Nástěnka (hromadné vzkazy)

chimaera 13.05.19 18:25

@Rosa N. @sans effort @Biely kvet @Frankie @Renusatko @MagnolieS @lilithc Pane jo, to mi úplně vyrazilo dech a jsem moc dojatá :hug: Hrozně moc Vám všem děkuji, milí:) :rose: , za krásná přání, kytky i lištičky :hug:
Jsem šťastná, že vás znám, na arome jsem vůbec poznala víc úžasných a milých lidí než v jakékoliv jiné komunitě :hug:

chimaera 13.05.19 18:27

Trošku jsem to přeobjímala:), ale cítím to tak :rose:
@Rosa N. Hani, na slovo dokonalost mi můj výkladový slovník háže chybovou hlášku - mě by stačilo být aspoň trochu normální:D

alibi 13.05.19 18:29

@chimaera Leočko :srdce: , taky se přidávám a posílám narozeninovou :-*

chimaera 13.05.19 18:34

@alibi Děkuji:) :-*

Menys 13.05.19 19:03

Milá Lei,

též přeji vše nej nej k Tvým narozeninám :rose: :hug: :-*

mmaat 14.05.19 15:16

@chimaera Všechno nejlepší!

prokera 14.05.19 17:21

@chimaera Objevila jsem to pozdě, ale přeci :-D .
Vše nejlepší přeji také , hlavně dobré zdraví, ať jsi šťastná Leuš a plno krásných vůní okolo sebe :inlove: :rose: :wine: !

chimaera 14.05.19 19:04

@Menys @mmaat @prokera Moc, moc děkuji za krásná přání:) :hug: :rose:

Frankie 01.06.19 10:21

Prosím Vás,
nemáte některá z kámošek spojení na uživatelku @litici, která tu nebyla přihlášena od 06/12/2018?
Potřeboval bych se jí na něco zeptat ohledně vůně, kterou dle police vlastní v ČR jen ona…

chimaera 17.06.19 12:11

Milé aromačky (pohříchu se to týká více žen než mužů),
jste mou nejoblíbenější komunitou a mám vás všechny moc ráda, jen poslední dobou se nám tu začíná množit takový nešvar - a to nejenom u nováčků, ale i u ostřílených harcovnic - a tak bych vás všechny, kterých se to týká, chtěla poprosit:
Pokud žádáte někoho o radu a on vám odpoví, najděte si chvilinku na odpověď, i když třeba není (a možná ani z principu nemůže být) taková, jakou byste chtěly. Konkrétně mě neurazí, pokud mi napíšete „dík, ale to mi moc nepomohlo“, je to rozhodně lepší než nic. Přečíst radu a pak už se neozvat je asi stejně nezdvořilé, jako když zajdete v obchodě za prodavačkou, pozdravíte, slušně požádáte o radu a po ní se jen ušklíbnete a beze slova otočíte na patě.
Asi nejvíc mi to vadí, pokud mi někdo napíše o radu vnitřní poštou (a že někdy věnuji odpovědi opravdu hodně času) a pak už se víc neozve…

MagnolieS 17.06.19 13:37

@chimaera To bude čím dál horší …
Také se mi to stává v pm, častěji tedy s inzercí, ale já se po čase bez odpovědi dost ostře ozvu, zablokuju a fertig :pudl: někdy mi to není nic platné, páč ten člověk se prostě zaregistroval, vznesl dotaz a od té doby už nepřišel :nevim:

Hanka H 17.06.19 15:26

@chimaera @MagnolieS Pokles všeobecné štábní kultury jsme už několikrát zmiňovali. Ostatně ono to jde jaksi „shora“ - stačí se podívat do vlákna pro adminy - opakovaně je tam upozorňuji na problém týkající se i dalších uživatelů, odezvy jsem se nedočkala, nápravy už vůbec ne. :pudl: :-(

MagnolieS 17.06.19 15:36

@Hanka H Asi tak nějak :pudl:

Frankie 17.06.19 16:45

@MagnolieS
Máš pravdu, předposlední nebo poslední prostředek nápravy je zablokovat si pudlího uživatele, :pudl: si říkám už zase pro sebe. ;-)

chimaera 17.06.19 17:16

@MagnolieS Inzerci už ani tak nějak neřeším, při jednání se zákazníky jsem zvyklá překousnout ledacos a třeba na vinted je to mnohem horší (snad právě mě proto, tady na arome, podobné manýry vadí, protože tady to zvykem nebývalo). Pokud někdo napíše po „vinteďácku“ bez pozdravu či podpisu jen „Je volná?“ a po ujištění, že ano, se už neozve - neřeším to, ani to neberu jako rezervaci.
Na nevyžádané rady (třeba ve slevovém vlákně) taky nečekám reakce - i když potěší:)

Ale prostě mě to mrzí, když z toho mála času, co je, se snažím pomoci třeba s dotazem na sehnatelnost nějaké už skoro nesehnatelné vůně, hledám odkazy, vypisuji, píšu rady na konkrétní e-shopy nebo se snažím popsat nějakou vůni (a že na objednávku je to pro mě mor) - a po odeslání své zprávy už o tazatelce nevím…

Vím, že také neodpovídám na všechno - někdy si myslím, že je diskuze u konce a přestanu vlákno sledovat (upozornění bohužel vždycky nefunguje) a až po dlouhé době třeba zpětně zjistím, že tam ještě někdo psal reakci. I v pm-kách se stává, že je jich moc a některá povídací zůstanou nedokončena, protože nestíhám udržovat úplně všechny konverzace, ač bych ráda… :oops:
Také pak dovedu plně pochopit, že někdo má několikadenní i delší pauzu v odpovědích na nedůležité věci, mám i jinak spoustu pochopení pro kdeco, jen ten vzorec - prosba o odpověď - odpověď - ignorace mi hlava nebere.

@Hanka H To je kapitola sama o sobě - nemají oni už Tě taky v ignorovaných:) :hug: ?

Stránka:  « Předchozí 1 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 149 Další »
Váš příspěvek