Nástěnka (hromadné vzkazy)

Hanka H 17.06.19 17:55
@chimaera píše:@Hanka H To je kapitola sama o sobě - nemají oni už Tě taky v ignorovaných:) :hug: ?

:lol: :lol: :lol: Asi jsem pro ně, s dovolením si od @Frankie vypůjčím terminus technikus :-* , pudlí uživatel. :cry: :lol:

MagnolieS 17.06.19 19:01

@chimaera Já teda vinteďácky móresy nedám, i za cenu toho, že neprodám.
A je fakt, že si to tady tak nastavili a diskuze chrní :-? už jsou to jen občasné výkřiky do tmy :pudl:

lilithc 17.06.19 19:30

@MagnolieS Mě taky moc mrzí,že se tady na Arome v diskuzích víc spolu nebavíme.Vždyť to záleží hlavně na nás.A píše čím dál méně lidí. :think:

chimaera 17.06.19 19:33

@Hanka H Takových nás tu bude víc, nic si z toho nedělej :think:

@MagnolieS Plně chápu, já mám přece jen tvrdou školu, několik let vyřizování těch nejobskurnějších reklamací s milým úsměvem mi nastavilo laťku níž (ale jsou chvilky, kdy zhluboka prodýchávám i já:D).

chimaera 17.06.19 19:35

@lilithc Tak aspoň já zkusím psát o fous víc :kytka:

lilithc 17.06.19 19:45

@chimaera To jsi moc a moc hodná. :srdce: Určitě nebudu jediná,která bude ráda reagovat.V diskuzích chybí i @mmaat. Občas když jdu do sekáče, tak si s úsměvem vzpomenu jak jednou psala, že ráda nakupuje v sekáčích a že ten den tam byla s kamarádkou několikrát a jaké měly dobré úlovky. :-)

Hanka H 17.06.19 21:37

Chybí mi tu spousta milých lidí :-( !

Renusatko 18.06.19 17:46

@lilithc S mmaat jsem včera mluvila na kávičce. Má prý trošku parfémový útlum, ale to se určitě zase otočí.

mmaat 23.06.19 10:41
@Renusatko píše:
@lilithc S mmaat jsem včera mluvila na kávičce. Má prý trošku parfémový útlum, ale to se určitě zase otočí.

otočí, ale chce to asi ještě chvíli času…

MagnolieS 23.06.19 13:18

Ten útlum asi známe všechny, také se mnou nějakej prochází, není sice 100%, ale nehledám nic novýho, nevím čím se ráno navonět, nic mi není dost dobrý, místní i vedlejší achání mě nechává v klidu :nevim:

Také mi tu dost lidí schází, s mmaat jsem si vzpomněla třeba na @Makiiii, pár Slovenek co to tu zabalily, i naše jiný aromajdy :kytka:

Tanulik 23.06.19 18:15

@MagnolieS Ja sem občas nakuknem , ale len aby som pozrela , čo je nové … ;-) hodne som pracovala a nebol akosi čas na diskusiu , ale sledujeeeeem :-) Zajtrá idem na pár dní do Brna a určite obehám všetky parfumerky , aj keď meteo hlási obrovské teploty , ja to zvládnem a možno budem mať nejaké parfumové zážitky , tak sa o ne rada podelím . :inlove: " Prieskumovo-parfémový " zoznam mám dlhý , chcem zvládnuť aspoň polovicu . :-D

Renusatko 23.06.19 21:45

@Tanulik Nezapomeň na Vavavoom a přeji pěkný den v Brně.

Tanulik 23.06.19 21:55

@Renusatko Áno , áno tam pôjdem určite :inlove:

ijáček 24.06.19 02:26

Jako o čem mluvit? Každá máme své parfémy, ty, co se rády hádaly, si založily vlastní parfumánii, nám tady zrušily poličky mám, měla jsem… takže vocogo? Pro mě je to konec kdysi perfektního sajtu.

brus 08.07.19 18:35

Dobrý den, jsem členem Arome od roku 2008, po roční pauze se nestačím divit, web, který kdysi žil a nestačili jsme číst, sem tam příspěvěk, recenze ubohé, to by kdysi neprošlo, copak se stalo?

Stránka:  « Předchozí 1 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 Další »
Váš příspěvek