila, tak aspoň vím, že je to krása. :inlove:

lilithc 7.9.21 13:59

@Hermesfan @Barbberry S La Vie est Belle Mám hodně špatnou zkušenost.Když v ní poprvé přišla klientka,tak jsem se dusila jen trochu.Po pár měsících přišla znovu a to zvítězil duch nad hmotou-žiju. :-) Když měla přijít potřetí,tak jsem přemýšlela jestli ji nepoprosit ať to na sebe nedává.Bohužel nejsem v postavení abych si to mohla dovolit.Naštěstí už ji asi vypotřebovala.
A to sezení trvalo přes hodinu.
Myslím,že včerejší růžová paní měla napodobeninu.Ta není tak hrozná.

Hermesfan 7.9.21 14:27

@lilithc

Tu to je fakt desné, minule som mala pocit že celé 250 tisícové mesto používa ten istý parfum :-D

Barbberry 9.9.21 14:51

@Renoarik jedlé ovocné voskovky ? Asi by som hĺadala niečo bobuľovo ovocného v kombinácii s irisom, fialkou, možno makeupovo púdrové tóny.. Ale možno medzitým už je táto hádanka vyriešená. :) Mne naskočila predstava Prady Rosetto.

@lilithc To je pekný príbeh :) Ja mávam ešte v šuflíčkoch nejaké tie vzorky a odstreky a nechávam s tým pohrať sa aj návštevy. Vacsinou ľudia velmi dobre reaguju.

mimi 10.9.21 20:24

Ked LVEB je taka svieza vona, absolutne vhodna na leto! To len my, mame rozmaznane nosy a nerozumieme tomu :-D :-P

Sorry, neodolala som, sarkazmus. 8-)

Hermesfan 11.9.21 05:39

@mimi

veď chápeme, a nielen to, niektoré dámy (no asi som prehnala) sa s obľubou aj v sparnom lete oblievajú ťažkými orientálnymi a gurmánskymi vôňami. Napriek všetkým názorom trvám na tom že parfémy sa predsa len delia na letné, zimné a prechodné.

mimi 11.9.21 15:09

@Hermesfan
ja tiez delim a niekedy este aj denne/vecerne. A v zime kludne pouzivam aj dve rozne, jedna, kludne sladsia a tazsia ide na bundu/kabat, a druha na tricko/sveter taka lahsia do vykurenej kancelarie.

Ale aby som nebola off topic, tak vcera som zaregistrovala vonaveho kuriera na bicykli, presvistal okolo mna a za nim taka prijemna vona, ze som sa az obzrela :-D a na zastavke autobusu chlap, okolo styridsiatky, trosku osuntele dzinsy a sprate tricko, takze necakala som som nic, pripadne pot, ale vonal a nemalo to ziaden drogerkovy ocasek. Milo prekvapilo.

Stránka:  « Předchozí 1 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 Další »
Váš příspěvek