Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Reklama

mmaat 05.09.17 19:29
@Misha17 píše:
@Aromaterapie tak to musel byt cudny muz :think: mne ju zrovna chlapi chvalia ze je to sexi vona ;-)

Cudný nebo čudný? :-D

Aromaterapie 05.09.17 21:25

Stejně ho budu používat ať si každý říká co chce, mě se líbí a je to.A manželovi se Mugler taky líbí (no oni mu asi nic jiného nezbývá ;-) ). Dokonce jsem ho minule v Marionnaud donutila si jednoho pánského,toho nového v zelené krabičce :-) .

Aromaterapie 05.09.17 21:27

@ellie86 Tak to musely být pěkně voňavé záchody :-) .

Dayyo 09.09.17 11:45

Nic z toho nedělejte: aby jste tušily ,jak já to nemám lehké doma: Tak dnes ráno ,když jsem prošla obývákem , navoněná jedním střikem Shalimar Cologne na ruce, můj muž : „Čím ses to nasmraděla!To je strašný !“......ach joo :cry: a mně zrovna dnes tak nádherně voní…

Tak mi to nedalo a říkala jsem si, že přeci nedávno jsem SC měla na sobě také a manžel nijak negativně nereagoval. Já dnes vytáhla totiž jeden z nejstarších odstřiků , co doma mám: myslím, že to bylo z medvědění z roku 2015 a odstřik je v Julině. Pak jsem vytáhla letošní dekant a dala mu povinně přivonět a říká, že je to je úplně něco jiného. Zjistila jsem, že ten starší odstřik je takový „plochý“ voní z něja jen citrusy a stopa snad frézie. Zatímco letošní SC je takový jemný, uhlazený a víc e kouřový. Docela začínám mít obavu, aby se mi moje medvíďata nezačala všechna kazit :-?
Snažím se je skladovat v temnu a relativním chladu( což ale v létě stejně nejde, ať dělám co dělám 25 st C doma je).

Aromaterapie 13.09.17 17:52

Opět další nekompliment :cry: . Tentokrát od dcery na Chloe Love, prý je to vůně pro babky.Angel Edt osvěžovač WC a teď tohle.Asi se přestanu vonět :cry: .

Henri 13.09.17 18:38

@Aromaterapie
Nesmis si to tak brat! Kazdemu neco nevoni, to je jasny, memu muzi nevoni nic a taky s tim/s nim ziju. :lol: :hug:

prokera 13.09.17 18:45

@Aromaterapie Presne tak:), ja se negativnimi komentari taky vnitrne nezaobiram;). Nenech si ty vune znechutit 8-) .

Aromaterapie 13.09.17 19:29

A vždycky dostanu nekompliment na něco z čeho jsem momentálně nadšená :-) .

Danilejka 13.09.17 19:57

@Aromaterapie já jsem vždycky zklamaná stejně tak… Většinou dostanu pranýř za vůni, pro kterou jsem se nadchla. Ale co, nehodlám se zavděčit každému :))
Mně na druhých taky spousta vůní nevoní, ale jsem taktní a nemám potřebu to sdělovat.

prokera 13.09.17 21:33

@Aromaterapie @Danilejka Přesně tak, kam by to došlo, kdybyste se měly zavděčit všem 8-O ? To se holt nedá a lidi s tím musí počítat 8-) ! Jeďte si pěkně podle svého a ostatní moc neřešte nebo budete za chvíli chodit bez vůně :-) .

porjk 14.09.17 06:40

Já jsem se musela vzdát Shalimaru,toho muž nevydýchal. Snesl jen SPI a nerad. Ale kromě tohohle případu se držím svého práva nezavděčit se každému a nosím,co voní mě. ;-)

Brach 14.09.17 08:11

@porjk nesnese ani Eau De Shalimar??? !!!!!!!!!!!!!!! :-(

Henri 14.09.17 09:04
@prokera píše:
@Aromaterapie @Danilejka Přesně tak, kam by to došlo, kdybyste se měly zavděčit všem 8-O ? To se holt nedá a lidi s tím musí počítat 8-) ! Jeďte si pěkně podle svého a ostatní moc neřešte nebo budete za chvíli chodit bez vůně :-) .

Presne! A nakonec snad jeste zapoceny, abychom se zavdecily opravdu vsem. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama