Nástěnka (hromadné vzkazy)

ijáček 12.07.19 19:28

@Hanka H Jojo, ale je jich tam hodně, takže udělám průměr. Já mám nejradši názory pod parfémy v databázi. Pár blbostí a několik dobrých sdělení.

Frankie 12.07.19 19:29

@Hanka H
Server, který chce být největší, ale zatím je ohledně kvality informací, recenzí a spolupráce mezi administrací a uživateli ten nejhorší.
Už jen ta křiklavá grafická úprava, to je děs, oči pučí. ;-)

Hanka H 12.07.19 20:04

@Frankie Chybí jim tam spousta arabských vůní, přehlednost se také zhoršila, ale čtu tam ráda - už jenom proto, abych mohla nesouhlasně vrtět hlavou. :-D

Medojedka 12.07.19 21:20

@ijáček Přiznám se, že také chodím pro info na Fragranticu. Je tam skutečně více komentářů k vůním a více hodnocení intenzity a výdrže, a nejvíc mi napoví přirovnání k jiné podobné vůni (které na Arome nemáme hned u vůně v databázi, ale jen v diskusi). Balónky jsou ukazatelem popularity (tj., oblíbenosti) recenze. když pod recenzi kliknu na palec nahoru, přibude balónek, když na palec dolů - jeden se ztratí. A možnost hlasovat pro jednotlivé složky - jak intenzivně je jednotlivec v hodnocené vůni vnímá - to je vychytávka na Fragrantice, a pro mě osobně je druhý nejužitečnější informativní prvek (hned za „miluji - líbí se mi - nesnáším“. Samotná recenze je vždy subjektivní, vnímáme jednotlivé složky každý jinak: někdo intenzivněji cítí ve vůni fialku, jiný zase vanilku. A když na Fra hodnotí vůni např. 150 uživatelů a hodnotí intenzitu jednotlivých složek, pak vzniká objektivní obraz ;-)

Jitka77 12.07.19 21:34

@Medojedka Nebo když ji hodnotí 5000 lidí :-) Pro mě je příjemná ta vizuální pyramida a hodně jsem si na tenhle způsob dělání představy o vůni zvykla, i když někdy to mate - třeba když má vysoké hodnocení složka, která je výrazná, ale jen prvních pár minut, takže ji cítí všichni, ale úplně objektivní nebo přesněji názorný výsledný obrázek není. Pro mě je fajn, že můžu mít obojí, Fragranticu i Arome ;-)

Medojedka 12.07.19 21:44
@Jitka77 píše: … Pro mě je fajn, že můžu mít obojí, Fragranticu i Arome ;-)

To já samozřejmě také :-)

JosefKamil 12.07.19 23:47

Já začal na Fragrantice a sem se dostal až po pár letech.

Ještě dotaz. O mnohých z vás píšete, že jejich recenze jsou pěkné, přínosné, atd. Ale jak je mám najít, když dobrá polovina má zamčený profil? To je tady nějaká móda nebo úchylka?

Frankie 13.07.19 00:34

Právo/zákaz šťourat se v osobních poznatcích uživatele, tedy lézt mu „skoro jako do bytu“, trvá skoro od nepaměti a odblokovává se tzv. přátelstvím.
Nevidím na tom nic darebného.
Pokud mluvím za sebe, cizí empirie je stejně nepřenosná, jsme každý totiž jedinečný, a tak mne to nebolí.
Přesto, pokud mne paměť neklame, po tzv. hromadném odchodu zlo rozsévajících uživatelek arome a jejich (převážně) nohsledyň nastala jakási móda odmazávat recenze, police či znemožňovat přístup na ně.
Ať tak nebo tak, Pán Bůh zaplať, že jsou pryč. :pankac:

Hanka H 19.07.19 01:04

Dovoluji si upozornit na novou recenzi

https://www.arome.cz/…ugler/angel/#… :lol: :pudl: :cert: !

Biely kvet 19.07.19 07:44
fegitah 19.07.19 09:38

@Hanka H Kvůli podobným přírůstkům sekci recenzí už nenavštěvuju! :pudl:
Pročítám jen příslušné vlákno, kde si stále „pochutnám“.
Tímto děkuji přispěvatelkám/ům, že to ještě navzdaly/i. :rose:

Eunika 19.07.19 10:13

Je vidět, že „vedení“ je nenáročné. :think:

hafik 19.07.19 10:21

@fegitah To jsou někdy recenze, že by se z nich člověk opupínkoval :pudl: Nechápu, jak takové recenze mohou projít u " vedení " :cry: :cry:

Já také neumím popisovat vůně, proto se nikam s recenzemi necpu.

vlastina9 19.07.19 10:33

@hafik Ano já to samé,taky neumím vůně popisovat a proto to tady ani nezkouším :-D Moje recenze by byla něco podobného :lol: :lol:

MagnolieS 19.07.19 10:59

No děs :poblion: poslala jsem hlášení s :pudl: co vy?

Stránka:  « Předchozí 1 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 Další »
Váš příspěvek