Nástěnka (hromadné vzkazy)

Hanka H 11.07.19 20:41

@Renusatko @Theaa Díky za upozornění - hnedle mi zmiňovaná recenze unikla - a to by byl malér :lol: !

Jinak je v tom stále naprostý :pudl:í bordel (bez odpuštění) - z vložených recenzí mi opět uveřejnili pouze některé. Že bych vyčerpala kvótu? :think:

Theaa 11.07.19 21:12

@Hanka H

Ještě mě v té zmiňované recenzí perle pobavila ta AMARIDGE. :lol:

lilithc 11.07.19 21:37

Kvalitní recenze mají zadarmo.Zajímalo by mě proč je nezveřejňují. 8-O

ijáček 11.07.19 23:00

Tak recenze jsem přestala číst, co odešla Ada, ta jediná psala tak, abych si udělala představu o parfému, od té doby jsem nečetla nic poutavého, sorry, ale mám/měla jsem je pro mě dost problém.

mmaat 12.07.19 13:18

@ijáček Joli, to jako vážně? Za mě je tu spousta lidí, kteří umí napsat pěknou recenzi. A troufám si říct, že lepší (nebo poutavěji napsanou) než Ada.

Lucinela 12.07.19 13:38

Já bych ráda konečně zveřejnila, že jsem ztratila čich zřejmě navždy
Hrozně oceňuji všechny dámy, které píší recenze, poznatky, pocity o vůních. To, že jsem si žádnou na základě recenze nekoupila, je, že mi chybí vlastní prožitek. Nicméně věřím, že ne každý to má jako já. Naopak jsou dámy, které se hledají a neví, co se k nim hodí, v cem se budou cítit samý sebou. Zvolila jsem si proklepnutou signature. Všechno zlé je na něco dobré. Pište, moc ráda si to přečtu a to, že někdo ctil jen Adiny recenze, je právo na vyjádření svého názoru. Krásné léto :smile:.

Renusatko 12.07.19 13:57

@ijáček No tak to je potom hodně špatné. To co recenzovala Ada už se pomalu ani neprodává a co tady jsem já, tak už tady Ada ani nebyla :lol: , takže o nových vůních bych si nepočetla nic. Myslím, že pořád je tady dost dam, které píšou dobré a kvalitní recenze. Nedá se říct, že bych si přečetla recenzi a vůni si koupila, ale minimálně chci vyzkoušet, pokud mě zaujme. Víc než přímo u vůní tady teda čtu ve zkoušecím vlákně.

MagnolieS 12.07.19 14:44

Tak mě Ada tedy vůbec nebavila, vše bylo na jedno brdo, holky tady to umějí rozjet parádněji :dance:

otakara 12.07.19 15:02

@MagnolieS som podobného názoru, resp. ešte doplním, v autobuse ma hegle, trepe a, nem}ôžem písať

ijáček 12.07.19 15:31

Tak se omlouvám, ale všechny recenze po Adě mi připadnou jako básnění. A já poezii moc nerozumím.

ijáček 12.07.19 15:33

Ale měla jsem ráda recenze na poličkách. Byla bych moc ráda, kdyby se rozdělilo mám/měla jsem, ale jsem asi moc naivní v tomto případku.

Hanka H 12.07.19 15:44

Adiny zásluhy jsou neoddiskutovatelé, její recenze inspirativní, nicméně před mnoha lety se vydala jinou cestou. Od té doby se toho v parfémovém světě událo hodně, vzniklo mnoho nových vůní, které si zaslouží, aby byly nám, parfémovým nadšencům, představeny. Před nějakou dobou proběhla tady na stránkách Arome úsměvná diskuze - některé z nás chtěly v recenzích poetická vyjádření, jiné se přimlouvaly za rázný tah na branku. Myslím, že si z nabídky vyberou zástupkyně obou táborů, a vůbec není ostuda chodit číst i k „sousedům“, případně do „zahraničí“. Ano, některé zveřejněné recenze stojí za starého :pudl:a , ale pokud je to opravdu do nebe volající a ostudné, je možné upozornit příslušná místa, že se při schvalování asi „přehlédli“ ;-) .
@ijáček Možná bys nám mohla poradit, kde v současnosti nacházíš recenze, které jsou dostatečně „poutavé“. Rádi se tam podíváme. A za stav poliček, konkrétně za sloučení mám/měla, jsem opravdu nemůžeme! :-D

Příspěvek upraven 12.07.19 v 16:24

otakara 12.07.19 16:19

áno, už som doma - tak, ešte trošku - recenzie od Ady boli pomerne strohé, vecné, niežeby sa nedali čítať, niežeby som z nich nič nemala, častokrát som si urobila obraz o vôni, to áno, ale súčasné recenzie tu /pravda, nie všetky ;-) / majú šťavu, sú zrozumiteľné a hlavne sú použiteľné.

ijáček 12.07.19 18:38

@Hanka H To nebylo na nás, probůh, ten stav poliček. Čtu Fragranticu, jinak. Nejsem nepřítel, ale Arome už je pro mě minulost. Škoda.

Hanka H 12.07.19 18:56

@ijáček OK. Ale na fra jsou často také podivné soudy ;-) .

Stránka:  « Předchozí 1 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 Další »
Váš příspěvek