Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Reklama

mmaat 03.09.17 10:10

@Lucinela mně se líbí obě. Ale ani jedna nebyla láska na první čichnutí, právě proto, že jsem si je zařadila do kategorie líbivek. Iziu jsem zkoušela v létě v Praze a řekla jsem si, že je pěkná, ale nic pro mě. A za pár hodin jsem se přistihla, že mám nos při běhání po památkách pořád přilepený k zápěstí. Něco na nich je, na obou.

Makiiii 03.09.17 10:51

@mmaat @Lucinela Také mám „problém“ s Izií. Vzoreček jsem vyzkoušela jen letmo a zavrhla ji. Poté zde byla hodně opěvovaná, proto jsem si s výčitkami pořídila odstřik. Zpočátku se mi líbila, ale nevoněla jsem se s ní ráda, spíš jen z povinnosti a navíc, na mé kůži se nerozložila pěkně, neměla jsem v ní sice WC osvěžovač, ale Jar na nádobí.

Danilejka 03.09.17 11:24

@Lucinela s Izií jsem taky nepořídila, ani u sebe, ani u druhých. Je to pro mě taková podivnost, jako Chloe. I na mě voněla spíše jako osvěžovač na WC :-?

A s těma líbivkama, Mon jsem si zamilovala na první přičichnutí, dokonce jsem se zbláznila, že bych si pořídila celý flakon, alespoň třicítku… a když jsem dopotřebovala dva vzorky, došlo mi, že je opravdu hodně mainstreemová, jako Chloe, nebo La vie, a jiné.
A přestala jsem se s ní cítít pohodlně, protože mi brzy začala lézt na nervy.

prokera 03.09.17 12:25

@Lucinela Kdybych tu vůni tak milovala, nevzdala bych se jí 8-) . Zkus dát třeba jen do výstřihu, aby ti voněla pěkně „pod nos“ a přitom to kolegyni nerušilo ;-) .

ZPĚVAČKA 03.09.17 20:34

@Lucinela vyzkoušela jsem Portrait ze vzorečku a je velmi velmi podobná Sisley soir de la lune, ale Portrait je dražší,.....nicméně někdo ze Sisley cítí dezifenkci,jako můj muž. Čili možná, že kolegyni vadí nějaká podobná složka, která je i Portrait,..­...kadidlo to jistě není,…
Jsou to obě velmi podobně vystavěné vůně,…nemůže je také nosit, kde kdo,.....je to kvalita,.....

Misha17 04.09.17 14:04

Ajaaaj kolegynka skusa Opium Black - len zo vzorky a ja uz trpim :roll: a uvazuje ze si ju kupi na zimu :-( Ona nosi jeden parfem a strieka s nim v praci rano aj 5-6 strekov a pocas dna intenzivne prizivuje. Pane boze, ja budem dobra, len nech si ho nekupi bo ma slak trafi z toho smradu. :cry:

ZPĚVAČKA 04.09.17 21:33

@mmaat přesně tak nemyslela, že vůně je jako WC, přesně opak, že je hezká

Aromaterapie 04.09.17 21:34

Tak to já jsem se dozvěděla, že Angel Edt je jako vůně na WC :cert: .

Misha17 04.09.17 21:53

@Aromaterapie 8-O :cert: kto? Kde? Taka nadherna vona. Bodaj by vsetky zachody tak krasne vonali…

Aromaterapie 04.09.17 22:03

@Misha17 V sobotu jsme byly na takový venkovní akci a známý mi to řekl"Ty máš vůni jaké se používají na záchody".

Phalaen 04.09.17 23:33

@Aromaterapie
Něco mi říká, že ho od té doby nikdo neviděl :-D

Misha17 05.09.17 06:29

@Aromaterapie tak to musel byt cudny muz :think: mne ju zrovna chlapi chvalia ze je to sexi vona ;-)

Brach 05.09.17 08:34

@Aromaterapie já myslela, že na pánských WC žádné vůně nepoužívají 8-O vždycky to tam jen smrdí :-D …stačí projít kolem…chytrák

prokera 05.09.17 09:05

@Aromaterapie @Phalaen Tak teď jsem se teda s prominutím zasmála :lol: . To byl ale blb :pudl: :-D !

ellie86 05.09.17 18:30

@Aromaterapie Já se ho musím trošičku zastat. Zažila jsem totiž takový ten samo rozprašovací osvěžovač vzduchu, který reaguje na pohyb (Fresh Freddy nebo tak nějak se jmenuje) a ten byl naplněný něčím, co by se dalo trochu k Angelovi přirovnat. (ale bez té čokoládové sladkosti)

Stránka:  « Předchozí 1 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama