Nástěnka (hromadné vzkazy)

otakara 09.07.19 04:49

@brus chcela by som reagovať obšírnejšie a hoci mi to ráno obvykle viac myslí, dnes mám naponáhlo a plnú hlavu myšlienok na prácu. Recenzie? Po mojom pokuse na začiatku, už nič podobné nepíšem, ale nikdy nehovor nikdy, nie však všetky recenzie sú zlé, prispievajú tu pravidelne aromáčky so svojimi skvostnými recenziami, ktoré sú prínosom pre ostatných a je ich radosť čítať, všetka česť. Teda, ak by som bola jedným z tvorcov recenzií, či článkov, aj by sa ma tvoj názor skoro dotkol. :think: :-)

alibi 09.07.19 08:44

@brus
za sebe ti můžu říct, že po „pudlím“ převratu píšu převážně do zkoušecího vlákna a důvod vysvětluju tady: https://alibi-notes.webnode.cz/…i-o-basniky/
a tady:
https://alibi-notes.webnode.cz/…tivni-arome/

MagnolieS 09.07.19 11:11

@brus Jako ta reklama kdysi: vy zíráte, my zíráme 8-O
leč síly nás opouští asi pomalu, ale jistě … protože cvičení, pití, žrádlo, tapeta na laptopu, vonění se, občas slevy atp. to už nezvednou :pudl: vyzvedává se zde kosmetika, kterou nová redakce preferuje, pro nás spolehlivě stran jedné z adminů funguje jen databází vlákno, jinak nás z 95% ignorují :lemon:
Recenze - škoda mluvit, na kolenou se tu prosí o jejich zveřejnění, ale bezduché bláboly naskakují denně :nevim:

Hanka H 09.07.19 11:44

Takže já se také s dovolením vyjádřím - recenze píšu, zveřejňuji je ve zkoušecím vláknu a také všechny ukládám k vůním. Již několikrát se mi stalo, že jsem jaksi byla opomenuta a recenze byla „schválena“ až po mé urgenci. Tentokrát mi ani opakované urgence (vlákno pro adminy, SZ adminům bez odpovědi) nepomáhají. Tudíž ukládám recenze na svoji poličku (o jejíž funkčnosti po :pudl: ím převratu nelze nepochybovat), a pokud se vstřícné reakce ze strany adminů nedočkám, budu recenze ukládat u „sousedů“.
Toliko pro @brus (ale roční absence také není nic, co by rozvoji arome napomáhalo - dovoluji si rejpnutí ;-) ). Ostatní jsou v obraze a zdravím pár posledních mohykánů :hug :rose: : !

Edit. Teď odpoledne jsem obdržela odpověď na SZ - někde se prý stala chyba ;-) .

alibi 09.07.19 15:09

@Hanka H tak jsem vyzkoušela vložit kosmetickou recenzi, zda náhodou nevynechali u kosmetiky (na rozdíl od parfémů) proces schvalování - nevynechali. ale schválená byla do pár minut

lilithc 09.07.19 15:20

@alibi To je k neuvěření jak provozovatel webu pohrdá svými uživateli.Třikrát fuj. :pudl: :pudl: :pudl:

Hanka H 09.07.19 15:45

@alibi @lilithc Po mé výzvě se už parfémové recenze hrnou, ale mám z toho hóóódně špatný pocit :pudl: ! Že by další zkouška, jak parfémy vytěsnit?! :cert:

alibi 09.07.19 15:52

@lilithc @Hanka H to nemůže být náhoda. nejprve jsem to považovala za liknavý přístup adminů, ale už se to stalo tolikrát v neprospěch parfémů, že pravděpodobnost náhody vylučuju.

a jediné, co nás umlčelo v nesouhlasných komentářích pod bezduchými články je, že zrušili zobrazování počtu komentářů v hlavičce článků, a ponechali ho jen u „soutěžních“ článků. to bylo naprosto cílené proti nám. vzhledem k tomu, že jsem rozklikávala kosmetické bláboly jen kvůli komentářům, tak teď nevidím jediný důvod je číst, a tudíž ani připojit se do diskuze. (pro adminy je to bezva - nemusí diskuze procházet a promazávat - jako naposledy)

brus 09.07.19 22:17

Dobrý večer, děkuji všem milým známým neznámým za odpověď, již jsem v obraze. @otakara, recenze „kamarádce to voní“ není recenze. Přijměte omluvu.

Medojedka 09.07.19 22:59

@brus Gratuluji! 28 příspěvků za 11 let na Arome :potlesk: Těším se další.

otakara 10.07.19 04:21

@brus mne sa neospravedlňuj/te, snažím sa tiež, aby moje slová nevyzneli útočne, lebo niekedy písané slovo nedokáže vyjadriť čo presne chcem povedať :inlove: ale chcem zdôrazniť, sú tu aj prínosné a hodnotné recenzie, ktoré tiež zvyšujú kvalitu tohto webu, tém, vlákien je tu dosť, niektoré spia už dlho, schválne, pozrime sa všetci, koľko moc ich tu je!! a mali by sme ich zobudiť my, užívatelia, čo povieš? :-)

Renusatko 11.07.19 17:38

@Hanka H Já teda nemám pocit, že by to tady kosmetika nějak válcovala :lol: :lol: :lol: :lol: . Pod žádným článkem o kosmetice žádný komentář…řekla bych, že je to každému u pr…
Jinak recenze na Trussardi Skin, tak ta mi pomohla a fakt mě obohatila.

Theaa 11.07.19 18:42

@Renusatko

Tak to jsme dvě, taky mě velmi obohatila. 8-O V první chvíli jsem si myslela, že je to inzerát -poptávka.
Ale tak co, hlavně že to admini schválili, ne?

Biely kvet 11.07.19 19:40

@Renusatko @Theaa Nie ste nejaké náročné, dievčatá? :lol: :lol: :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 Další »
Váš příspěvek