Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Reklama

mmaat 02.09.17 19:00

Včera kolegyně z jiného oddělení v kuchyňce: Já si říkala, že ta vůně na WC jste vy, to je tedy síla. :-D
Shalimar Cologne.

Danilejka 02.09.17 19:30

@mmaat no to snad ne :-?

Někteří lidé mají fakt zvláštní čich.

mmaat 02.09.17 19:43

@Danilejka a to už bylo před odchodem domů, bez přestříkávání.

mimi 02.09.17 20:11

kolegyna nevydychala moju tous cologne, vraj je to sladke a boli ju z toho hlava… :-?
No sladka absolutne nie je, po prvotnom vyprchani vonia trochu ako avivaz.. no nevadi, aspon jeden den to musela znasat, ja som musela ine naschvaly znasat od nej cele leto ;-)

A aby som nebola off topic, vyrazna skorica vo vonach u mna spusta tiez zachvaty kychania, neviem, mozno je to aj ina zlozka, ale uz sa mi to stalo viac krat.

Makiiii 02.09.17 20:55

@mmaat Já s tím Angelem taky zírám. Přišlo to naprosto nečekaně. :oops: A co se týče toho nekomplimentu na Shalimar Cologne - to tedy zírám dvojnásob. 8-O Ještě jsem se nesetkala s negativním hodnocením, právě naopak. Není to nějaká, no víš co, taková „ta“, co na každém něco vidí?

mmaat 02.09.17 22:37

@Makiiii ale ne, ona je v pohodě. Možná jsem se blbě vyjádřila, nemyslela to tak, že by to vonělo jako WC :-D. Myslela to tak, že ta moje vůně byla cítit i na WC, ale že je silná. ;-) Jiná kolegyně mně ji pochválila, ale s tímtéž dovětkem - silná.

Misha17 02.09.17 22:42

@mmaat no vidis a ja ked som mala v praci Shalimar Cologne a to som veru nesetrila s nou, tak sa ma kolegyna opytala ze preco som sa zabudla navonat, ze nic neciti… :think:

mmaat 02.09.17 23:12

@Misha17 to jako vážně? Já právě taky nešetřím. Určitě znám i silnější vůně, ale připadá mi výrazná dost. :think:

Misha17 02.09.17 23:19

@mmaat dokonca si prisla az k mojmu krku cuchnut a ze nic… a v podstate aj ja som ju nevnimala, ale ani okolie :think: zato ked dam Angela, tak este sedim v buse a uz v kancli vedia ze idem :lol:

mmaat 02.09.17 23:28

@Misha17 tak třeba ji tvoje kůže „žere“, i to se stává ;-)

Lucinela 03.09.17 00:35

@Dayyo @prokera
Mohlo by to být kadidlo, ale ona je to opravdu velmi, velmi silná vůně. Asi se budu vonět „obláček, kterým projdu“ a snad to projde - ale v práci už raději ne. Ale vlastně ta vůně je moje signature, to jsem já, o to víc mě to mrzí. Dlouho jsem nad ní uvažovala a není jiná, která by mě více vystihovala a se kterou bych více souznila (je to taková „divoká“ dáma) :-) .

Lucinela 03.09.17 00:38

@mmaat
Magdi, mám podobný zážitek s Izií (ale já sama musím bohužel uznat, že se na mně nerozkládá příliš hezky). Bohužel tam je ten podtón osvěžovače WC - můj nekompliment - „pořídila jste příjemný citrónový osvěžovač na WC, to je od vás milé“ :lol: (v práci).

mmaat 03.09.17 10:02

@Lucinela ježkovy voči, zrovna Izia mně připadá jako velká líbivka, tedy ne ve špatném slova smyslu.
Asi opravdu jen špatná chemie kůže. :-)

Lucinela 03.09.17 10:05

@mmaat
Magdi, fakt nekecám, ale ona se ke mně opravdu nehodí, musím kriticky uznat. Já a líbivky - to není „to pravé ořechové“. Stejně špatně jsem se cítila v Mon Guerlain. Líbivky nejsou pro mě :-) .

Stránka:  « Předchozí 1 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama