Nástěnka (hromadné vzkazy)

Korsicanka 07.03.19 12:25

@sans effort Přidávám se k přání hodně zdraví, optimismu, voňavosti a porcovacích sil, Tome!
Líbačka v sobotu :srdce:

Magnolie1 07.03.19 12:56

@sans effort také přeji vše nej nej :rose:

chimaera 08.03.19 04:05

@sans effort Milý Tome:) Se zpožděním, ale přece, se připojuji ke všem krásným přáním a přeji všechno, co se pro Tebe vrchovatě vejde do definice toho nejlepšího - a kéž je to vynásobeno aspoň dvěma:) :hug:

Frankie 08.03.19 12:16

08. 03. 2019
Květiny, lásku každičký den,
přeji Vám ke Dni všech žen.

prokera 08.03.19 13:17

@Frankie :-D Děkujeme Františku ;-) .

hafik 08.03.19 15:23

@Frankie Moc děkujeme Františku, potěšil jsi :wine: :wine:

Lucinela 11.04.19 13:14

Omlouvám se všem, že jsem tak dlouho nezavítala (hlavně Domenice). Měla jsem opět virózu a čich je zase v háji. Nemám vůbec náladu, cítím jen sladké, hořké, a když něco vyloženě čpí (wc naší kočky). Je to na kočku, zase všechna vyšetření, ale paní doktorka už mi taktně naznačila, že je tam nějaký problém a že mám být ráda, že je to „jen“ čich a že plné čichové vnímání se mi už nikdy nevrátí. Na arome se ráda občas podívám, ale je mi z toho moc smutno. Jediné pozitivum je, že toho mám toho tolik nazkoušeno, protože kupovat můžu pouze „na jistotu“. Tedy můžu i na slepáka - ale reakce poznám jen podle okolí. Snažím se tomu nějak nepodléhat, jsou horší věci na světě, ale parfémy byly mou velkou láskou, zůstanou mi knihy a časem snad něco najdu.
Přeji vám všem pevné zdraví a čich :rose: .

Hermesfan 11.04.19 13:51

@Lucinela

ohh, drž sa a všetko dobré, neviem si to predstaviť ale máš pravdu, všetko je relatívne a pracovať môžeme len s tým čo máme v rukách. A nádej je tu vždy, že sa veci dajú do poriadku. :srdce: :rose:

Jitka77 11.04.19 14:42

@Lucinela To mě moc mrzí :-( Na jednu stranu nejde o život, na druhou jde o jeho kvalitu - s vůněmi je spojena spousta emocí, vzpomínek, prožitků… Držím palce, ať se to přece jen aspoň částečně zlepší. Opatruj se.

Lucinela 12.04.19 08:33

@Hermesfan @Jitka77
Děvčata, moc Vám děkuji. Ano, náděj je vždy, a jak píše Jitka - vzpomínky na vůni muže, ta spousta emocí, dnes bych brala za kolegyni i zpocenou cibulí vonící. Nebo vůně jídla - to je taková krása, vůně jara, to jsem brečela jako želva, to bylo moje, vůně odcházejícího léta… Děkuji za podporu :rose: . A opravdu - pevné zdraví všem přeji :rose: .

prokera 12.04.19 09:23

@Lucinela Tak to je mi tě líto :oops: , sama bych takovou věc těžce nesla :-? …na druhou stranu věřím, že nic není ztraceno a že ani tenhle stav nemusí být definitivní ;-) . Vše se může v dobré obrátit/čich ozdravit :kytka: .

Stránka:  « Předchozí 1 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 Další »
Váš příspěvek